تماشا کنید: ترافیک متوقف می شود در من-285 به عنوان رانندگان انجام burnouts, doughnuts در تونل

من-285 یکی از کشور شلوغ ترین و خطرناک ترین — interstates.

بنابراین مقامات شگفت زده شدند به تلو تلو خوردن در سراسر ویروسی ویدیو نشان می دهد یک گروه بزرگی از مردم ایستاده در وسط بزرگراه شنبه شب به عنوان راننده در زمان نوبت انجام دوناتها و burnouts.

این صحنه بیشتر شبیه یک دبیرستان پارکینگ از شلوغ Clayton County تونل اجرا می شود که در زیر باند فرودگاه در Hartsfield-Jackson International Airport.

ترافیک در آزادراه آمد به وقفه کامل در مورد 11 p. m. هنگامی که یک گروه از رانش روروک مخصوص بچه ها مسدود شده و تمام خطوط بین کانال 2 اکشن اخبار گزارش.

گفته ماشین رفتن حدود 70 مایل در ساعت مجبور بودند برای آمدن به توقف ناگهانی به عنوان ترافیک حمایت کردن در مقابل تونل.

“این قطعا سازمان یافته است. آنها قطعا تا به حال یک سیستم از رفتن گفت:” کاری که خواسته نمی شود شناخته شده است. “آنها از حلق آویز کردن اتومبیل های خود را, رانندگی با تلفن خود و هر یک از آنها است.”

رانندگان گفت: برخی از شرکت کنندگان نیز به ضرب گلوله کشته شده آتش بازی اضافه کردن و حتی بیشتر دود به در حال حاضر ابری تونل.

برخی از رانندگان به نام پلیس اما جمعیت پراکنده در زمان ماموران وارد با توجه به کانال 2.

در حال حاضر Clayton County پلیس در حال جستجوی آن درگیر است.

“در پاسخ به رانش مسابقه تصویری, ما می خواهم به آن را روشن است که Clayton County Police Department بدون تحمل موضع در رانش مسابقه بالا بالقوه برای از دست دادن زندگی و آسیب جدی اما مهمتر از همه این بی احترامی به قوانین و شهروندان این شهرستان” سخنگوی پلیس سرهنگ چری غرب در بیانیه ای گفت به AJC.com. “این به این دلیل است که ما در رابطه با اطراف سازمان های اجرای قانون در حال همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این پرهیاهو و غیر مستقیم رفتار است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>