ویلای ریکا مرد را به جرم قتل زن ترک بدن او در امتداد جاده

یک ویلای ریکا مرد محکوم شد دوشنبه خفه 55 سال, سرقت ماشین و خروج از بدن او را در کنار Douglas County road, مقامات گفت.

اریک جکسون گرین, 42 یافت شد گناه بر می شمارد از کینه توزی, قتل, جنایت, قتل و سرقت با در نظر گرفتن Douglas County دستیار دادستان منطقه استیو Knittel گفت: AJC.com. محاکمه یک هفته به طول انجامید و در آن زمان داوران کمتر از دو ساعت به آمده به آن حکم.

در Jan. 25, 2019, Douglas County نمایندگان دریافت یک تماس از کسی که پس از کشف بدن از شیلا برایانت درست کردن غرب اتحادیه هیل جاده در نزدیکی کلیسای افسس جاده AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط: بدن زن موجود در شهرستان داگلاس; مرگ حکومت قتل

او کالبد شکافی بود که انجام شده توسط GBI حکومت مرگ یک قتل و گفت: اختناق علت بود. محققان دریافتند که او کشته شد در مکانی دیگر و در سمت چپ در کنار جاده.

گرین دستگیر شد ماه بعد پس از معاونان او را در بر داشت رانندگی زن در Paulding County است. او در حال حاضر به عنوان یک فرد مورد علاقه در این مورد.

بیشتر: گرجستان, مرد متهم به قتل پس از گفته خفه زن گرفتن ماشین

او صدور حکم برای ماه مارس برنامه ریزی شده است 3.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>