حکم: مشکوک عضو باند چهره 17 اتهامات پس از فروش دیگ به پلیس مخفی

مظنون عضو باند از Mableton چهره 17 اتهامات پس از بارها و بارها فروش ماری جوانا به سرقت افسر پلیس, مقامات گفت.

Deunte ملک Brewer, 20, شده است و در زندان از تاریخ 1 آوریل پس از یک monthslong تحقیقات توسط ماریتا/کاب/Smyrna جرایم سازمان یافته واحد حکم بازداشت نشان می دهد.

او را بازداشت گرفته شده بعد از پلیس کشیده او را در نزدیکی تقاطع فلوید و خاک رس جاده برای رانندگی با یک ترک خورده شیشه جلو اتومبیل. در طول بازداشت پلیس کشف نزدیک به 17 گرم ماری جوانا و Glock, handgun, سوابق نشان می دهد.

آبجو نیز متهم به پرتاب یک baggie حاوی شش قرص اکستازی از پنجره بیرون را از یک وسیله نقلیه پلیس پس از بازداشت, مقامات گفت. زمانی که محققان جستجو خانه خود را, آنها کشف 450 دلار به صورت نقدی و یک Mac-10, handgun, پلیس گفت:.

با توجه به حکم آبجو است که یک عضو از یک “ترکیبی جنایی باند خیابان” شناخته شده به عنوان 1034 Gvngland که گفته می شود در خارج از جوزف باشگاه رانندگی شهر جامعه در مبلتن. برخی از اعضای روابط به بزرگتر ملی سازمان های جنایی پلیس گفت و آبجو خود را به اتهام ارتباط با Rollin’ 30s Crips با توجه به حکم.

مقامات گفتند که قبل از دستگیری او در اوایل این ماه آبجو فروش ماری جوانا به سرقت MCS عامل در سه نوبت دو بار در یوسف باشگاه رانندگی و بار سوم در پارکینگ Publix در Veterans Memorial Drive.

پس از waiving حق خود را به یک وکیل Brewer گفت پلیس گفته او “مدیر هتل” با توجه به اخیر خود حکم.

آبجو نیز چهره باتری اتهامات در ارتباط با یک باند مرتبط با مبارزه در کامبرلند بازار در اوایل سال جاری مقامات گفت. با توجه به این که حکم آبجو و دو نفر از همکارانش به اتهام ضرب و شتم یک مرد در Jan. 11 و بعد از آن bragged در مورد آن در Instagram. پلیس گفت: Brewer برچسب گذاشته شده توسط قربانی در پست خود و توهین به باند رقیب که او گفته وابسته.

در تمام این 20 سال چهره 14 به اتهام جنایت و سه جنحه: از جمله شش فقره از شرکت در فعالیت باند; چهار فقره از فروش ماری جوانا; یک تعداد از باتری; یک تعداد از دستکاری با شواهد; یک تعداد از داشتن یک برنامه 1 ماده کنترل; یک تعداد از در اختیار داشتن یک اسلحه گرم در این کمیسیون از یک جرم دو فقره با استفاده از یک دستگاه ارتباطی را به ارتکاب یک جنایت و یک تعداد از رانندگی با یک ترک خورده شیشه, آنلاین, زندان سوابق نشان می دهد.

او باقی مانده برگزار می شود در شهرستان کاب زندان بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>