شستن دست های خود را و انتخاب کنید تا کنترل خود را.

در اینجا یک لیست از بازی شما باید به بازی در حالی که شما گیر کرده در داخل اجتناب از coronavirus [آستانه] “آن اتفاق افتاد: شما گیر در داخل به دلیل رمان coronavirus همه گیر است که مواج فقط در خارج از درب خود را. اگر شما خوش شانس هستید و شما یک کارگر یقه سفید شما در حال حاضر انجام کار خود را — که اجازه دهید صادقانه است که عمدتا ایمیل به هر حال — از صفحه اصلی. اگر شما در یک صنعت که بیشتر مستعد ابتلا به اثرات جانبی از یک اپیدمی ویروسی, اگر چه, چیزهایی که احتمالا بیشتر وخیم. […] این بدان معناست که شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای رسیدن به بازی های ویدئویی و یا برای آن موضوع بازی کسانی که بازی شما بوده ام به معنی به پایان برساند. ما قرار داده ایم سر ما با هم به آمده تا با یک التقاطی لیست از چیزهایی که برای بازی که امیدوارم نگه داشتن ذهن خود را از ویروس. هر چند ما نمی توانیم قول می دهم هر یک از این کار خواهد کرد مگر اینکه شما در داخل باقی بماند.”

• کلیپ رفتن ساخته شده آسان تر به بازی در خانه زیر coronavirus نگرانی [یوروگیمر]

“کلیپ رفتن را نقطه فروش اصلی توانایی پرسه زدن در اطراف دنیای واقعی اما در حال حاضر COVID-19 است که در آن مانند به نظر می رسد که می تواند در حال تغییر است. من حدس می زنم آن را یک چیز Niantic نمی خواهند بازیکنان برای گرفتن. در یک پست وبلاگ در گوگل بروید وب سایت Niantic گذاشته موقت برخی از تغییرات گیم پلی بازی است که همه چیز را آسان تر برای بازیکنان برای گرفتن گوگل از صفحه اصلی. بازیکن قادر خواهد بود برای خرید یک بسته نرم افزاری از 30 بخور (که جذب کلیپ) تنها برای یک Pokécoin با بخور دادن در حال حاضر پایدار برای یک ساعت به جای 30 دقیقه. تخم مرغ جوجه ریزی فاصله را نصف شده است, Pokéstops را رها هدیه بیشتر و بیشتر در گوگل خواهد شد شروع به ظاهر شدن در وحشی. آینده ابرا جامعه بعد نیز به تعویق افتاد – اگر چه Niantic است و در عین حال اعلام میکند که تاریخ این خواهد بود نقل مکان کرد.”

• همه گیر یکی از بهترین بازی های هیئت مدیره تا کنون ساخته شده است. آن می تواند سرگرم کننده را به بازی در حال حاضر! [بورسی]

“آیا شما نوع از کسی که لذت می برد تصور تاریکی فکر یک بیماری بالقوه کشنده به گسترش در سراسر این سیاره مانند آتش سوزی آلوده شهرستانها و سپس مناطق و سپس قاره و سپس سیارات ؟ آیا این کاملا خیالی سناریو بازی به یک خوفناک میل به کشف آنچه در مورد بدترین سناریو ممکن است نگاه مانند? آیا شما نیز مانند گفتن دوستان خود را چه باید بکنید ؟ خوب بازی تخته همه گیر ممکن است ایده آل چیزی که به جلو و پایین خود را خاموش قفسه اگر شما صرف زمان زیادی را در داخل خانه برای برخی از دلیل و یا دیگر. کلاسیک قرن 21 هیئت مدیره بازی همه گیر شد و به احتمال زیاد با نفوذ ترین بازی از 2000s — هنگامی که آن زمان گیم پلی تعاونی شامل تا چهار بازیکن با هم کار برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر از تبدیل شدن به یک بیماری است که چلچله جهان — و 2010s زمانی که spinoff همه گیر میراث کمک کرد تا مورد پسند عامه کردن یک سبک کاملا جدید از بازی های هیئت مدیره.”

