‘ما در جنگ اروپا و اسپانیا از آن coronavirus تلاش به دنبال تمدید وضعیت اضطراری

مادرید — دولت اسپانیا به دنبال گسترش تا آوریل 11 وضعیت اضطراری که آن را تحمیل کرده است به سعی کنید به کنترل در اروپا دوم-بدترین شیوع کروناویروس در حالی که برخی از مناطق در روز یکشنبه خواسته شدیدتر سلول اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

اسپانیا تلفات افزایش به بیش از 1700 با بیش از 28,000 موارد عفونت است.

“ما در حال جنگ” نخست وزیر پدرو سانچز گفت: “ما جلسه خواستار در اروپا به راه اندازی گسترده و هماهنگ به سرمایه گذاری های عمومی برنامه مانند پست جنگ جهانی دو طرح مارشال.

در سراسر کشور وضعیت اضطراری اعلام کرد در 14 مارس و در نظر گرفته شده برای آخرین 15 روز بارها مردم از همه اما ضروری گردش.

گسترش می باید توسط مجلس تصویب شده اما این تضمین شده است پس از مخالفان اصلی حزب محافظه کار حزب مردم گفت: این امر از آن حمایت, دادن رای کافی به سانچز را حزب سوسیالیست و چپ ائتلاف دولت شریک یونیدس Podemos.

سانچز گفت که امیدوار است همه احزاب پشتیبانی از فرمت. آن خواهد بود اولین بار در اسپانیا چهار دهه دموکراسی که یک وضعیت اضطراری طولانی مدت خواهد بود.

مجلس برنامه ریزی شده در جلسه عمومی روز چهارشنبه.

سانچز ستایش اسپانیایی’ تعهد به خانه حبس و در دفاع از نیاز به تمدید وضعیت اضطراری و گفت:

“ما امیدواریم که با این طوری شدید چشمگیر و سخت گیری … ما می تواند خم coronavirus’ منحنی.”

مرگ و میر از coronavirus رز به 1,720 روز یکشنبه از 1,326 روز قبل در حالی که تعداد ثبت نام موارد رز به 28,572 از 24,926 با توجه به وزارت بهداشت داده.

از آن 54 درصد بستری هستند و 12 درصد کارکنان بهداشت و درمان رقم مقامات به عنوان نگران کننده داده می شود که آنها در خط مقدم از ویروس’ پاسخ. از تعداد کل موارد 2,575 افراد درمان شده است.

مقامات با احتیاط مشخص شده است که تعداد روزانه ثبت موارد کاهش یافته بود 26% از شنبه به یکشنبه.

“روند کلی به سمت ثبات می تواند به برخی از امید اما ما باید بسیار محتاط گفت:” فرناندو سیمون سر اسپانیا بهداشت و درمان اضطراری کمیته در اوایل جلسه.

میزان مرگ ناشی از این بیماری حدود 6 درصد در اسپانیا گفت: Simon اما او پیشنهاد نرخ در واقع پایین تر به دلیل تعداد موارد عفونت است که در واقع به احتمال زیاد بالاتر از آن ثبت شده است.

مقامات هدف به یک تصویر واقعی تر در روزهای آینده به عنوان آنها شروع به توزیع صدها نفر از هزاران نفر از سریع دستگاه های تست. اولویت برای کسانی که آزمون داده خواهد شد و به مناطق بیشترین ضربه گیر به بیمارستان ها و بهداشت پرسنل سیمون اضافه شده است.

منطقه ای انتقاد

اسپانیا 17 مناطق مدیریت مراقبت های بهداشتی اما در حالت اضطراری دولت این است که تمرکز همه گیری باعث برخی مانند رئال مادرید نشان می دهد که دولت این است که کاهش ورود تجهیزات از خارج از کشور.

سانچز روز یکشنبه برگزار می شود یک تماس تصویری با تمام رهبران منطقه ای اما که نه جلوگیری از برخی از مناطق مانند کاتالونیا و مورسیا از اصرار بعدها در خواستار خاموش کردن کل همه فعالیت های اقتصادی به جز خدمات ضروری است.

مورسیا دولت حتی صدور یک فرمان در این راستا بود که بعد از رد توسط اسپانیا در وزارت بهداشت با این استدلال آن را تنها مجاز به گرفتن چنین تصمیم گیری.

اسپانیایی نیروهای مسلح را گسترش خواهد نقش خود را در برخورد با شیوع با حرکت دادن بیماران به کمتر سر می برند بیمارستان و حمل و نقل تجهیزات بهداشت و درمان و کمک به اسپانیایی ها در خارج از کشور و بازگشت به خانه سانچز گفت.

دولت همچنین اعلام کرد که با شروع در نیمه شب – آن را به محدود کردن ورود برای بسیاری از خارجی ها در هوا و دریا در بنادر برای 30 روز آینده. سران اتحادیه اروپا توافق کردند که به بلوک مرزهای خارجی برای همان دوره است.

در اقتصادی, جبهه سانچز گفت: اتحادیه اروپا “می تواند و باید انجام دهد بیشتر” برای کمک به مقابله با کروناویروس’ تاثیر مخربی. اسپانیا یکی از کشورهای توسعه یافته بالاترین نرخ بیکاری. (گزارش شده توسط جوآن Faus ویرایش توسط کاترین ایوانز فرانسیس کری و لینکلن جشن.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im