آب و هوا-ترافیک: ‘گرده انفجار’, تحت, گرم, خشک, شرایط

باران رهبری برای مترو آتلانتا در روز جمعه اما بسیاری از آن را باید نگه دارید تا پس از تاریک.

کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت: یک سیستم دوش و طوفان در حال حرکت به سمت گرجستان از شمال غربی. 60% باران است در هوا.

 

“در اینجا برخی از خبر خوب برای شما: آن را نمی خواهید به آمده تا اواخر امروز” موناهان گفت. “بسیاری از روز در حال رفتن به خوب و خشک برای ما به عنوان ما را از طریق بعد از ظهر. ما در حال رفتن به واقعا گرم دوباره بیش از حد.”

درجه حرارت دوباره بسمت بالا 70s و کم 80s در اولین روز از بهار. یک پیش بینی از 79 درجه برای آتلانتا را احساس بیشتر شبیه مه موناهان گفت.

 

شهر آب گرم در حال حاضر برای شروع روز با درجه حرارت در اواسط دهه 60. با ناهار موناهان گفت: اعداد برسد 70s و باران شانس کمی افزایش خواهد یافت.

“در بیشتر قسمت های آن خشک شود و آن را گرم خواهد بود,” او گفت:. “کمی شادی بیش از حد.”

گرم و عمدتا در شرایط خشک از چند روز گذشته منجر به یک “گرده انفجار” موناهان گفت. در 1,668 گرده ذرات در هر متر مکعب از هوا در روز جمعه تعداد گرده برای اولین بار در این سال به آمار چهار رقم.

درختان مانند کاج و بلوط و توس sweetgum و داغداغان بالا همکاران با توجه به آتلانتا آلرژی و آسم سازمان که آهنگ های روزانه به دفعات مشاهده شده است.

موناهان گفت: بارش باران در حال حرکت در شب جمعه باید به کمک شمارش پایین آمده است.

 

قبل از آن می رسد و او گفت: شمال گرجستان می توانید انتظار برای دیدن یک ابری آسمان است. باید وجود داشته باشد بسیار کمی تاثیر آب و هوا برای سفر به بسیاری از جمعه تا باران احتمال افزایش حدود زمان معمولی شب راش با توجه به کانال 2.

“به خصوص غربی آتلانتا توسط شب ساعت امشب که باران شانس خواهد بود بالاترین,” موناهان گفت. “و سپس اواخر امشب ما شروع به دیدن برخی از این باران کار در سمت Southside.”

بسیاری از شمال گرجستان خواهد بود در باران زمان به بعد است که بیش از. با توجه به کانال 2 دوش باید پراکنده در اطراف مترو آتلانتا حدود 8 p. m. و حرکت در جنوب شهر نیمه شب.

“در زمانی که شما از خواب بیدار شنبه من فکر می کنم باران است و ما باید برخی از آفتاب فردا بعد از ظهر” موناهان گفت. “خود را برای رفتن به فقط یک بیت کولر برای شنبه. هنوز یک روز خوب ،

روز شنبه پیش بینی شده است که 73 درجه است. موناهان گفت: از آن خواهد شد بهترین روز به خارج و لذت بردن از آخر هفته قبل از حرکت ابرها در پنج شنبه و باران است که 80 درصد احتمال دارد.

کسانی که به رهبری صبح روز جمعه نباید برخورد با هر گونه مسائل در interstates با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

“صفر تراکم نقاط در حال حاضر” ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت. “است که می تواند تغییر،”

شرایط باقی می ماند و سبک تر از حالت عادی کمتر رانندگان رفت و آمد به محل کار و گرجستان مدارس بسته در میان coronavirus بحران است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>