• گیر در داخل با توجه به جدید کروناویروس? در اینجا 10, خلاق, بازی های هیئت مدیره است که فراتر از کلاسیک مانند انحصار و یا دستمالی کردن [سیاتل تایمز]

“آیا شما خود quarantining با خانواده خود در برابر تهدید رمان coronavirus و یا فقط در تلاش برای یک شهروند مسئول با غذای مقامات بهداشت عمومی’ پیشنهاد که مردم برای جلوگیری از تجمع در گروه های بزرگ ما اینجا هستیم برای کمک به. ما توصیه می کنیم شما را پر کنید تا برخی از این ساعت های بی پایان شما به طور ناگهانی در دست های خود را با جمع آوری در اطراف میز آشپزخانه با جدید هیئت مدیره بازی. هیئت مدیره بازی شما بپرسم ؟ بله بازی های هیئت مدیره. آن را به یک صنعت پررونق و پادزهر مناسب برای coronavirus بیش از حد. خود را گزینه های فراوان و چند وجهی و بدون در نظر گرفتن منافع خود را, شما احتمالا می تواند پیدا کردن یک بازی هیئت مدیره است که بستم فانتزی خود را. بنابراین خود را ترک باستان انحصار و دستمالی کردن تخته در قفسه و اتمام برخی از این جدید و نوآورانه بازی است که شما را به چیزی جالب را برای ساعت (یا روز؟!). ما به خارج از هیئت مدیره بازی کارشناسان در Mox خانه شبانه روزی در بالارد پیشنهادات خود را در برخی از مبتکر بازی های هیئت مدیره در بازار امروز است. گروه بندی شده توسط تم در اینجا خود را بر میدارد و شروع با یک زن و شوهر که باید احساس آشنا است.”

• Coronavirus نگرانی جرقه اجرا بر روی نینتندو حلقه مناسب ماجراجویی [سیمی]

“منتشر شده اکتبر 2019 حلقه مناسب ماجراجویی نقش بازی کردن بازی که در آن بازیکن گذشتن از جهان زیبا و مبارزه با هیولا همه با ورزش. بازی مانیتور بازیکنان حرکات با استفاده از پا بند که شامل یک حسگر حرکتی نینتندو سوئیچ کنترل کننده و بزرگ bendy مقاومت حلقه. آن را بسیار شبیه به آنچه که شما می خواهم در یک کلاس پیلاتیز به علاوه کارتونی dragons. به کوبیدن دشمنان بازیکنان باید خپل, آیا یوگا به شمار تنه زدن و یا انعطاف پذیری سلاح های خود را. این بازی زیبا یک لگد زدن الاغ ورزش و خوش مسیر فرار برای کسانی که ترس از ورزشگاه بهداشت. پس از روز شنبه متوسط قیمت حلقه مناسب ماجراجویی در eBay رسید به 130 دلار. این بازی در دسترس نیست در GameStops در 100 مایل از شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و آتلانتا, هوستون, ققنوس, Des Moines, لاس وگاس, سیاتل, با توجه به GameStop وب سایت. دوم و سوم نوشته در آمازون به قیمت 500 دلار. مقرون به صرفه تر listings دیجیتال بازار تمایل به بد گویی کردن آف از حلقه مناسب ماجرا را کنترل سخت افزار را شامل نمی بازی. (آنها را قرمز و آبی دستگیره در حلقه به جای خاکستری است. آمازون به خصوص مملو از آنها است.)”

• Coronavirus مستند در ایتالیا بسیاری از مردم بازی Fortnite [CNET]

