ویتنام ارائه می دهد کاهش قیمت بهشت به فریب محلی مسافران ارسال coronavirus

PHU QUOC — در فو قوک یک ویتنامی جزیره در سواحل کامبوج و پوستر هشدار گردشگران از خطرات ناشی از COVID-19 به مدت طولانی پس از پژمرده در قدرتمند آفتاب همراه با جمعیت کثیری از مسافران بین المللی استفاده می شود که به نقطه سواحل آن.

ویتنام ثبت 98% کاهش بازدید کنندگان این آوریل در مقایسه با سال 2019 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما موفقیت آن در مبارزه با ویروس ارسال تنها 324 موارد و بدون مرگ و میر در حال حاضر آن را می بیند مجموعه به تنفس زندگی را به آن صنعت گردشگری است.

ویتنام خواهد شد یکی از اولین کشورهای جنوب شرق آسیا شروع به احیای اقتصاد خود را, اما با ممنوعیت هنوز هم در جای خود بر روی بازدید کنندگان خارجی و بسیاری از آنها مهم توریستی بازارهای تحت مستند هتل ها و استراحتگاه در حال تنزیل بهشت به آن را جذاب تر به محلی مسافران است.

در انبه خلیج توچال در فو قوک کارکنان در فولاد ماسک خدمت یخی, کوکتل و سرد لیوان شراب سفید به گروه های کوچک از مهمانان بسیاری از آنها جوان شهری گردشگران از هانوی و یا از, Ho Chi Minh City.

مدیر کل Ronan Le Bihan گفت: رفت و آمد مکرر در حال حاضر نیاز به انطباق با محلی سلیقه.

“گردشگری کسب و کار با هدف قرار دادن گردشگران خارجی دچار مشکل می شود برای مدت زمان طولانی” گفت: Bihan. “ما در حال حاضر می توانید تمرکز بر روی بازار ویتنام. اما آن است که بسیار بزرگ ترم. و نه همه ویتنامی علاقه مند به آنچه ما ارائه می دهیم.”

گردشگری توسعه کمپین “مردم ویتنامی سفر در ویتنام” عرضه هفته گذشته و با هدف “معرفی کیفیت محصولات گردشگری و بسته های خدمات در قیمت مناسب.”

این حرکت قرار می دهد ویتنام پیش از آن منطقه نمونه گردشگری رقبا مانند تایلند و اندونزی و فیلیپین که در آن محدودیت های مسافرتی تنها فقط شروع به بلند کردن.

گردشگری مطرح 726 تریلیون دونگ (31 میلیارد دلار) در سال گذشته نزدیک به 12 درصد از ویتنام 2019 تولید ناخالص داخلی اما در حالی که به سختی 17 درصد از 103 میلیون مسافر خارجی بودند آنها صرف کمی بیشتر از همکاران داخلی.

هشدار خطر از بازگشایی به خارجی ها بیش از حد به سرعت نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc به نام برای ترویج گردشگری داخلی.

به فریب محلی مسافران هتل ها و خطوط هوایی را کاهش قیمت به اندازه نصف Vu به بینه رئیس ویتنام جامعه از آژانس های مسافرتی و نایب رئیس ویتنام, گردشگری, انجمن گفتگو کرد.

“بهبود گردشگری داخلی باید تقویت گردشگری بین المللی,” او گفت:. “پس از این برنامه به پایان می رسد در اواسط ماه ژوئیه ما را در کشتی سوار در یک برنامه دیگر برای ترویج گردشگری بین المللی بسته به وضعیت ویروس.”

‘سفر حباب’

گردشگری داخلی است که در پست-مستند دستور کار جاهای دیگر در جنوب شرقی آسیا, اما, تنگ, محدودیت های مسافرتی چیست نامشخص آن زمانی که آن را از سر گرفت. اندونزی, تعطیلات, جزیره بالی گفته است که می تواند بازگشایی به گردشگران خارجی در ماه اکتبر و هتل ها در تایلند در حال آماده سازی خود برای نهایی بازگشایی.

یک گزینه در نظر گرفته شده در ویتنام است برای پیوستن به یک “سفر حباب” با کشورهای دیگر است که باید با موفقیت جنگیدند coronavirus.

کن اتکینسون معاون رئیس ویتنام گردشگری مشورتی هیئت مدیره گفت: در ابتدا به کشورهای هدف می تواند در استرالیا و نیوزیلند است که با توجه به خود را رایگان-جنبش منطقه.

“همانطور که چین و کره جنوبی هستند و ما دو تا از بزرگترین ورودی منبع بازارهای مهم این است که برنامه های در محل برای بازگشایی سفر از کسانی که در بازار به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است,” او گفت خبر داد.

بازارهای آسیایی شد و به احتمال زیاد برای اولین بار به بازیابی گفت: William Haandrikman مدیر کل Sofitel افسانه متروپل هانوی یاد استعماری دوران هتل که جمعیت ثروتمند گردشگران غربی بلند رفته است.

“ما تا به حال به دوباره اختراع خود را به تمرکز به طور مستقیم بر روی محلی بازار داخلی و همچنین منطقه ای در بازارهای آسیایی” او گفت:. که شامل اتاق معاملات با 100 دلار اعتبار برای مواد غذایی است.

گردشگری داخلی است که در حال حاضر در حال افزایش است, با بسیاری ویتنامی هواپیمایی گزارش خود را محدود پروازهای داخلی به سرعت در حال رسیدن به ظرفیت.

اغوا قیمت پایین Le Thi Phuong Mai یک زن 38 ساله بازرگان از هانوی صرف در آخر هفته گذشته در شهر مرکزی Danang.

“من می ترسم که اگر ما صبر کنید تا این ویروس بیش از هزینه بالا خواهد رفت و این سواحل تبدیل خواهد شد بیش از حد شلوغ,” او گفت:. “ما نمی دانیم که اگر این ویروس را به بازگشت به ویتنام و علت دیگر مستند.”

“من می خواهم به ماندن در خانه و رویا در مورد سفر دوباره.” ($1 = 23,338.0000 دونگ) (گزارش توسط James Pearson گزارش اضافی توسط Vu Khanh و Phuong Nguyen در هانوی ویرایش توسط Matthew Tostevin و Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de