آب زیر استفاده سلاح در مبارزه با تغییر آب و هوا سازمان ملل متحد می گوید

توسط مگان رولینگ

بارسلونا, مارس 22 (Thomson Reuters Foundation) – با استفاده از آب بیشتر کارآمد در همه چیز از زندگی روزمره به کشاورزی و صنعت کمک خواهد کرد کاهش سیاره-گرم شدن تولید گازهای گلخانه ای و جلوگیری از تغییر آب و هوا – یک سود بالقوه است که هنوز به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده سازمان ملل متحد روز یکشنبه گفت:.

در یک گزارش صادر شده در روز جهانی آب U. N. سازمان گفت: گرم شدن کره زمین خواهد بود “بر در دسترس بودن و کیفیت و کمیت آب برای نیازهای اساسی بشر” تهدید حق آب و فاضلاب به صورت “بالقوه میلیاردها نفر از مردم.”

اما به عنوان به خوبی به عنوان با استفاده از منابع محدود عاقلانه تر و نسبتا سیاستگذاران و کسب و کار نیز باید به دنبال مدیریت منابع آب بهتر است برای صرفه جویی در برق و سوخت مورد نیاز برای پمپ تمیز و تحویل آب در این گزارش گفت:.

“اگر شما صرفه جویی در آب, شما صرفه جویی در انرژی و کاهش گازهای گلخانه ای را تولید کند که انرژی را به آب گفت:” ریچارد کانر این گزارش ویرایشگر.

با استفاده از انرژی کمتر کاهش بیشتر آب مورد نیاز برای تولید برق و ایجاد یک دایره با فضیلت است.

حتی آب بیشتری ذخیره می توانید با تعویض به کمتر تشنه قدرت تمیز منابع مانند باد به جای سوخت های فسیلی او اضافه شده است.

استفاده از آب افزایش یافته است شش برابر بیش از قرن گذشته است و افزایش در حدود 1 درصد در سال گفت: سازمان ملل در گزارش توسعه جهانی آب سال 2020 است.

آن برشمرد راه آب می تواند مورد استفاده و بازیافت بیشتر به طور موثر برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای در کنار مراقبت از طبیعت است.

بازسازی و حفاظت از تالاب ها به عنوان مثال از “اهمیت حیاتی” از آنجا که آنها ذخیره دو برابر کربن به عنوان جنگل در حالی که همچنین جلوگیری از سیل و تصفیه آب و ارائه یک زیستگاه برای حیوانات و پرندگان, این گزارش گفت:.

حفاظت از محیط زیست کشاورزی – سبز کشاورزی رویکرد است که باعث می شود حداقل اختلال را به خاک و همچنین کمک به کاهش انتشار کربن و مقادیر عظیمی از آب مورد نیاز برای آبیاری محصول در بخش کشاورزی, سیستم های.

درمان بیشتر فاضلاب نیز تفاوت بزرگ گفت: گزارش با اشاره 80%-90% از فاضلاب تخلیه شده به محیط زیست بدون هیچ گونه شکلی از درمان است.

درمان نشده پساب یک منبع اصلی از متان قدرتمند گاز گلخانه ای در حالی که تصفيه حساب برای حدود 3%تا 7% از تولید گازهای گلخانه ای با توجه به انرژی و بیوشیمیایی مورد نیاز برای این فرآیند است.

بهترین راه حل این گزارش گفت: برای سرمایه گذاری در تکنیک های مدرن است که استخراج گاز متان از مواد آلی در فاضلاب و استفاده از این بیوگاز برای تولید انرژی مورد نیاز برای درمان آب – یک روش در حال حاضر استفاده می شود در برخی از آب-کمیاب کشورهایی مانند اردن و مکزیک و پرو و تایلند است.

به عنوان یک نتیجه, خدمات عمومی وجود دارد را کاهش انتشار کربن توسط هزاران تن در حالی که صرفه جویی مالی و ارائه خدمات با کیفیت بالاتر به آن اضافه شده است.

سیاست ‘قطع’

یکی از موانع اصلی برای این نوع از روش ها این است که عدم همکاری بین مقامات دولتی مشغول کار بر روی تغییر آب و هوا و کسانی که با مدیریت آب است.

“قطع باقی می ماند کاملا روشن در سطح سیاست گفت:” کانر.

برای مثال 2015 پاریس توافق در مورد تغییر آب و هوا اشاره می کند و نه آب U. N. گزارش اشاره کرد.

ملی اقدام آب و هوا برنامه های ارائه شده توسط کشورهای تحت این پیمان به طور کلی اذعان به اهمیت آب, اما چند که تا کنون ارائه شده و costed پروژه های خاص به آن اضافه شده است.

“وقتی که می آید زمان برای حرکت از صحبت به عمل می شود آن را سرمایه گذاری و یا در غیر این صورت صحبت می افتد بر روی گوش های ناشنوا و آب می شود را کنار گذاشته و … پشت سر گذاشت گفت:” کانر.

بیشتر تلاش های بتن برای انطباق با افزایش تنش خشکی و کاهش تولید گازهای گلخانه ای از استفاده از آب نیاز مشترک برنامه ریزی تغییرات آب و هوا و متخصصان آب و همچنین بیشتر سرمایه گذاری به آنها را به عمل در این گزارش گفت:.

آب, مدیریت آب و فاضلاب و خدمات هستند و تحت بودجه آن اضافه شده – اما با مقابله با گرمایش جهانی و همچنین چالش های آب, پروژه ها می تواند هدف را به تصرف در سهم بیشتری از آب و هوا سرمایه گذاری.

در سال 2016 تنها 2.6 درصد از $455 میلیارد دلار سرمایه گذاری در تغییر آب و هوا اقدامات به خود اختصاص داده بود آب و مدیریت آن اشاره کرد.

که ممکن است شروع به تغییر. در چهار سال گذشته این صندوق اقلیم سبز برای مثال تصویب دو پروژه در سریلانکا به ارتقاء و ایجاد سیستم های آبیاری, محافظت از آب حوضه و ترویج آب و هوا-هوشمند شیوه های کشاورزی.

“آب نیازی به یک مشکل — می توان آن را بخشی از راه حل” گفت: آدری Azoulay مدیر کل سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان است. (گزارش شده توسط مگان رولینگ //news.trust.org/climate)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de