ویروس-آمار کارناوال کروز, کشتی, اسکله در استرالیا به عنوان کشور تلفات بازدید 39

ملبورن/سیدنی — کارناوال پارسیان مشکل روبی شاهزاده بوش کروز, بزرگترین منبع واحد از coronavirus عفونت در استرالیا لنگر انداخت در جنوب سیدنی در روز دوشنبه به دریافت کمک برای بیمار خدمه نیاز فوری به درمان پزشکی.

روبی شاهزاده خانم در حال حاضر هدف از تحقیقات جنایی رهبری, قتل, تیم ملی در ایالت نیو ساوت ولز (NSW) دارای بیش از 1000 خدمه هنوز در هیئت مدیره پس از مسافران متحرك در اواسط ماه مارس بدون چک های بهداشتی.

شده اند وجود دارد حداقل 360 COVID-19 موارد از جمله مسافران و کارکنان در ارتباط با این کشتی که شامل حداقل شش مرگ و میر.

به عنوان محبوب اقیانوس آرام بندر مقصد استرالیا است که در میان کشورهای متعدد در سراسر جهان مذاکره ترتیبات با کشتی های کروز قادر به پیدا کردن جایی به حوض.

NSW پلیس در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که کشتی ممکن است در محل باقی می ماند تا 10 روز اما خدمه نمی خواهد پیاده مگر اینکه تایید شده توسط مقامات دولتی.

بیمار خدمه بودند تحت درمان در هیئت مدیره و یا انتقال به بیمارستان به پلیس گفت: و رگ خواهد بود و سوخت گیری مجدد در آماده سازی برای خروج.

استرالیا بیش از 5700 تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر افزایش به 39 روز دوشنبه پس از چهار اضافی مرگ و میر ثبت شد یک شبه.

رسیدگی به روبی شاهزاده پروتکل را به تمرکز بر روی ارتباطات و اقداماتی که منجر به اتصال و توشه از کشتی 2,700 مسافران در 19 مارس در بندرگاه سیدنی برای دیدن اینکه آیا امنیت زیستی قوانین و یا قوانین دولتی شکسته شد, مقامات گفت.

دولت مقامات بهداشتی به حال طبقه بندی کشتی به عنوان کم خطر و استرالیا در مرز نیرو با صدور اطلاعیه اجازه می دهد مسافران برای سفر به خانه آزادانه. آنها نیاز به از خود جدا برای 14 روز.

یک کارناوال استرالیا گفت: روز دوشنبه این شرکت خواهد همکاری با پروب.

“در علاوه بر این به میل و رغبت شرکت کننده در این تحقیق کارناوال استرالیا را با شور و نشاط پاسخ به هر گونه اتهامات که وجود دارد در حال حاضر باید افشای کامل و پایه و اساس آنها را” سخنگوی گفت: در ایمیل و نظرات.

کشتی باقی مانده است در آبهای استرالیا و در روز دوشنبه لنگر انداخت در Port Kembla با باقی مانده خدمه از 50 کشور مختلف در هیئت مدیره برای ماندن در انزوا.

دولت ممنوع کشتی های کروز از متصل کردن به جز در مواقع اضطراری که از اواسط ماه مارس و ارسال بسیاری از کشتی های کروز است که باقی مانده در آبهای استرالیا طی هفته گذشته.

استرالیا دیده شده است یک افت شدید در میزان موارد جدید این کشور و تحمیل تنگ اقدامات جدید محدود کردن تجمعات عمومی به دو نفر, خاموش, میخانه ها, رستوران ها و سالن های ورزشی, بسته شدن مرزهای دولتی و quarantining مردم همه پروازهای ورودی در هتل ها برای 14 روز.

“ما شاهد برخی از نشانه های مثبت به عنوان یک نتیجه از محدودیت های ما در حال قرار دادن در محل” NSW برتر Gladys Berejiklian به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

اقیانوس آرام سازمان ملل تا کنون اجتناب از برخی از اثرات مخرب COVID-19 رنج می برد در چین و بخش هایی از اروپا و ایالات متحده است.

نیوزیلند است که در قفل کردن از تاریخ 25 مارس ثبت کرده است فقط بیش از 1100 مورد تأیید. آن را دچار یک مرگ مربوط به ویروس.

نیوزیلند مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد روز دوشنبه گفت که این میزان افزایش در COVID-19 موارد بود “درست است.” (گزارش شده توسط Sonali پل و جاناتان بارت; گزارش های اضافی توسط Renju خوزه; ویرایش توسط ریچارد Pullin و Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net