“ما به طور مداوم در طول سال دولت آمادگی”

در داخل داستان چگونه او-B برنامه ریزی شده برای این بیماری همه گیر قبلی بلایای طبیعی کمک کرده اند منطقه ای و زنجیره ای مواد غذایی آماده شدن برای زمان بیماری همه گیر.
ارسال شده توسط vespabelle (33 نظرات کل) 21 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من واقعا دوست دارم HEB. زمانی که من زندگی می کردند در هوستون آن مورد علاقه من در زنجیره مواد غذایی تا حد زیادی.
ارسال شده توسط shoesietart در 11:19 AM در مارس 27
اشاره کردم به هم اتاقی من که کار می کند وجود دارد که من نمیفهمد که دلیل آنها می تواند کشیدن این نوع آماده سازی بود که آنها در داد و ستد عمومی. صاحبان (eponymous Howard E. ته تاسیس زنجیره ای) بودند مرتب کردن بر اساس مسیحی پروتستان های انجیلی که در واقع انجام داد (و) قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را هنگامی که آن را می آید به دنبال پس از, جامعه و من آن را احتمالا فقط به خانواده فرمان. او به من گفت “بله, اما آنها نمی در واقع خود را اکثریت سهام کارگران خود را اکثریت سهام در زنجیره ای در این نقطه است.” دیدن آنها در فروش سهام… اما تنها به کارکنان.

من هم آنها را خیلی دوست دارم و پیدا کردن که نزدیک من با توجه به آنها بیشتر من آنها را دوست دارم. این است vanishingly نادر تجربه برای من وقتی که می آید به شرکت های بزرگ است.
ارسال شده توسط sciatrix در 11:27 AM در مارس 27 [29 علاقه]

ته خانواده نیز سخاوتمندانه خیرین تگزاس مدارس دولتی. یکی از بچه ها خوب تا آنجا که من نگران هستم (و آنها باید برای باز کردن یک فروشگاه در دالاس!!).
ارسال شده توسط orrnyereg در 11:34 AM در مارس 27 [4 علاقه]
من نمی دانم که چگونه بزرگ HEB بود تا زمانی که من نقل مکان کرد و دور از تگزاس. این تقریبا 10 سال و من هنوز هم گاهی اوقات خودم گفت: “من در مورد به سر به HEB” زمانی که من اعلام مواد غذایی اجرا شود.
ارسال شده توسط اتم چشم در 11:37 AM در مارس 27 [1 علاقه]
فروشگاه های مواد غذایی اغلب نمونه های خوبی برای اثرات مثبت سرمایهداری و HEB یک مثال خوب از یک فروشگاه زنجیره ای. آنها شایسته اعضای جامعه خود. آنها کار سخت به ارائه ارزش است. آنها بر اساس شواهد یک تمایل قوی برای حمایت از کارکنان خود را.

شانس من بود که در HEB انجام من عادی هفتگی خرید زمانی که تهمت به او تحویل داده ملی آدرس چند هفته پیش. آن را در زمان 40 دقیقه به اتمام است. اونجا همه کارکنان و مشتریان کشیدن وزن خود را به آن را به کار.

من فکر می کنم آنها بیش از حد در دسترس بودن آیتم ها در فروشگاه های خود را بر اساس چند سفارشات آنلاین از. من تعجب می کنم اگر که در بخشی از یک تلاش برای جلوگیری از وحشت خرید. شخصا اگر ترجیح می دهید آنها را به جلو, اما من درک می کنم که من شاید نه چگونه فرد به طور متوسط رفتار می کند.
ارسال شده توسط lownote در 11:40 AM در مارس 27

