در ابتدا وینس کارتر نمی خواهید به آن را بشنوند.

با آخرین اخبار در اواخر سه ماهه چهارم که NBA تا به حال تعلیق در آن فصل پس از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus بسیاری از طرفداران در حال حاضر trickled از دولت مزرعه آرنا در شب چهارشنبه. اما متوقف نمی کسانی که باقی مانده از پررونق شعارهای “ما می خواهیم وینس” تا زمانی که مربی شاهین لوید پیرس تبدیل شده و نگاه بیش از کارتر بر روی نیمکت.

در ثانیه های پایانی از اضافه کاری دست دادن به نیکز کارتر بررسی می شود. مدافعان به او فضا Trae جوان گذشت او و کارتر swished 3-گر چه به طور بالقوه می تواند نهایی بازی خود در NBA-سابقه 22 سال کار حرفه ای. جمعیت را تشویق می کردند و به جوان داد و او را در آغوش بگیرید.

“من گفتم:” فقط به من اجازه رفتن به اتاق قفل'” کارتر یکی را برای نمایش با شکوه گفت: بعد از بازی. “”من هنوز هم بازی های بیشتر به بازی.’ اما شما هرگز نمی دانید. مربی تیم بود, او به من که نگاه کنید. و من مانند ” چه خبره بیایید آن را انجام دهد.’ من خوشحالم. آن را سرگرم کننده بود.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

به عنوان لیگ بیشتر ارزیابی نحوه رسیدگی به کروناویروس و امیدوارم آن را محدود گسترش آن مشخص نیست اگر Hawks’ 15 بازی های باقی مانده خواهد شد به تعویق افتاده و یا لغو شود. اگر آن بازی نیست بازی هر چند پس از آن کارتر حرفه ای تاریخی آمده است به آرام و ناگهانی ،

اگر آن را بیش از — با حداقل هیاهو, برنامه ریزی و یا اعتیاد به مواد مخدره — کارتر با آن محتوا.

“من یکی را برای همه چیز به هر حال گفت:” کارتر که در 43 است همان سن به عنوان پیرس. “از شما درخواست بسیاری از مردم در اطراف من و آنها به شما بگویم که. … من سپاسگزار اما من زمان من و فقط قدم زدن به بیرون درب و آن را خوب با من آن را باور یا نه. آن را سرد. باور من آن سرد است.”

با شرایط تخفیف کارتر همچنین یکی از اولین به ورزش احتیاط و اولویت بندی ایمنی موافقت با لیگ تصمیم به تعلیق بازی.

“من فکر می کنم حتی نگرانی در مورد ‘Aw مرد من به بازی من گذشته 15 بازی که خودخواه به دلیل ایمنی و همه سلامت مهم تر است برای من” کارتر گفت. “… من درک می کنم چه تصویر بزرگ است که ایمنی. حتی برای ما به عنوان بازیکنان اما حرکت رو به جلو برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ گرفتن در اطراف.”

کارتر بود به نام Rookie از سال 1999 و برنده NBA slam-dunk contest در سال 2000. او اولین بازیکن در تاریخ NBA به بازی در چهار دهه پس از چک کردن به یک بازی در سال 2020 است. او هشت بار همه ستاره اما یک عنوان NBA بازداشته او را.

ورود به این فصل او ذکر او نمی خواهید کانون توجه نمی خواهید به آن را در مورد او نمی خواست به یک حواس پرتی. در این سال بیشتر زمان بازی به بازیکنان جوان مانند rookie د’Andre شکارچی است که تحت قرارداد و یکی از قطعات هاوکز در حال بازسازی اطراف برای آینده است.

اما زمانی که شما به عنوان معروف و محبوب به عنوان Carter, شما هنوز هم قصد جلب توجه, به ویژه هنگامی که مردم می دانند که این آخرین شانس خود را برای دیدن نیمه انسان نیمه بازی شگفت انگیز در فرد است. تقریبا هر زمان کارتر بررسی می شود به بازی این جمعیت تشویق می کردند مهم نیست که عرصه هاوکز در بازی. در جاده کارتر دریافت ایستاده او ابراز احساسات کردند و اغلب افتخار توسط تیم اصلی. شما می تواند بشنود آه از ناامیدی از تیم مقابل طرفداران اگر او از دست رفته از یک شوت زیبا-آنها به وضوح می خواستم یک سطل برای Vinsanity.

کارتر صرف این آخرین فصل (که او تایید کرد که در واقع گذشته خود را به عنوان او قصد دارد برای انتقال به یک پخش حرفه ای) مشاوره بسیاری از بازیکنان فوق العاده جوان شاهین تیم حتی اگر او نمی تواند کمک در دادگاه دیگر مانند او می تواند در نخست خود را. او کمک کرد تا هر دو جان کالینز و تازه کار و کم مایل به قرمز کار در شات خود را و کمک به جوان تنظیم به کانون توجه است.

او به هم تیمی در طول وقفه در حال عبور همراه هر گونه مشاوره او می تواند فکر می کنم از قبل از huddle.

“صادقانه بگویم من نمی توانم آن را به کلمات در یک جمله کوتاه یا یک نقل قول کوتاه را برای شما در این نوع از تاثیر او داده شود و تمام بازیکنان جوان برای تیم ما” جوان گفت:. “او از بودن در اینجا به من کمک فوق العاده به خصوص با او دانستن چگونه برای رسیدگی به نور افکن چراغ روشن و چیزهایی مانند آن.

“من صادقانه می خواهید به بازی بسیاری از سال در این لیگ پس فقط تلاش برای تقلید بسیاری از چیزهایی که او می کند, از این روز به بعد فقط با بودن در اطراف او. او یک فرد بزرگ و من فکر می کنم که چرا او تا به حال بسیار موفقیت در لیگ است.”

همراه با عبور کردن دانش خود را و کمک به بازیکنان جوان تر کارتر طول عمر یک نقطه از غرور به او. این یکی از چیزهایی که بازیکنان و هم تیمی های او را در مورد ترین و رانندگی نیروی است که او را نگه داشته در زمانی که رقابت در برابر بازیکنان در نیمی (یا کمتر از نصف) سن و سال او.

اگر Hawks بازی نمی کسانی که در گذشته در 15 بازی اگر این واقعا پایان برای کارتر پس از آن که به اندازه کافی خوب برای او.

“من می خواستم به بیرون بروید و هنگامی که شما می گویند:” چگونه است که او دوباره ؟ وای او مانند به نظر می رسد او هنوز هم می تواند بازی,'” کارتر گفت. “این احساس که مانند یک قهرمانی.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im