می خواستم مرد دستگیر و 6 ماه پس از تیراندازی مرگبار در فرودگاه دکالب محل سکونت

نزدیک به شش ماه پس از یک مرد پیدا شد به ضرب گلوله در یک مجتمع مسکونی مجتمع دکالب شهرستان کلانتر دفتر گفت: آنها قرار داده ایم که به کشته شدن او را پشت میله های زندان.

Dequan Trimell شاه دستگیر شد شنبه در یک متل در Oakbrook پارکوی در نورکراس کلانتر دفتر سخنگوی سینتیا ویلیامز گفت.

پادشاه, 25, از آتلانتا شده بود می خواستم از حداقل دسامبر در ارتباط با مرگ از 36 سال براندون McCrary, AJC.com قبلا گزارش شده است. McCrary مرده پیدا شد هفت. 22 پس از یک تیم SWAT مجبور راه خود را به محل سکونت خاموش Waldrop جاده, او گفت:.

مرتبط: Resident ID می خواهم به عنوان قربانی در دکالب صفحه اصلی تهاجم که باعث SWAT تماس بگیرید

یک زن به پلیس گفت که او را دیدم دو مرد به McCrary را محل سکونت و نمی آیند. پلیس وارد حدود 7:30 p. m. و نه را وارد کنید و واحد تا حدود دو ساعت بعد.

“ما باور بودند که دو مظنون احتمالا هنوز در داخل محل سکونت مسلح بنابراین ما فعال تیم SWAT” سروان. r. c. هیوز قبلا گفته کانال 2 اخبار.

زن گفت ماموران او را ترک خانه یکی از دوستان زمانی که او نزدیک شد و توسط دو مرد. آنها با اشاره a handgun در او و “به او گفت به آرام و فرار” با توجه به گزارش پلیس.

بیشتر: قتل مشکوک به دنبال در تیراندازی در دکالب مشاع

او زد به پشت ساختمان به نام 911 و منتظر افسران می رسند. در حالی که او مخفی شده بود, او به پلیس گفت که او شنیده می شود دو تا سه شلیک شد. یکی دیگر از همسایه نیز گزارش داد جلسه های متعدد عکس یک افسر پاسخ گفت: در این گزارش.

McCrary به ضرب گلوله کشته شد چند بار.

یک دکالب سخنگوی پلیس گفت: کارآگاهان معتقد بودند خانه هدف قرار داده بود به صورت “خاص رفتارهای پرخطر” مرتبط با مواد مخدر فعالیت است.

آن است که روشن نیست که چگونه مقامات متصل پادشاه به تیراندازی. او به اتهام جنایت قتل و سرقت مسلحانه و به دکالب زندان شهرستان که در آن او باقی می ماند و با هیچ باند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de