تماشا کنید: دزدی از مغازه خارج شده مظنون فرار فورسیت نمایندگان در Ga. 400 U-Haul

یک Clayton County مرد است پشت میله های زندان پس از سرقت تلویزیون از خارج و منجر نمایندگان در یک تعقیب و گریز در Ga. 400 U-Haul, مقامات گفت.

استفان Hutchins, 37, از کانلی دستگیر شد در یک میزبان از اتهامات یکشنبه پس از حادثه در Forsyth County است.

تعقیب و گریز آغاز شد که نمایندگان در پاسخ به خارج در آتلانتا بزرگراه پس از تماس گرفتن در مورد یک پلیس مظنون است. پلیس گفته شد یک مرد لود تلویزیون به یک U-Haul کامیون قبل از رفتن به شمال در Ga. 400.

مقامات قرار می گیرد نوار سنبله در جاده که آهسته حرکت کامیون را. یک معاون اقدام به پین U-مسافت بین رزمناو و guardrail اما این کامیون قادر به فشار و تعقیب و گریز ادامه داد: داشبورد فیلم را نشان می دهد.

Hutchins خارج شد در Ga. 369 قبل از آمدن به توقف در یک منطقه گیاهی در مقابل یک Bojangles و در حال اجرا بر روی پا, مقامات گفت. او سپس با فرار به Walgreens پارکینگ که در آن بدن دوربین فیلم نشان می دهد که حداقل یک معاون خود را با استفاده از تیزر در مرد است.

Hutchins است که به اتهام سرقت توسط hidden در اختیار داشتن کوکائین در اختیار داشتن مواد مخدر مربوط به اشیاء رانندگی تحت تاثیر چند مواد انسداد فرار و تلاش برای طفره رفتن برای یک جرم جنایت تهاجمی رانندگی و رانندگی با یک حالت تعلیق و یا لغو مجوز زندان سوابق نشان می دهد.

او باقی مانده برگزار شد در Forsyth County زندان در $35,940 اوراق قرضه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im