ما نیاز به یک راه حل دائمی برای مشکل ما است. در این میان…

برای چند هفته آینده این نشان می دهد باید در خواهد ساخت یک اندرو لوید وبر موسیقی های موجود در یوتیوب برای 48 ساعت به 7 p. m. BST/2 p. m. EDT هر جمعه در تمامیت آن و به صورت رایگان. امروز آنها به پخش عیسی مسیح سوپراستاربه کارگردانی Laurence Connor و بازیگران Tim Minchin, مل C و Chris Moyles.
ارسال شده توسط ماندولین توطئه (17 کل نظرات) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من عاشق این نسخه از JCS!!! Tim Minchin نقش یهودا بدیهی است.
ارسال شده توسط Lyn هرگز در 6:17 PM در مارس 10 [2 علاقه]
او در این نسخه!
ارسال شده توسط ماندولین توطئه در 6:22 PM در مارس 10 [1 علاقه]
Oh shit, Tim Minchin به عنوان یهودا چیزی است که من مورد نیاز در زندگی من است. اگر یهودا در JCS آن مجموعه تن برای کل نشان می دهد از اولین آهنگ (برای من). او واقعا goood عشق این است. با تشکر برای به اشتراک گذاری, من دوست دارم به تماشای JCS در عید پاک.
ارسال شده توسط 23skidoo در 6:29 PM در مارس 10 [1 علاقه]
من یک JCS وسواس نپرداخته است اما من آن را نگه دارید خلاصه: این نسخه درو از اشغال وال استریت و واقعیت تلویزیون برای ساخت یک devastatingly موثر محیط معاصر است.

تصویر از روم گارد کامل ضد شورش در حال ظهور و چکش خود را باطوم خود شورش سپر قبل از پیشروی به پراکنده اعتراض به من ثابت شده. آن سنگین بود در آن زمان (سال 2012) و گرفته و تنها در چمدان هر سال به عنوان militarised پلیس و اجتناب ناپذیر وحشیانه نمایش بیش از حد نیروی است که به شرح زیر شایع تر است. من اضطراب و پاره شدن تا فقط فکر کردن در مورد آن را به نوع این.

من می rewatch همه چیز در حال حاضر, بودند, من نه به رهبری به کار می کنند.
ارسال شده توسط seraphine در 7:20 PM در مارس 10 [2 علاقه]

من ظاهرا قصد هستم باید برای مقابله با JCS این آخر هفته عید پاک, چیزی است که من استفاده می شود به عنوان یک آیین است که من فکر نمی کنه اما من به این زمان است. من امیدوارم که آنها خوب تولیدات دیگر را نشان می دهد نیز به اشتراک گذاشته می شود. همیشه نشان می دهد که یک بیت از یک کیسه مخلوط برای من, اما من می دانم که بسیاری از آنها توسط قلب است که می تواند این بازی سرگرم کننده برای من بود.

همچنین امتیاز برای پست عنوان شده است.
ارسال شده توسط hippybear در 7:27 PM در آوریل 10

من عاشق JCS و انتظار می رود به نفرت این, اما من آن را دوست داشتم! با تشکر!
ارسال شده توسط کهنه در 7:50 PM در مارس 10 [1 علاقه]
من ظاهرا قصد هستم باید برای مقابله با JCS این آخر هفته عید پاک, چیزی است که من استفاده می شود به عنوان یک آیین است که من فکر نمی کنه اما من به این زمان است.

همان. برای هر کسی که به دنبال تماشای حتی بیشتر JCS این آخر هفته دوستان فقط hipped من به این واقعیت است که NBC است rebroadcasting خود live-in-concert نسخه JCS (با John Legend, سارا Bareilles و آلیس کوپر در میان دیگران) در 7 EST این عید پاک.
ارسال شده توسط 23skidoo در 7:57 PM در آوریل 10

من شخصا امید برای بسیاری از “من انتظار می رود به نفرت این, اما آن را دوست داشت” به بیرون آمدن از آن ممکن است کاتالوگ موزیکال, ما می توانید ببینید در طول این اجرا.
ارسال شده توسط hippybear در 7:57 PM در آوریل 10
brb rewatching گربه فیلم

برای برخی از این دلیل
ارسال شده توسط DoctorFedora در 8:02 PM در مارس 10 [1 علاقه]

خوب Minchin نقل مکان کرد و من به اشک با خود بهشت را در ذهن خود را که غیر منتظره بود و در عین حال اجتناب ناپذیر از زمانی که او برای اولین بار آغاز شده است. من مشتاق برای بقیه از این.
ارسال شده توسط hippybear در 8:22 PM در مارس 10 [1 علاقه]
فقط تماشا فیلم نسخه این صبح!
ارسال شده توسط Chrysostom در 8:29 PM در آوریل 10
شما می شود شگفت زده چگونه متفاوت این یکی است.
ارسال شده توسط hippybear در 8:30 ب. ظ در آوریل 10
من واقعا حفر Minchin را باز song اما در بیش از 9 دقیقه در من به طور ناگهانی فکر من واقعا دوست دارم به شنیدن او حوله ای آن را بدون autotune… :\
ارسال شده توسط Greg_Ace در 8:32 PM در مارس 10 [3 علاقه]
همچنین مل C موفق به خواندن کلمه “پماد” ملlifluously (ببخشید)که من می خواهم تصور کنید که دشوار بود به جلو.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 8:44 PM در آوریل 10
چرا این واقعیت بود که این شامل ادویه دختر در FPP?
ارسال شده توسط hippybear در 8:45 PM در آوریل 10
آه صبر کنید آن بود. مهم نیست.
ارسال شده توسط hippybear در 8:45 PM در مارس 10 [1 علاقه]
جالب برای من چگونه این تولید JCS موفق به ایجاد چیزی است که من زندگی کرده ام با برای به معنای واقعی کلمه چند دهه احساس تازه و جدید است. من امیدوارم که این نوع از روند همچنان≥ این فوق العاده است و اگر شما در حال برگزاری به دلیل “شده است وجود دارد انجام می شود که” من کاملا مطمئن هستم شما نیست.
ارسال شده توسط hippybear در 9:15 PM در آوریل 10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>