ویتنام ساعت می پرسد شهرستانها عمده برای آماده شدن برای مستند برای متوقف کردن ویروس

هانوی — ویتنام نخست وزیر روز دوشنبه پرسید شهرستانها عمده برای آماده سازی برای ممکن است مستندات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان تعداد موارد تایید شده در جنوب شرقی آسیا کشور به حدود 200.

“هانوی و هوشی مین شهر باید به بررسی و به روز رسانی برنامه ای برای مبارزه با ویروس و به پایه آماده برای city lockdown حالات” نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc در بیانیه ای گفت.

“ویتنام وارد این بیماری همه گیر اوج دوره شهرهای بزرگ که به سرعت بالا و امکان استفاده از هر ساعت و دقیقه را به انجام تعریف شده اقدامات” Phuc گفت.

دولت ویتنام دستور توقف در ورودی پروازهای قطع پروازهای داخلی متوقف کرد و به طور موقت تعطیل کردن خدمات غیر ضروری تا 15 آوریل در اولین.

همچنین راه اندازی یک مهاجم قرنطینه و تماس با ما-ردیابی برنامه برای جلوگیری از گسترش این ویروس پس از هجوم عفونت در آورده توسط شهروندان ویتنامی فرار شیوع بیماری در جای دیگر و توسط بازدید کنندگان خارجی است.

ویتنام تایید کرده 194 عفونت است اما تا به حال هیچ گزارش مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت. بیش از 75 ، 000 مردم در قرنطینه. این کشور با هدف نگه داشتن تعدادی از عفونت های زیر 1000 در.

(گزارش شده توسط Phuong Nguyen; ویرایش توسط James Pearson و ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>