مرتبط: چرا او-ب آرد ذرت خیلی دنگ خوب است ؟
ارسال شده توسط lownote در 11:41 AM در مارس 27 [5 علاقه]
HEB یک شرکت است که من در واقع واقعا تحت تاثیر قرار. آنها همیشه خوب بوده است-هر فروشگاه است بیش از حد محلی در آنچه آنها سهام/حمل. تقریبا هر کسی که کار می کند وجود دارد به نظر می رسد خوشحال به کار وجود دارد.
در ستایش از HEB.
خود نانوایی/tortilleria بی بدیل است.
آنها کامیون کمک های امدادی در سراسر تگزاس.
خود را در خانه چیزهای بهتر از هر چیز دیگری شما می توانید– خود را salsas به خصوص.
من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم باد در تگزاس اما من اینجا هستم تا پس از 15 سال+ و من قدر HEB بیشتر و بیشتر به عنوان سال رفتن. آن چیزی که بسیار نادر است.
ارسال شده توسط rp در 11:41 AM در مارس 27 [4 علاقه]
HEB است تنها چیزی که خوب من دست از من در, TX.
ارسال شده توسط SaltySalticid در 11:47 AM در مارس 27 [1 علاقه]
Lownote: گندم ذرت و حتی خیلی بهتر! و این بهترین زمانی است که شما می توانید انتخاب کنید ‘اونا تا هنوز گرم در کیسه.
ارسال شده توسط rp در 11:47 AM در مارس 27
در اینجا بود یک چیز نامربوط آنها در ماه فوریه که اولین اشتباه من و پس از آن ساخته شده من گرم و فازی. آنها متعهد بیش از حد-فروشگاه ها پر از تک شاخ و بارقههای زمانی که این چیز می گذرد. آن را کمی احمق چیز اما ، در حال حاضر همه چیز خشن و ترسناک و آن را احساس می کند مانند هیچ پشتیبانی از موسسات مانند تنها افرادی که مراقبت در مورد انجام بهتر هستند که در حال تلاش به پنجه قدرت از توانا. آن را فقط. از آن ساخته شده من احساس می کنم بهتر است برای دیدن یک موسسه در زندگی من برو ظاهرا unprompted, “آره, دختران کمی بزرگ است و تنها راه آنها هستند.”

به علاوه پاداش تک شاخ در همه جا.
ارسال شده توسط sciatrix در 11:52 AM در مارس 27 [2 علاقه]

فقط در اینجا می گویند که HEB بهترین فروشگاه مواد غذایی! I freaking love HEB و آن را از دست در حال حاضر که من در تگزاس کنه. من هم لذت بردن از چگونه مردم از تگزاس متحد هستند قدردانی خود را چگونه بزرگ HEB است.
ارسال شده توسط: نام مستعار کرباس در 12:02 PM در مارس 27 [3 علاقه]
من می تواند هر چیزی را پیدا کند در این مقاله در مورد حمایت از کارگران است. هیچ چیزی در مورد دستکش یا ماسک. در منطقه خواروبار کارگران در حال شروع به تست مثبت برای این ویروس و بسیاری از آنها با پوشیدن دستکش. (تمام ماسک ظاهرا دور فرستاده.) است HEB انجام هر کاری برای حفاظت از کارگران خود را?
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 12:09 ب. ظ در تاریخ 27 مارس
آره هر کس با پوشیدن دستکش و بسیاری از پوشیدن ماسک آنها نشانگر فاصله بر روی طبقه و آنها را به یک کارمند اختصاص داده شده در درب توزیع دستمال مرطوب.
ارسال شده توسط rp در 12:15 بعد از ظهر در مارس 27 [2 علاقه]
آنها تا به حال عطسه کردن سپر بسیار به سرعت در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم در فروشگاه در هر زمان داده شده و باید رومینگ کارگران اجرای اجتماعی فاصله و همچنین ارائه ضد عفونی کننده دست به رسیدگی هر زمان که آنها در حال دست زدن به پول مشتری. من نمی دانم که آنها با پوشیدن ماسک یا که دستکش های مورد نیاز/ارائه; من می توانید بپرسید هم اتاقی من در مورد که بعد از آن. من فکر می کنم این مقاله ذکر شده که آنها نیز دریافت خطر پرداخت.

من شده اند در یک فروشگاه مواد غذایی برای یک زن و شوهر از هفته ذهن شما این است که بر اساس گزارش ها از هم اتاقی من زمانی که او hauls خودش خانه.
ارسال شده توسط sciatrix در 12:15 بعد از ظهر در مارس 27

من خوشحال به یاد بگیرند که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات حفاظتی.
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 12:34 PM در مارس 27 [2 علاقه]
آن را “لب به لب” نه “ته”. من تا به حال برای اصلاح شود چون من یک دوست که در گذشته با نام “ته” و او را از همان منطقه است.
ارسال شده توسط tofu_crouton در 12:40 PM در مارس 27 [1 علاقه]
این فقط برای تلفن های موبایل شگفت انگیز شرکت می باشد. مسیحیت واقعی و واقعی بشریت – دو نادر کالاها و سود واقعی از نگاه آن است. HEB فقط باید جهان مدل کسب و کار.
ارسال شده توسط: کشف 12:45 PM در مارس 27 [1 علاقه]
من می دانم که هیچ چیزی در مورد او-B پس این همه خبر برای من.

من شده است گفت: برای روز است که من می خواهم من مواد غذایی محلی و کارگران به خطر پرداخت و من خوشحالم برای دیدن HEB آن ارائه شده است. $2 یک ساعت بسیار نیست (در همه) اما چند چیز صحبت می کنند بلندتر از پول و حتی کوچک به رسمیت شناختن خطرات کارگران روبرو هستند بهتر است از هیچ در تمام.

