“ما تو را دیدم هر روز جلوه دادن کسی آزادی”

به یاد داشته باشید چند سال پیش زمانی که صاحب یک کارت اعتباری پردازش پرداخت شرکت مستقر در سیاتل افزایش حداقل دستمزد کارکنان خود را به $70,000/yr در حالی که با توجه به پرداخت خود را برش داده شده و سرمایهداران جهان بیش از ترس از مورد علاقه خود & ظاهرا suuuuper ظریف سیستم سقوط از چنین جنون بدبختانه ؟ بی بی سی به تازگی در با بررسی گرانش پرداخت و صاحب آن دن قیمت به ببینید که چگونه همه چیز داره. لعنتی خیلی خوب به نظر می رسد. (از طریق h/t Chrysostom)
نوشته شده توسط جانی Wallflower (1 نظر تعداد) 11 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من عاشق این. نه بخشی که در آن بزرگ دل میلیونر به کارمندان خود دستمزد زندگی می کنند از محبت از قلب خود را به خاطر او به نادر به عنوان مرغ با دندان. منظورم بخشی که در آن مردم یک دستمزد زندگی می کنند تا به حال پیشرفت های چشمگیر نه تنها در بهره وری خود را اما در زندگی خود را.

ما لازم نیست که فقط امیدوارم که این انگل را به ما بدهد ما آزادی است. ما می توانیم که در دنیا برای خودمان. اما انگل سرقت تمام مازاد به خدمات غرور خود را (و بوت lickers و اجتماعی کوهنوردان که عبادت آنها) را به رفتن.
ارسال شده توسط Reyturner در 10:42 ب. ظ در فوریه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>