وینس کارتر در این طرح میتوانست NBA فصل (بالقوه) شات نهایی و بازی گلف خود را

این واقعا ضربه وینس کارتر که شاهین’ مارس 11 بازی مقابل نیکس می تواند آخرین بازی حرفه ای خود را تا زمانی که هم تیمی Dewayne Dedmon به آن اشاره کرد.

“او مانند مرد, این ممکن است شما یکی از آخرین,'” کارتر گفت: در چهار قسمت از پادکست های رینگر “Winging آن با وینس کارتر و آنی Finberg”.

“آنها احتمالا می تواند به توقف بازی و یا پایان فصل حق در اینجا.’ و گفتم که خواهد بود دیوانه.’ و این بود که نوع آن و همه ناگهانی شما شروع به شنیدن سلامتی چون من حدس می زنم آن هم از نوع ضربه هر کس دیگری.”

کارتر که کار کرده است در بازی گلف خود را در حالی که در اجتماعی-دورى حالت در مورد سرنوشت این طرح میتوانست فصل اساسا برای اولین بار اگر چه او می گویند که پس از از دست دادن است که او را با محتوای آرام به پایان خود NBA-رکورد 22 فصل است. پس از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 لیگ معلق بازی که چهارشنبه و آن را هنوز به تعیین خواهد شد اگر بقیه فصل به طور منظم برگزار خواهد شد که این کشور در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

کارتر نمی خواهم به تفصیل شرح دادن به زندگی حرفه ای او شاید در آینده نزدیک در حالی که در این فصل بود در هوا گفت: اما تصمیم به باز کردن در مورد آن را در پادکست. به عنوان است که بازی مقابل نیکس او مصرف نرمال بازی-با-رویکرد بازی اما به عنوان تهدید از coronavirus رشد او تا به حال شک و تردید خود را بقیه فصل را از تابه خارج.

“من حدس می زنم وجود دارد فقط یک بخش کوچک از من بود که درست مانند “آه من نمی دانم اگر ما در حال رفتن به آن را'” کارتر گفت.

هاوکز ازمایش کرده 67-50 در حاصل کار دو تیم و مربی لوید پیرس گفته کارتر اخبار Gobert مثبت تست. پس از آن که کارتر می دانستند فصل نمی تواند ادامه دهد.

“همه ناگهانی شما را وادار به بازی شما در حال بازی” کارتر گفت. “این یک بازی عجیب و غریب, چگونه آن بود. و شما را وادار به حاصل کار دو تیم و مربی نوع گذاشته به ما کمی از آنجا که ما نمی شد بازی بزرگ بسکتبال در نیمه اول و درست قبل از ما شروع سه ماهه سوم (پیرس) پیاده روی تا من و او مانند شما شنیده در مورد رودی Gobert?’ و من گفتم: “نه, من, تیراندازی, چگونه می توانم؟’ او به نوعی به ما می گوید و پس از آن چیزی که بعد از شما می دانید زمزمه شروع به اتفاق می افتد بر روی نیمکت و به عنوان به زودی به عنوان من شنیده ام که گفتم آنها قطعا توقف فصل در حال حاضر.'”

در علاوه بر این به او مشتاق بازی گلف که او را نگه می دارد در روال تمرین و رقابت چه ساخت که سخت به بلع قرص خیلی آسان تر است که او ساخته شده خود را نهایی شات (اگر آن را در واقع او گذشته است). او با در نظر گرفتن این رویکرد که در این فصل آمده است و اگر هر کدام از شاهین’ باقی مانده 15 بازی ایفا کرده و سپس آن را یک جایزه.

“این چیزی است که من همیشه به یاد داشته باشید. … اگر این آخرین بازی بود که تاریخ و زمان آخرین شات من ساخته شده من آخرین شات و من سرد با آن و من OK” کارتر گفت. “من احساس خوبی در مورد زندگی حرفه ای من و چه چیزهایی به پایان رسید. اگر نه و فصل همچنان آن را ادامه می دهد. فقط می خواهم که. در ذهن من نزدیک شدن به آن به عنوان فصل را بیش از.”

به سوی پایان است که از دست دادن به نیکز به عنوان کلمه گسترش در سراسر State Farm عرصه که فصل معلق شده بود, جمعیت شروع به شعار کارتر نام. نه یکی برای جشن یا نور افکن کارتر مقاومت در اول و سپس او نگاه کرد و در پیرس و واقعیت به او رسید. او می خواست برای بررسی و دریافت یک شات.

“به نظر می رسد مانند درست بعد از لحظه ای که شروع کردند به شعار دوباره آن را بلندتر و بلندتر شد و من مانند” Nah, من, خوب,'” کارتر گفت. “و من از نوع ساخته شده از تماس با چشم با مربی و او مانند” آره.’ و سمت راست و سپس آن را مانند سرما فقط به من ضربه مانند ” من شلیک کنید.'”

DeAndre’ Bembry آغاز شده nudging او را به سمت دادگاه از نیمکت. هم تیمی های او را می خواستم به غوطه دادن اما کارتر, 43, شناخته شده به عنوان یکی از بهترین dunkers در لیگ در نخست خود را گفت او شده است می خواهم روی نیمکت نشسته بیش از حد طولانی به تلاش غوطه دادن. اما Trae جوان به او کردم و او غرق شد 3-اشاره گر نسبت به پایان وقت اضافه.

او تیر اندازی تا به حال نشده است تا استانداردهای خود را تمام فصل اما در سکانس آخر همه چیز رفت و با توجه به طرح.

“این یکی از آن لحظات مردم اگر آنها فکر می کنم یک بازی برنده شات شما فکر می کنم گاهی اوقات شما می خواهید به ساقه توپ و شما می خواهید آن را به صورت کامل” کارتر گفت. “شما می خواهید به صورت کامل کامل قوس کامل دنبال کنید از طریق تمام نه. من همیشه یک پسر که من اعتقاد دارم من اعتماد همه کار (من قرار داده ایم) و من تا به حال نشده با تیراندازی توپ را به خوبی در نظر من همه سال اما هنگامی که آن را به یک شات من نیاز به آن را مانند طبیعت دوم و من تا به حال آن را انجام داده قبل از. بنابراین Trae پرتاب توپ من را یکی-دو مرحله و فقط ساقه آن را مانند من می خواهم بازی کل بازی.

“این به من لرز در حال حاضر در واقع. این نوع سرد لحظه ای به دیدن آن بروید. چرا که در ابتدا من مانند همه حق فصل رفتن به (آمدن) بازگشت. اما در همان زمان, من فقط در مورد آن را نمی کند, شما ممکن است بخواهید سعی کنید و این.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im