من زده شد این:

برای مثال زمانی که ما شاهد آنچه اتفاق می افتد با حجم ما خواسته در شرکت های بزرگ اگر مردم می خواستند به داوطلب به تغییرات در فروشگاه ها و انبارها. ما بلافاصله به حال صدها نفر—800 شرکت های بزرگ مردمی داوطلب برای 350, 400 تغییرات در فروشگاه ما و انبارها قادر به کمک کردن و به برخی از کمک به فروشگاه های ما.

که نشان می دهد به من که آنها بوده ام خیلی خوب در استخدام مردم خوب است.

من واقعا خوشحالم که در مورد این. از شما بسیار سپاسگزارم برای ارسال آن vespabelle!

(همچنین مرحبا برای TexasMonthly – آنها برخی از گزارش خوب. بساز.)
ارسال شده توسط کریستی در 1:02 PM در مارس 27 [9 علاقه]

خوب تگزاس ماهانه مقاله در اسب رنگ پریده رنگ پریده سواربیش از حد.
ارسال شده توسط گلوله کردن در 1:05 ب. ظ در تاریخ 27 مارس
من اغلب تعجب می کنم اگر من تا به حال آغاز اقامت در تگزاس مرکزی در نزدیکی یک Randalls به جای HEB. شاید مگس در بخش تولید خواهد رانده اند من دور است. من احساس می کنم بد برای مردم با مسائل حمل و نقل است که گیر کرده خارج HEB محله.
ارسال شده توسط blakewest در 1:22 PM در مارس 27
وجود دارد راندال پنج دقیقه از خانه من. من درایو آن گذشته و دو بار به عنوان دور به HEB هر واحد مواد غذایی در سفر.

من دوست ندارم بیشتر چیزهایی که در مورد زندگی در تگزاس اما HEB عالی است و من آن را از دست زمانی که من در حرکت به دور.

من شده است وجود دارد یک بار در هفته یا بیشتر پس از این چیزی که آغاز شده و این شگفت انگیز است چگونه جیک جیک چکرز هستند (من معمولا همان مرد فقط بر حسب تصادف و به او می گوید و به نظر می رسد او با داشتن یک زمان خوب). چرخش بازیگران baggers, از سوی دیگر, همیشه نگاه محاصره. من آنها را سرزنش نیست.
ارسال شده توسط liet در 1:58 PM در مارس 27 [2 علاقه]

هیچ نظری ندارم که چرا از *این* خواهد بود داستان برای من گریه این هفته اما در اینجا ما هستند.
ارسال شده توسط س*بن در 2:13 PM در مارس 27 [5 علاقه]
اوه mariachis!
ارسال شده توسط ایوان ivanych سماور در 2:26 PM در مارس 27 [2 علاقه]
چگونه یک فروشگاه مواد غذایی را بهتر اداره کند در این ظروف سرباز یا مسافر از تقریبا هر دولت ملی تا کنون ؟ من احساس می کنم خواندن در برف سقوط…
ارسال شده توسط clockwork در 2:51 PM در مارس 27 [3 علاقه]
شریک زندگی من است یک ویرایشگر در تگزاس ماهانه و آن را به یک دیوانه ماه برای مجله. بسیاری از برنامه های خود را برای این موضوع و به طور منظم ویژگی های دیگر ساخته شده حس. واقعا لحظه ای برای بررسی رستوران شما می دانید ؟ این مجله برای رفتن به چاپگر دو هفته قبل از آن می رسد مشترکین بنابراین به سرعت در حال تغییر بحران دشوار است برای آنها را به پوشش و در عین حال البته هیچ کس نمی تواند صحبت در مورد هر چیزی اما coronavirus در حال حاضر. این مجله به طور معمول با تمرکز بر ویژگی ها و نشست ضرورت پوشش اخبار به جای آن یک چالش است. در بالا از آن آنها تا به حال به سرعت در حال انتقال به کار از خانه با تمام عوارض که به ارمغان می آورد و همچنین به عنوان یک درآمد قطره و صفحه کمبود از تبلیغ گسترده لغو شد که من مطمئن هستم که در حال تأثیر نشریات در همه جا. آنها تا حدودی عایق از نظر مالی به دلیل آنها یک مالک ثروتمند است که مایل به خوردن کوتاه مدت زیان اما آن یک زمان استرس زا.

