طلایی رزمندگان امور خارجه و بروکلین نتز, دو تیم که تحت تغییرات لرزه ای در offseason, دیدار چهارشنبه شب در بروکلین.

این شبکه اضافه شده کایری اروینگ و کوین دورنت در حالی که دولت طلایی اضافه شده d’angelo راسل به جفت او را در backcourt با Stephen Curry.

اما ایروینگ دورنت و کاری نیست بازی به دلیل آسیب. دورنت است که دوره نقاهت بعد از یک آشیل آسیب است که به احتمال زیاد نگه می دارد او را از بازی در این فصل; ایروینگ را از دست او در 30 بازی این فصل به دلیل رگ به رگ زانو راست و کاری است که دوره نقاهت بعد از شکسته دست چپ او پایدار چهار بازی فصل.

صدمات را محدود راسل به 32 بازی آخرین عنوان یک تیره و تار راست چهار سر ران است که او را نگه داشته و از روز دوشنبه 125-117 پیروزی در واشنگتن است. او به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 23.8 امتیاز. که شامل 52-نقطه بازی در نوامبر. 8 در مینه سوتا یکی از تیم های شایع می شود و علاقه مند به کسب گارد.

رزمندگان مربی Steve Kerr گفت: Russell خواهد بازی در بروکلین اما راسل برگزار می شود از بازی اگر تجارت با ایران همچنان به پیشرفت با تیمبرولوز و یا دیگر خواستگاران.

اگر او در ساختمان چهار شنبه, راسل باید یک گرم از شبکه طرفداران که او را تماشا متوسط 21.1 امتیاز در فصل گذشته زمانی که بروکلین برنده 42 بازی برتر پلی آف برای اولین بار پس از سال 2015 است.

“این هیچ سرگرم کننده داشتن نام خود را ذکر شده در ایران” کر گفت. “من می توانم از تجربه صحبت می کنند. این نوع نامطلوب چیزی که شما در مورد خودتان و احتمال این که شما ممکن است نقل مکان کرد.”

بدون راسل رزمندگان برنده بازی متوالی برای دومین بار در این فصل با گرفتن 30 امتیاز از الک Burks و 22 از گلن رابینسون سوم دو بازیکن که همچنین می تواند نقل مکان کرد و قبل از مهلت.

ایروینگ مجروح شد زمانی که او در برخورد با Bradley Beal در سه ماهه چهارم سال روز از دست دادن در واشنگتن است. ایروینگ آخرین آسیب رخ داده است و پس از او گل 54 امتیاز در 15 نقطه اصلی پیروزی شیکاگو در روز جمعه.

شبکه 14-15 بازی ایروینگ از دست رفته است. بروکلین نیز 4-2 در آن شش بازی به طور کلی پس از از دست دادن 12 از 14 Dec. 26-Jan. 23.

روز دوشنبه شبکه در زمان کنترل در سه ماهه سوم با 22-4 اجرا و ثبت 119-97 برنده شدن بیش از ققنوس. Caris LeVert منتقل شد به صف شروع برای اولین بار پس از بازگشت از یک انگشت شست راست آسیب on Jan. 4 و این حرکت پرداخت او به عنوان یک حرفه ای بالا با 29 امتیاز در حالی که تیراندازی 10 از 20 از کف.

“من فقط احساس می کردم تهاجمی” LeVert گفت. “بدیهی است که من کمی دقیقه بیشتر با برخی از بچه ها به طوری که آن را خوب در خارج وجود دارد ، آن را احساس خوب است. آن را به خصوص احساس خوب برای به دست آوردن پیروزی.”

شبکه همسان خود بزرگترین حاشیه پیروزی و به امید دریافت یک چهارم راست صفحه اصلی پیروزی قبل از ساخت بازدیدکننده داشته است به تورنتو در روز شنبه و ایندیانا در روز دوشنبه.

“ما باید شروع به گرفتن برخی برنده ما به سمت چپ در امتداد راه, بنابراین این یک شروع خوب است” شبکه مربی کنی اتکینسون گفت. “این مهم هفته برای ما, بنابراین من فکر می کنم بچه ها احساس کردند که. آنها احساس حس اضطرار.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im