آب و هوا-ترافیک: دماهای نزدیک به رکورد بالا در اولین روز بهار

از آن خواهد شد به اندازه کافی گرم در مترو آتلانتا در روز پنج شنبه به لاس زدن با رکورد درجه حرارت بالا اما نه کاملا آن را شکستن.

رکورد 85 درجه پیش بینی شده است که از 82 با توجه به کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان. سهشنبه رسمی اولین روز از بهار اما موناهان گفت: آن را احساس بیشتر شبیه به یک مه بعد از ظهر از اواسط ماه مارس یک.

 

امروز خواهد بود که روز به لذت بردن از برخی از هوای تازه ،

“قطعا در مقایسه با دیگر روزهای آن بهترین روز هفته و آن را تا حدود 80 درجه بعد از امروز” او گفت:.

بهار رسما می رسد در 11:49 بعد از ظهر پنج شنبه با اعتدال بهاری. شمال گرجستان در حال گذراندن آخرین آن صبح زمستانی در مه.

با توجه به دید کم زمین متوقف است در اثر پروازهای ورود در Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی, با توجه به اداره هوانوردی فدرال.

“وجود دارد این است که برخی از مه خارج وجود دارد که رایت کردن در مورد midmorning,” موناهان گفت. “در بعد از ظهر آن تا حدودی آسمان ابری. آن را می شود گرم و شادی بخش است.”

یک نسیم ملایم وزش باد از جنوب کمک خواهد کرد به حرکت شبیه چمچه زنی تا هوا گرم و حمل آن در سراسر شمال گرجستان, او گفت:. منطقه شروع روز گرم در اواسط 50s و کم 60s اما با ناهار آتلانتا باید در قسمت بالای 70 با توجه به کانال 2.

این شهرستان است که انتظار می رود برای رسیدن به آن درجه حرارت بالا 4 p. m.

در حالی که وجود دارد می تواند برخی از غبار و خورشید در صبح مه موناهان گفت: پنج شنبه خواهد بود و عمدتا خشک است. جمعه هنوز گرم بود اما نه به عنوان خشک, او گفت:.

60% باران است در هوا.

“ما باید یک جبهه سرد که خواهد شد در حال حرکت در بعد از ظهر جمعه است که شروع به گسترش برخی از دوش سراسر شمال گرجستان کوه — می تواند یک رعد و برق بیش از حد” موناهان گفت. “سپس با شب جمعه ما باید برخی از دوش هل دادن در پایین سمت مترو آتلانتا.”

روز جمعه پیش بینی شده است که 79 درجه و سپس آن را تبدیل به کولر برای تعطیلات آخر هفته با توجه به کانال 2. بعد از ظهر یکشنبه فقط باید ببینید اوج در پایین 60s است و پیش بینی 60% باران.

دید ممکن است یک مسئله پنج شنبه صبح وجود دارد اما هیچ مسائل عمده در مترو آتلانتا interstates این WSB 24 ساعته ترافیک مرکز در گزارش 6 صبح

شرایط باقی می ماند و سبک تر از حالت عادی کمتر رانندگان در جاده ها در میان coronavirus بحران است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>