این HEB داستان بوده است بزرگ نقطه روشن در این تقلا کردن – آنها بدست تقریبا به عنوان بسیاری از برداشت بر روی آن در دو روز گذشته به عنوان آنها به طور معمول در یک ماه در سراسر کل سایت. آن را در واقع نه ظاهر می شود در آینده چاپ مسئله اما من گفتن شریک زندگی من است که او باید فشار به این موضوع پس از تمرکز بر HEB. در بهترین زمان تگزاسی ها بی وقفه مجذوب HEB و در این زمان بد من فکر می کنم آنها سزاوار یک دوز از ثبات صلاحیت و قیمت مناسب.
ارسال شده توسط vathek در 2:55 PM در مارس 27 [12 علاقه]

من ثروت زیادی بودن نزدیک 3 HEBs و گذشته 2 هفته من داشتن شده است برای رفتن به همه آنها برای پیدا کردن ضرورت و مثل همیشه من خیلی تحت تاثیر قرار با آنها. شاد مفید کارمندان با وجود استرس و نگرانی; که در بالای لازم برای تمیز کردن و اجتماعی فاصله اقدامات و بهتر نگردند قفسه نسبت به فروشگاه های دیگر در این منطقه است. و در حال حاضر که من می دانم که کارکنان خود را اکثریت سهام این شرکت را همه حس می کند و باعث می شود من آنها را دوست دارم و حتی بیشتر. همچنین خود را سفید چیپس ذرت شگفت انگیز هستند بیش از حد.
ارسال شده توسط SA456 در 3:00 بعد از ظهر در مارس 27
ساعت یک زاویه چرا یک زنجیره ای مواد غذایی در حال انجام است بهتر از فقط در مورد هر دولت ملی است که رهبران بزرگ نادر است. افزایش پاداش برای رهبری نمی کند و قابل اعتماد شما بهتر و رهبری آن ممکن است شما بدتر رهبری است.

ما باید تشویق او-B مدیران برای رفتن به سیاست ؟
ارسال شده توسط نانسی Lebovitz در 3:46 PM در مارس 27

Hah یکی از همکاران من به من ایمیل این مقاله این صبح است. من واقعا دوست دارم نگاه اجمالی به زنجیره تامین آنها ایجاد اواسط بحران و چگونه آنها در حال حاضر برای رسیدن به تگزاس تامین کنندگان (آبجو رستوران) که بیکار هستند در حال حاضر و در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای آن را به کار برای هر دو طرف.

من HEB با نام تجاری جدید است – آن را فقط باز چند ماه پیش. متاسفانه این اولین بار من بود بعد از ظهر امروز مارس 13th, پس از آن واقعا هر زمان به درخشش. من کاملا به اعتبار و می گویند که اگر چه اوضاع متشنج و مردم فقط در مورد آشکارا وحشت هر کارمند بود و دست زدن به آن را به حرفه ای وجود دارد و stockers در طبقه با پالت در میان هرج و مرج است. من را برای انجام دوباره در اول این است که بیش از.
ارسال شده توسط librarylis در 3:53 PM در مارس 27

تگزاس است که بسیار نزدیک به بنفش که من تقریبا می تواند طعم و مزه آن است.
ارسال شده توسط unknowncommand در 4:17 PM در مارس 27 [3 علاقه]
چگونه یک فروشگاه مواد غذایی را بهتر اداره کند در این ظروف سرباز یا مسافر از تقریبا هر دولت ملی تا کنون ؟

آن وجود دارد در subhed درست در زیر تیتر. بقال شروع به برقراری ارتباط با همتایان چینی خود در ماه ژانویه و در حال اجرا بود رومیز شبیه سازی چند هفته بعد.

آنها صحبت کرد و با آنها کار می کرد به جای انجام هیچ چیز و سپس با استفاده از چینی ها به عنوان یک قربانی.
ارسال شده توسط Borborygmus در 4:30 بعد از ظهر در مارس 27 [9 علاقه]

همچنین او-B شروع به کار بر روی همه گیر مصلی در سال 2005.
ارسال شده توسط نانسی Lebovitz در 4:41 PM در مارس 27 [2 علاقه]
تگزاس است که بسیار نزدیک به بنفش

چرا که جمهوری خواهان در تگزاس lege کردم دست خود را گریبانگیر خیلی محکم در اطراف آن نای که چشمان خود می شنود کردن!
ارسال شده توسط مدیر Kilobit در 7:55 PM در مارس 27

احتمالا سه یا چهار بار در ماه می گویم چقدر من از دست HEB در حال حاضر که ما نقل مکان کرد به دور از تگزاس. من هم از دست Publix. من عاشق زندگی در غرب اما کسی که نیاز به باز کردن یک مناسب و معقول فروشگاه زنجیره ای را در اینجا!
ارسال شده توسط WalkerWestridge در 8:37 PM در مارس 27

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>