Wall St اسلامپ دوباره به عنوان ترس به ادامه مارپیچی داو اما پاکسازی ‘مغلوب ساختن پیشی جستن-دست انداز”

نیویورک — ایالات متحده سهام خود را عمیقتر فروش روز چهارشنبه و داو پاک شده و عملا آخرین دستاوردهای آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 افتتاح به عنوان گسترش پیامدهای بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به فلج کردن فعالیت های اقتصادی.

معیار S&P 500 شاخص به پایان رسید پایین 5.2% هر چند این افت ارزش زیان در اواخر روز به عنوان سنای آمریکا با تصویب قانون به ارائه میلیاردها دلار به منظور محدود کردن آسیب را از شیوع این بیماری از طریق coronavirus تست پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش ایمنی-net صرف.

در یک حرکت به احتمال زیاد برای اضافه کردن به اضطراب بورس بین قاره ای, Inc صاحب بورس نیویورک گفت: پس از زنگ است که بازار بورس را به طور موقت نزدیک آن طبقه تجاری و حرکت به طور کامل به تجارت الکترونیکی آغاز و تا روز دوشنبه.

بازار بورس گفت: یک طبقه تاجر و NYSE کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus اما که آنها تا به حال وارد بورس ساختمان. تجارت و نظارت نظارتی از تمام بورس-اوراق بهادار ذکر شده ادامه خواهد داد و بدون وقفه ارز گفت.

با فرودگاه ها و هتل ها تخلیه و شرکت های هواپیمایی درخواست کارمندان را به مرخصی بدون حقوق برای جلوگیری از ضرر و زیان S&P 1500 هواپیمایی شاخص غرق 20.8% در روز چهارشنبه. سهام عمده اپراتورهای هتل هیلتون ماریوت و هایت کاهش یافت و حدود 12 درصد به 19 درصد.

“بازار واقعا در واکنش به ترس و عدم اطمینان و ما نمی فکر می کنم آن را بیش می یابد تا زمانی که یک طبقه در قیمت سهام. طبقه را به توان در مهار و از گسترش ویروسی و محدود کردن اقتصادی تلفات ویروس” گفت: Nela Richardson, سرمایه گذاری استراتژیست در ادوارد جونز.

توسط چهار شنبه نزدیک داو شد تا فقط 0.4 درصد از آن در Jan. 20, 2017, روز از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف اگر چه از آن باقی مانده است تا تقریبا 9 درصد از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره برنده انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 8, 2016 اغلب به عنوان مراجعه کننده “مغلوب ساختن پیشی جستن دست انداز.”

S&P 500 در حال حاضر به حدود 29 درصد از رکورد بسته شدن بالا از آن بریده شده در فوریه. 19 عنوان coronavirus الهام گرفته از فروش به پایان رسید وال استریت طولانی-همیشه bull run.

در یکی از وخیم ترین پیش بینی و در عین حال صادر شده برای ضربه بالقوه از این بیماری همه گیر JP Morgan اقتصاددان گفت: اقتصاد ایالات متحده می تواند کوچک 4 درصد در این سه ماهه و 14 درصد بعدی در سه ماهه اول و برای سال آن است که به احتمال زیاد به کوچک 1.5%.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت 1 ، 338 پر.46 امتیاز و یا 6.3% به 19,898.92 S&P 500 از دست 131.09 امتیاز یا 5.18% به 2,398.1 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 344.94 امتیاز یا 4.7% به 6,989.84.

چشمگیر اقدامات محرک اقتصادی را تنها به شرطی کوتاه پرش در سهام با سرمایه گذاران مقاطعه در یک رکود اقتصادی جهانی و نگرانی در مورد مدت از گسترش آسیب به تابستان است.

چهارشنبه فروش در یک نقطه باعث شده یکی دیگر از 15 دقیقه قطع جریان معاملات در 7% کاهش در عین حال یکی دیگر بعد از فرار تجارت. Cboe Volatility index به پایان رسید تا در 76.45.

“این بازار رفت و از یک موقعیت که در آن ما شد بی باک عقب در آغاز ماه فوریه به برخی از روزها مثل امروز که در آن شما احساس می کنید نا امید کننده در مورد آنچه که در بازار” گفت: Wayne ترکه یا چوب کوتاه مدیر سرمایه گذاری رئیس Vantagepoint مشاوران سرمایه گذاری.

روز بدترین نمایشی S&P بخش شد و S&P 500 در بخش انرژی که بسته در پایین ترین سطح از اوایل سال 2003 است. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام کاهش یافت و نزدیک به 17% در چهارشنبه داشتن لمس قیمت های پایین خود را در 18 سال است.

نگرانی در مورد جرم بدهی های پیش فرض و یا writedowns تحت فشار وام دهندگان ایالات متحده ارسال S&P 500 بانکی subsector پایین 7.9%.

سهام در هواپیما ساز بوئینگ شرکت های طولانی نماد ایالات متحده و فن آوری, صنعتی, قدرت, غرق دیگر 17.9%.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 12.71 به نسبت 1; در نزدک یک 8.79-به-1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده در پنج new 52 هفته بالا و 294 جدید پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 11 جدید اوج و 1,214 جدید پایین.

حجم در بورس ایالات متحده 18.51 میلیارد سهم در مقایسه با 14.6 میلیارد متوسط برای جلسه کامل بیش از 20 آخرین معاملات روز. (گزارش شده توسط کارولین Valetkevitch در نیویورک گزارش اضافی توسط Sinead Carew و جان McCrank در نیویورک و Medha سینگ و دختربچه Shivdas در بنگلور; ویرایش توسط لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>