ما می خواهیم کنترل و ما نمی خواهد به سلاح

“پاسخ SSCC به پیشنهاد زیان کار بود که بسیار فراتر از هنجارهای مبارز معاملات اتحادیهی که در سال 1976 آن را به جلو یک جایگزین شرکت های بزرگ برنامه ریزی برای تولید در سراسر شرکت. این طرح که تا به حال کشیده شده توسط کارگران در کارگاه معتقد است که لوکاس باید تغییر از تمرکز بر روی سخت افزار های نظامی نسبت به تولید به لحاظ اجتماعی مفید کالا. آن دو سال در ساخت و درو بر تخصص فنی و دانش دقیق از فرایند تولید از نیروی کار است. در مجموع آن شامل بیش از 150 ایده ها با برنامه ریزی دقیق پر کردن بیش از یک هزار صفحه است.” لوکاس هوافضا – هنگامی که کارگران در برنامه ریزی تولید
ارسال شده توسط ناپدید (1 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
جالب است ممنون از ارسال! به نظر می رسد مانند “درس های مهم” نویسندگان مراجعه کنید تا به طور کامل از مثبت طبیعت:

ماه از مذاکرات بیش از طرح در جلسات با وزرا و مقامات اتحادیه برای برنده شدن بتن در حمایت از آن به تدریج sapped ستیزه جویی از لوکاس کارگران است. SSCC رهبران به طور فزاینده ای جدا از نیروی کار و محیط کار سازمان شروع به پژمرده.

با این طرح به طور موثر لگد به چمن طولانی و تاثیر SSCC در کف فروشگاه در کاهش مدیریت مصمم به شکستن نفوذ آن است. آنها تحت فشار قرار دادند به جلو با کاهش شغل و فعالان از جمله بسیاری از اعضای برجسته SSCC و کسانی که بیشتر در ارتباط با طرح جایگزین شد victimised و رد کرد.

ارسال شده توسط: نه چیزی در 9:55 AM در مارس 6

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net