نقض در گرجستان توله سگ میلز برجسته در گزارش سالانه

فقط بیش از یک و نیم دوجین گرجستان آشیانه برجسته شد در یک گزارش سالانه از جامعه انسانی ایالات متحده برای مشکلات اعم از شرایط غیر بهداشتی به حیوانات ظلم و ستم.

نمایندگان این سازمان گفت: آنها به ویژه نگران وضعیت توله سگ پس از اجرای سازمان را به حالت تعلیق در سایت بازدیدکننده داشته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. “(در طول همه گیر) شده اند وجود دارد حتی کمتر بازرسی از کارخانه های تولید. بازرس می تواند شناسایی یک مشکل کوچک و سفارش آن به قبل از تصحیح آن را شعله ور اندازی می شود و یک مشکل بزرگتر گفت:” جان Goodwin, مدیر ارشد, از جامعه انسانی را متوقف توله سگ میلز مبارزات انتخاباتی.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: در حالی که آنها تا به حال انجام روال تحقیقات در طول COVID-19 مستند بازرسان کار در هر شکایتی که به نام در و را بازدیدکننده داشته است سایت و در موارد فوری در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله. دوشنبه علامت شروع فاز دوم خود را COVID-19 پاسخ با بازرسی های معمول انتظار می رود به جای سه روز در هفته, گفت: سخنگوی جولی McPeake.

>> مرتبط با: آتلانتا جامعه انسانی راه اندازی خط, منابع برای صاحبان حیوان خانگی در میان coronavirus

جامعه انسانی را در سال 2020 وحشتناک صد گزارش منتشر شده در هفته گذشته شامل هفت گرجستان پرورش دهندگان. جامعه انسانی را گزارش بر اساس بازرسی از پرورش دهندگان سگ انجام شده توسط دولت فدرال و دولت در بخش کشاورزی.

بازرسان دولتی صادر توقف سفارش به صاحبان Weatherford را Pampered حیوانات خانگی در Claxton سال گذشته زمانی که آن را روشن بود که صاحبان نمی تواند مدیریت 133 سگ در اموال چند که به نظر می رسید نیاز به توجه پزشکی این گزارش گفت:. هنگامی که بازرسان برای بازگشت اخیر بازرسی در آذر, صاحبان, که نمی تواند به نظر نمی خواهد اجازه دهید آنها را بازرسی اموال.

یک مادر در فیربرن که به نظر می رسد در گذشته جامعه انسانی لیست و دستور داده شد که بدون تماس با حیوانات به نظر می رسد پشت در کسب و کار با توجه به سازمان گزارش. لسلی Ayo انجام عمل جراحی بر روی توله سگ rottweiler بدون دامپزشکی مجوز و التماس کرد گناه را به پنج فقره از حیوانات ظلم و ستم در 2015. در ماه مارس او ترویج توله سگ برای فروش, در سایت, این گزارش گفت:.

دادگاه تعیین می شود که جیمز گادفری از گادفری چو لانه در Luthersville که ذکر شده در 2019 گزارش خود را تمدید کرده بود مجوز بر اساس اطلاعات نادرست است. جامعه انسانی را گزارش اشاره می کند که گادفری است پس از بسته شده است. او خود را تسلیم مجوز در ماه اوت دولت گزارش ها نشان می دهد.

تحولات اخیر در رفاه حیوانات شفافیت در سطح فدرال ساخته شده اند نقض بیشتر در دسترس اما به صورت محلی برخی از پرورش دهندگان گرفته اند موضوع را با گزارش های بازرسی. یکی از پرورش دهندگان گفت که او تا به اصلاح تمام موارد نقض کرده اند قادر به در تماس با یک بازرس دولت.

بازرسان دولتی ساخته شده چند بازدیدکننده داشته است به Jerrie کاب از Jerrie حیوان خانگی در محل قلعه دره گرجستان پس از دادن مادر 90 روز به کاهش تعداد سگ های بهبود محوطه و مطمئن شوید که سگ مرتب بودند. کاب است که دارای مجوز از 1990s ساخته شده همه از بهبود از جمله دست ساخت سفارشی خانه سگ با دو طرفه دهانه.

اما زمانی که بازرسان بازگشت در ماه نوامبر کاب داده شد یک تخلف برای تنظیم درجه حرارت. بازرسان گزارش یافت توله سگ لرز. فضای گرم خیلی کوچک بود برای تعدادی از سگ های در حال حاضر با توجه به جامعه انسانی گزارش. “من پاک من آشیانه هر روز صبح. (بازرس) بیرون آمد در صبح هنگامی که آن را سرد” کاب گفت. او پس از کوچک به حدود 40 حیوانات هر چند او مجوز به خانه های تا 100 سگ.

کاب را نقض آمد فقط پس از دستگیری دلیل کریگ خاکستری که عمل گرجستان توله سگ در Berrien County است. سال گذشته پس از خاکستری بود که به اتهام چند فقره از ظلم به حیوانات هنگامی که بیش از 700 کوچک نژاد سگ نجات داده شدند از اموال خود دولت شروع به سفت اجرای آن.

>> بیشتر بخوانید: دولت, کشاورزی, و کارگر از کار اخراج حسابرسی آغاز شده و پس از پرورش دهندگان نقض

از طریق همراه آن حیوان بخش های گرجستان, گروه کشاورزی, شارژ با تنظیم هر کسی که تولید, فروش, تابلو, دامادی, پیشنهادات برای تصویب و یا مبادلات حیوانات حیوان خانگی. سال گذشته این گروه تا به حال حدود 15 تمام وقت همراه حیوانات و اسب بازرسان و سه رشته سرپرستان. پس از خاکستری بازداشت گروه انجام ممیزی داخلی و فسخ یک کارمند.

به عنوان یک نتیجه گرجستان اجرای تلاش های بهبود یافته گفت: گودوین. “یکی از دلایلی که شما باید چند نوشته در گرجستان است به این دلیل که دولت بیرون رفت و به برخی از بدترین بازیگران,” او گفت:.

در طول همه گیر بازرسان دولتی ثبت 176 گزارش بازرسی از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه گفت: McPeake. این بخش نیز ساخته شده و یا اقدام به ایجاد ارتباط با همه 4,000 موسسات مجاز به انجام نظرسنجی در مورد چگونه همه گیر شده است به اجرا درخواهد آمد کسب و کار خود را, او گفت:.

لین Henning صاحب زمان ساده تر مزارع در کنکورد گفت: کسب و کار رنج می برد که در طی این بیماری همه گیر است اما او نگران است در مورد برجسته به عنوان یک مشکل توله سگ آسیاب. “هیچ کس بیشتر تعجب به خواندن یک گزارش شبیه به این از من بود,”گفت: Henning که دارای هشت پرورش سگ برای او Morkies (مالت و Yorkie) و Malshies (مالت و Shih-Tzu). به نقض حقوق بشر در این گزارش بیش از حد زباله و تجمع مدفوع و قبلا ذکر شده, پاتوژن در آب است که باعث شده برخی از سگ برای تبدیل شدن به بیمار — خطاب شده است, او گفت:. او نیز به دست آمده از یک شهرستان مجوز پس از گفت در ماه ژانویه که او نیاز به یک. “من وزارت کشاورزی گزارش تصویر کامل” Henning گفت: های کپی اخیر 4 مارس گزارش بازرسی به آن را اثبات کند.

گودوین گفت: مجرمین اغلب یک الگوی. “آنها ممکن است یک پاک, گزارش و سپس یکی دیگر از بد تخلف,” او گفت:. “این است که یک الگو و صنعت است که دارای حداقل مقررات آغاز خواهد شد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de