“به عنوان دولت ایتالیا اجرا توده قرنطینه بستن فروشگاه ها, رستوران ها و مدارس در تلاش برای کند کردن coronaviruspandemic ارتباطات از راه دور شرکت ها متوجه شده اند افزایش ترافیک. و مقدار زیادی از آن را در آینده از بازی های ویدئویی از جمله به عنوان Fortnite و Call of Duty که هر دو گودال بازیکن در برابر یکدیگر در جبهه. “ما گزارش افزایش بیش از 70 درصد از ترافیک اینترنت بر ما ثابت شبکه یک سهم بزرگ از بازی های آنلاین مانند Fortnite,” Telecom Italia اجرایی لوئیجی Gubitosi گفت: در یک کنفرانس پیش از آن گزارش شده توسط بلومبرگ. حماسه می سازد که Fortnite نمی بلافاصله در پاسخ به CNET درخواست برای نظر. اکتیویژن گفت: Call of Duty: Warzone, جدیدترین علاوه بر این به آن سری که منتشر شد در این هفته به خود جذب 6 میلیون نفر برای بازی در 24 ساعت اول آن. “ما فقط شروع کار” شرکت توییتی. همانطور که بیشتر مردم در سراسر جهان هستند گفت: برای حفظ فاصله خود از یکدیگر کار از راه دور و در حالت ایده آل, اقامت خانه cabin fever مجموعه ای می تواند در سریع. این هیچ جای تعجب است که برخی از مردم در حال عقب نشینی به جهان آنلاین به عنوان یک روانی فرار از جهان واقعی است.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (9 نظر تعداد)

“ما گزارش افزایش بیش از 70 درصد از ترافیک اینترنت بر ما ثابت شبکه یک سهم بزرگ از بازی های آنلاین مانند Fortnite,” Telecom Italia اجرایی لوئیجی Gubitosi گفت: در یک کنفرانس تلفنی

در حالی که مردم می خواهند اجتماعی بازی من کاملا دریافت که ما اینترنت زیرساخت نیست و در واقع آماده برای این است.

واقعا لگد الاغ است که لیستی از بازی ها به بازی عمدتا تک بازیکن RPG-ish بازی ها چون من صادقانه فکر می کنم که راه حل واقعی برای متوقف کردن اینترنت از سقوط از غیر منتظره ،

من صادقانه نشان می دهد همه خانواده سرمایه گذاری در برخی, بزرگ, تک بازیکن RPG است. وجود دارد مقدار زیادی از آنهایی که خوب در حال حاضر در دسترس و در آن اغلب مانند تعمق به یک کتاب چگونه در عمق بسیاری از آنها را دریافت کنید. و شما حتی نمی نیاز به یک قاتل gaming rig درگیر می شود چرا که kickass مسائل مانند Undertale یا فوق Stardew دره وجود دارد (به عنوان به خوبی به عنوان یک مناجات از RPG کلاسیک است که در دسترس هستند مانند اصل خرید اینترنتی و baldur’s Gate).

Don’t kill the اینترنت با بازی و حرکت یا کشش ناگهانی جریان آن را برای رفتن به خشن به اندازه کافی برای همه مردم جریان Netflix/Hulu/آمازون/دیزنی+/و غیره.

(پس نیز با تشکر از شما همکار محلی دزدان دریایی خواهد شد که به نوبه خود به محلی خود مجموعه در این زمان بحران را به بار کردن اینترنت. من انجام یک شخصی توقف در دانلود جدید گه تا زمانی که این را تصویب کرده است. شما در حال خوش آمدید.)

به هر حال خودتان انجام دهید جامد و پا زدن الاغ, تک بازیکن RPG به بازی در خانه. من فقط آرزو می کنم من تا به حال یک سوئیچ به بازی گوگل بروید! در. خوب چیزی که من فقط شروع به دیسکو بهشت…
ارسال شده توسط deadaluspark در 1:41 PM در مارس 13 [1 علاقه]

Mutazione و یک پیاده روی کوتاه رایگان این هفته در حماسه!
ارسال شده توسط کنجکاو, nu در 1:48 PM در مارس 13 [1 علاقه]
من فکر می کنم ما در حال رفتن به سعی کنید در حال اجرا از راه دور Jackbox بازی با چند نفر از دوستان امشب. البته من همه چیز را راه اندازی به طوری که هیچ دستگاه تنها می توانید بازی را اجرا کنید و جریان و فراموش صوتی/تصویری چت, بنابراین من انتظار اتاق نشیمن در حال رفتن به مانند یک موش ها لانه سیم و دستگاه های که من انجام می شود.
ارسال شده توسط backseatpilot در 1:51 PM در مارس 13 [2 علاقه]
با توجه به بیشتر به تازگی منتشر شده بازی: Nioh 2 و ب و را از جرقه هستند و هر دو از این آخر هفته. Ori در دسترس است بر روی ایکس باکس بازی پاس و ارزش وقت خود را. یکی از زیبا ترین platformers من تا کنون دیده ام. اگر شما مانند روح خود را به بازی با بسیاری از ارواح مانند چالش ها و الاغ بد گیر منم که کشتن شیاطین با شمشیر و سپس Nioh 2 چیزی است که شما باید انتخاب کنید تا.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 1:52 PM در مارس 13
من فکر می کنم ما در حال رفتن به سعی کنید در حال اجرا از راه دور Jackbox بازی با چند نفر از دوستان امشب. البته من همه چیز را راه اندازی به طوری که هیچ دستگاه تنها می توانید بازی را اجرا کنید و جریان و فراموش صوتی/تصویری چت, بنابراین من انتظار اتاق نشیمن در حال رفتن به مانند یک موش ها لانه سیم و دستگاه های که من انجام می شود.

