آب و هوا-ترافیک: دوش به تبدیل شدن به بیشتر جدا شده این بعد از ظهر

باران شانس ممکن است افزایش, اما آیا شمارش شنبه را فقط رتبهدهی نشده است.

کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت: آب و هوای مرطوب الگوی آغاز شد که سه شنبه است نه مانند است که نگهداری این شهرستان اسارت در باران بیش از چند هفته گذشته. وجود 60 درصد احتمال بارش باران در هوا اما وجود خواهد داشت برخی از نور خورشید بیش از حد.

“آن است که رفتن به بارش باران در تمام طول روز” موناهان گفت. “در واقع چند لکه ها ممکن است از طریق امروز با بعدی به هیچ باران به خصوص در سوتهسید. اما باید چتر دستی از طریق روز با آن فرصتی برای بارش باران در هوا.”

 

یک سیستم ارسال برخی از استوارتر دوش بیش مترو آتلانتا در طول صبح درایو اما موناهان گفت: دوش تبدیل خواهد شد بیشتر جدا شده در بعد از ظهر.

“واقعا اکثر این هفته ما باید از این فرصت برای باران بقیه راه,” او گفت:.

تنها در حدود نیم اینچ از بارش است که انتظار می رود روز شنبه با توجه به کانال 2. توسط پنجشنبه در برخی مناطق شمال غرب گرجستان و در کوه ها می تواند انتخاب کنید تا یک اینچ یا دو.

در ظهر جمعه پر از لکه ای, sprinkles پشت سر گذاشته شد در سراسر مترو آتلانتا پیش از سرد جبهه موناهان گفت.

در حالی که یک چتر ممکن است موجه یک کت سنگین است. آتلانتا گرم ماندن در اواسط 50s.

“ما خواهید بود در اواسط تا چند بالا 60s بعد امروز” موناهان گفت. “آن را می شود حتی گرمتر به عنوان هفته می رود. نیز وجود خواهد داشت یک فرصت برای یک چند طوفان در مخلوط بیش از حد, چهار شنبه, پنج شنبه و جمعه اما نزدیک به 70 که مانند اوایل آوریل نوع آب و هوا.”

روز سه شنبه پیش بینی شده است که از 66 درجه با توجه به کانال 2. اوج انتظار می رود که برای صعود به چند درجه در هر روز از طریق پایان هفته پنجشنبه و جمعه از رسیدن به 71.

“به تعطیلات آخر هفته ما در حال پیگیری کمی سردتر آب و هوا در حال حرکت در با اوج در اواسط دهه 60,” موناهان گفت.

وجود دارد هیچ اصلی تاخیر در مترو آتلانتا interstates با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز. سطح خیابان ها کمی آهسته اما.

در طول روز ساخت و ساز بود و باعث تاخیر در شمالی کاهن هیلز جاده در شهرستان دکالب ترافیک مرکز گزارش شده است. خدمه بودند مسدود کردن یک حق westbound لین قبل از سطح شیب دار به من-85 در موقع ناهار.

در Fulton County, roadwork شد مسدود کردن یک عازم جنوب خط از هتل هفت افراز جاده ذغال سنگ در جاده با توجه به ترافیک مرکز. وجود تاخیر وارد شدن به Midtown.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de