دیده بان: 80 سال دختر حمله در فروشگاه مواد غذایی خط پرداخت

مقامات در حال جستجو برای یک مرد که انداخت 80 سال از او موتوری, سبد خرید, بعد از پانچ در صورت.

حادثه رخ داده در خط پرداخت از عمده فروشی مواد غذایی خروجی در جنسبرو جاده در پارک جنگلی کانال 2 اکشن اخبار گزارش.

با توجه به این زنان مرد خشمگین شد چرا که او فکر 80 ساله مری گاردنر قطع در مقابل او را در خط. او متوجه نیست که او خرید مواد غذایی با دخترش که در حال حاضر در انتظار به اتمام است.

“او ناودان من خیلی سخت بر روی زمین و شما می دانید که کف بتن کف” گاردنر گفت: کانال 2. “این فقط خیلی سریع اتفاق افتاد.”

نظارت تصویری نشان می دهد که مرد پانچ 60 ساله کتی مالون در این صورت قبل از کشیدن مادر او از روروک مخصوص بچه ها با مو و حول خود را به زمین.

گاردنر دچار خراش و کبودی در درگیری اما نه به طور جدی زخمی شدند. این ویدئو نشان می دهد که مواد غذایی مدیر فروشگاه در اطراف خط پرداخت و ایستاده بین انسان و دیگر مشتریان هنگامی که او متوجه شد چه اتفاقی می افتد.

“اگر من تا به حال من عصا — من سمت چپ آن در خودرو — من می خواهم که آمار او در پشت سر” گاردنر گفت. “اگر او ما را دوست دارم که او را فراموش کس دیگری که می خواهم.”

مقامات نگران هستند انسان های خشونت آمیز خط می تواند ادامه دهد و آنها اصرار هر کسی که می شناسد او را به تماس Crime Stoppers در 404-577-8477 یا ارسال راهنمایی برای Crime Stoppers سایت.

“آن واقعا ترسناک بود چون مادر من می تواند او شکسته ران” مالون گفت. “من فقط به این امید که کسی این را ببینید و به نوبه خود او را در آنجا که او نیاز به پرداخت هزینه برای آنچه که او انجام داد به مادرم.”

این داستان نخستین بار در گزارش کانال 2 اخبار.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im