شناسه LAN!?!
ارسال شده توسط صدای فش فش در 1:53 PM در مارس 13 [1 علاقه]

اوه همچنین برای کم پایان مردم:

گوگل در اطراف در مورد “شبیه ساز NES” “SNES شبیه ساز” “پیدایش رایانه” “گیم بوی شبیه ساز” و غیره.

پیدا کردن رام برای بازی در نقش من به عنوان یک ورزش برای خواننده. آنها در خارج وجود دارد, اما من می خواهم به جای دریافت نمی MF ارسال متوقف و دست بردارد.

من احساس می کنم نیاز به سعی کنید برای کمک به تهیه کردن به افراد کم پایان سیستم از آنجا که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از تازه واردین به دنبال نوعی از سرگرمی و به طوری که آنها ممکن است حتی نمی دانند چیزی شبیه به “سیستم مورد نیاز” در آینده به این همه. داشتن یک لیست ساده برای دسترسی به بازی ها می تواند واقعی مفید برای برخی از مردم است. شبیه ساز سقوط به آن گروه از ساده برای دسترسی به بازی ها.
ارسال شده توسط deadaluspark در 1:57 PM در مارس 13

تنها چیزی که من در سمت چپ بر روی کامپیوتر من آخرین کار قبل از خروج از یک C64 شبیه ساز و یک پوشه پر از pixelated 80s در بازی
ارسال شده توسط poffin boffin در 2:05 PM در مارس 13
که سهم خوبی deadalusspark,

در اینجا یک لیست خوب از بازی های کم-مشخصات ماشین آلات/رایانه است که لازم نیست گران قیمت بازی کارت:

• Stardew دره
• مقالات لطفا
• Owlboy
• ذبح Spire
• به نقض
• اتصال از اسحاق
• نور آسمان
• Celeste
• Spelunky
• غرب از نفرت
• بابا شما است
• Undertale
• کمیته مبارزه با سانسور
• پورتال / نیمه عمر / بازی های شیر
• Thimbleweed پارک
• تدریس خصوصی در خانه میامی
• Rogue Legacy
• Terraria
• سنگ پهن کف اجاق

ارسال شده توسط صدای فش فش در 2:07 PM در مارس 13

اگر بچه ها من بزرگتر بودند من مشاهده وضعیت فعلی به عنوان بهترین زمان برای خرید Gloomhaven و شخم زدن از طریق بازی.

هر گونه پیشنهاد خوب برای بازی های هیئت مدیره برای 10 و 12 ساله بچه ها به بازی با پدر خود ترجیحا قفس بازی ؟ سیاه چال خزنده و آر پی جی شده اند ساخته شده خیلی از ظاهر بسیار در خانه ما و در عین حال من فکر می کنم ما باید از این زمان در حال حاضر برای رسیدن به این نوع همهجانبه بازی. بچه ها خیلی بازی تخته متبحر و لذت بردم Runebound.

همچنین هر دو بازیکن Wii یا xbox1 توصیه هایی برای همان دو بچه ها ؟ آنها واقعا دوست داشتم هری پاتر و lego Starwars Wii بازی و deadaluspark پیشنهاد در مورد یک بازی RPG برای تلفن های موبایل مانند یک ایده عالی است اما من می دانم که هیچ چیزی از این موضوع است.
ارسال شده توسط SeanOfTheHillPeople در 2:07 PM در مارس 13

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de