محتوای مقاله

لوک ویت در نوبت های متوالی به هومرهای سه دویی ضربه زد، ماساهیرو تاناکا پنج نوبت قوی را به زمین زد و نیویورک یانکیز یک رفت و برگشت دوسر از بالتیمور اوریولز بازدید کننده را با پیروزی ۱۰ بر ۱ جمعه شب به پایان رساند.

یانکی ها (۲۴-۲۱) برای دومین بار در این فصل یک دوسر را جاروب کردند و در ششمین دوسر فصل خود با امتیاز ۱۶ بر ۱ از بالتیمور پیشی گرفت.

بالتیمور (20-24) از دست داده سوم مستقیم خود را پس از چهار بازی برنده رگه است که شامل سه پیروزی در خانه بیش از یانکی ها آخر هفته گذشته.

Voit ضربه هومر اول خود را هنگامی که او slugged 1-2 fastball از اشر Wojciechowski به bullpen یانکی در میدان مرکز بدون outs در چهارم. او مایک تروت را برای هدایت لیگ بزرگ با ۱۶ هومر گره زد که یک لغزنده ۲ بر ۰ از وویچیکوسکی را به صندلی های میدان چپ در پنجم انفجار داد.

آخرین هومرهای ویت پس از آن رخ داد که نیویورک چهار بار در اولین بار خاموش بالتیمور تازه کار کیگان آکین (۰-۱) گل زنی کرد. پایه گذار اول بورلی یک حرفه ای بالا با شش RBIs تعیین کرد و پنجمین بازی حرفه ای خود را چند هومر ثبت کرد.

بالتیمور گلزنی را با یک دی جی استوارت هومر در صدر اول باز کرد و در پنج بازی متوالی به او هومر داد.

دی جی LeMahieu، که سه بار رسید، اولین اجرا در انتخاب فیلدر به ثمر رساند زمانی که پرتاب shortstop خوزه Iglesias به بشقاب تندرست در مقابل گیر شانس سیسکو. گلیبر تورس یک کراوات ۱-۱ را با یک تک آهنگ RBI شکست و میگل آنوجار یک دو دویی را به پایه دیوار میدان چپ لاک زد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im