سایت راه اندازی برای Gwinnett کمک در coronavirus شیوع

نیاز به کمک بدانند که در آن برای پیدا کردن مواد غذایی در طول COVID-19 شیوع و یا می خواهید بدانید که در آن شما می توانید کمک به ایجاد تفاوت در Gwinnett County? یک وب سایت جدید راه اندازی کرده است برای اتصال مردم به کمک و داوطلبان به مکان هایی که آنها می تواند کمک کند.

وب سایت gwinnettcares.org است اجرا توسط جامعه بنیاد در شمال شرقی گرجستان است. این شامل مواد غذایی اهدای لیست آرزو و رها کردن مکان و همچنین اطلاعات برای اهدای پول است که به طور خاص برای coronavirus کمک کند. سازمان ها نیز به دنبال افرادی که مایل به داوطلب برای پزشکی و نیازهای دیگر و وجود یو پی اس ثبت نام در سایت.

این سایت همچنین دارای یک شماره تماس برای افرادی که نیاز به کمک و همچنین مکان های که در آن ساکنان می توانید مواد غذایی است.

در بیانیه جامعه بنیاد گفت: در این سایت ارائه خواهد شد در زمان واقعی اطلاعات و خواهد شد اغلب به روز شده.

“Gwinnett منحصر به فرد قرار است که در آن در حال حاضر دارای یک چارچوب در محل برای کمک به چیزی این قدر” در بیانیه ای گفت:. “Gwinnett می ایستد قوی و آماده برای مراقبت از خود ما است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>