آب و هوا و ترافیک: به عنوان باران برگ آتلانتا فلش سیل تماشای صادر شده برای بسیاری از گرجستان

این طوفان مرگبار سیستم که ویران میانه تنسی یک شبه به نقل از مترو آتلانتا اما سیستم اثرات ممکن است احساس برای دو روز آینده.

یک فلش سیل تماشای صادر شد برای 100 شهرستانهای استان از جمله بسیاری از مترو آتلانتا و جورجیا میانه و جنوب گرجستان با توجه به خدمات ملی آب و هوا. آن را به اثر در 7 صبح روز شنبه و تاریخ و زمان آخرین تا 1 بعد از ظهر پنج شنبه با برخی از شهرستانهای جنوبی گرجستان باقی مانده تحت سازمان دیده بان تا پنج شنبه شب.

 

کلیتون کاب دکالب, Fayette, Fulton, هنری, نیوتن, Paulding, Rockdale و Spalding شهرستان در میان کسانی که در زیر تماشا کنید.

سیستم ویران تنسی یک شبه باعث شیوع تورنادو که به کشته شدن حداقل 22 نفر به گفته مقامات آن کشور است. که گردباد خطر است حداقل در گرجستان به عنوان طوفان حرکت جنوب شرقی مترو آتلانتا.

“می تواند وجود داشته باشد جدا شده مختصر spinup گردباد (جنوب مترو آتلانتا) اما دوباره که خطر بسیار کم است” کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت. “این خبر خوبی است زیرا زمانی که ما ببینیم که چه چیزی اتفاق افتاده است در نشویل یک شبه ما واقعا dodged گلوله با این یکی.”

دو گفتگوها پس از یک گردباد قوی آمار یک منطقه در شرق مرکز شهر نشویل. در Putnam County حدود 80 مایلی شرق نشویل یکی دیگر از 14 کشته شدند, با توجه به, تنسی, سازمان مدیریت اضطراری.

مرتبط با: گردباد مرگبار اعتصاب نشویل مرکز ایالت تنسی در اوایل صبح روز سه شنبه

برخی از آفتاب گرم است تا مترو آتلانتا به سرعت با آتلانتا ضربه 71 درجه با توجه به کانال 2. ابر پیش بینی شده برای پر کردن در یک شب جلوتر از آینده سیستم آب و هوا به ارمغان می آورد که 70% شانس دوش چهارشنبه شب به جمعه.

“این (سیستم) نمی خواهد که طوفان, اما فرصتی برای باران سنگین و جاری شدن سیل را افزایش می دهد بعد از این هفته” موناهان گفت.

وجود دارد هیچ عمده مشکلات ترافیک در مترو آتلانتا interstates جلوتر از شنبه شب رفت و آمد WSB 24 ساعته ترافیک مرکز گزارش شده است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im