وفل خانه رئیس انتقاد coronavirus محدودیت در کسب و کار

رئیس وفل خانه های زنجیره ای شناخته شده ای برای رستوران خود را به بالا و در حال اجرا پس از بلایای طبیعی نیست شاد که در آن او می گوید بسیاری از رهبران سیاسی می رویم در coronavirus پاسخ.

اخیر حکم مانند ممنوعیت در رستوران ناهار خوری و بسته شدن برخی از کسب و کار هستند “کاملا از نسبت” گفت: جو راجرز جونیور 73 ساله تنها عضو هیئت مدیره از نزدیک به 2000 رستوران خانواده-کنترل زنجیره ای مستقر در نورکراس.

“رهبران آمریکایی باید خود را برای رهبری مردم از طریق ویرانگر بار اما رهبران منجر نمی شود مردم را به تباهی او گفت:” بعد هشدار داد که بسیاری از بزرگ و کوچک کسب و کار ممکن است نه زنده ماندن.

راجرز به خواست مقامات منتخب در گرجستان به اتخاذ دشوار محدودیت های شبیه به آن تحمیل شده بر کسب و کار در کشورهای دیگر. موضع خود تاکید رقابت فشارهای دولت و رهبران آنها به عنوان تلاش برای جلوگیری از شدت بیماری همه گیر است که متزلزل مقامات بهداشت عمومی و هنوز به طور کامل درک نشده است.

در مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی راجرز همچنین bemoaned “عذاب و دل تنگی” بحث از کاخ سفید است.

در روز پنج شنبه آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد او یک فرمان اجرایی را امضا موقت محرومیت در رستوران ناهار خوری و بسته شدن کاباره ها ورزشگاه سینما و موسیقی زنده سالن و بولینگ alleys.

راجرز صحبت کرد قبل از شهردار اقدام اعلام شد.

وفل خانه رئیس گفت: گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ که خودداری از برخی از محدودیت ها در رستوران ها نشان داده مناسب داری.

فرماندار خواسته است مردم را به باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است و جلوگیری از تجمعات عمومی. اما کمپ نشده دستور ایالت خاموش شدن ناگهانی از کسب و کار و حوادث گفت: در مصاحبه ای با ایستگاه رادیویی Q99.7 که در آن خواهد بود “معکوس و من نمی دانم که ما شهروندان را به خرید آن است.”

وفل خانه رئیس پیشنهاد کرد که کسب و کار باید در مورد نیاز به نشان می دهد آنها در حال ایجاد, اجتماعی, فاصله, اما گفت که چگونه آنها آن را انجام دهد باید به سمت چپ به آنها.

“اگر شما بیشتر از آن و تعطیل کسب و کار شما در حال رفتن به خراب کردن این اقتصاد است. و افرادی که برای پرداخت آن هستند افرادی که آنهایی که بیشتر آسیب پذیر در جامعه ما است و شرم آور است.”

مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و برای حفظ حداقل شش فوت فاصله از دیگران در تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus. آنها همچنین توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از کسانی که بیمار هستند شستن دست های خود را اغلب پوشش سرفه و عطسه و پاکسازی سطوح. بدون تاکتیک های تهاجمی آنها می گویند تعداد COVID-19 موارد ادامه خواهد داد به افزایش بالقوه قریب به اتفاق بیمارستان ها در برخی از مناطق.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی توصیه می شود که تجمعات محدود به 10 نفر اما نه با دستور.

یک وفل خانه طبخ شد و در میان اولین تایید COVID-19 موارد در گرجستان است. او گفت که او بازگشت به کار در همان وفل خانه محل در کانتون در روز چهارشنبه زمانی که رستوران بازگشایی شد. مقامات دولتی به او گفت که او تا به حال شده است بدون علامت برای مدت طولانی به اندازه کافی برای اجازه خروج از قرنطینه.

وفل خانه ساخته شده است شهرت برای داشتن آن به طور معمول 24 ساعته رستوران بازگشایی به سرعت پس از طوفان ویرانگر. قبلی سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر با اشاره به “وفل خانه اول” که سنجیده آسیب در منطقه مبتنی بر این که آیا زنجیره ای و رستوران ها باز بودند و به طور کامل عملیاتی است.

وفل خانه که در عمل در 25 متحده دیدم فروش افت 25 درصد در هفته گذشته. در حال حاضر بیشتر کشورهای محدود کردن رستوران ها به درایو را از طریق و یا به کسب و کار و فروش در برخی از مناطق کاهش یافته است 60 درصد راجرز گفت. او گفت که او متقاعد شده است که این زنجیره است که افزایش مایع تلاش و گرفتن برخی از مراحل برای تشویق اجتماعی فاصله خواهد برای زنده ماندن.

وفل خانه نیست باید انعطاف پذیری از برخی دیگر زنجیر به خصوص رستوران های فست فود از قبیل مستقر در آتلانتا, Chick-fil-A. برخی از کسانی که در حال حاضر تولید بسیاری از فروش خود را از طریق درایو throughs. وفل خانه فقط یک درایو-از طریق نزدیکی کوه سنگ.

Chick-fil-A, مانند تعدادی از عمده زنجیره ای, به تازگی اعلام کرد قصد دارد به طور موقت پایان ناهار خوردن در محل استقرار در سراسر کشور. کسب و کارهای دیگر از جمله بسیاری از عمده فروشان و این کشور بزرگترین مرکز اپراتور بسته اند مکان های خود را برای هم بودن.

تحریریه جرمی Redmon کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>