چهارشنبه آب و هوا-ترافیک: پس از مه آلود شروع temps به صعود به 70s

با ورود بهار فقط یک روز به دور شمال گرجستان قطعا احساس نمی مانند زمستان چهارشنبه.

درجه حرارت شروع خفیف در قسمت فوقانی 50s و بعد از آن راه خود را به 70 با توجه به کانال 2 اخبار. حتی بزرگتر warmup است که در پیش بینی برای روز شنبه هنگامی که بهار اعتدال رسما آغاز فصل.

“پیش بینی برای امروز تماس برای اطلاعات بیشتر آفتاب به عنوان روز می رود” کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت. “ما در حال رفتن به شروع به نوع ابری نوع خاکستری است. آن را برای حفظ درجه حرارت ثابت از طریق بسیاری از صبح است.”

همه از شمال گرجستان است که در زیر مه متراکم مشاوره از طریق 10 صبح با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

رطوبت بالا است کمک به مه آلود شرایط چهار شنبه, موناهان گفت. دید در جاده ها است که بیش از حد بد نیست در شهر, اما همه چیز شروع به کاهش در خارج از محیط با توجه به کانال 2.

موناهان گفت: مه در اطراف چوب از طریق midmorning. هنگامی که خورشید بیرون می آید و درجه حرارت صعود خواهد کرد به سرعت او گفت:.

10 a. m. او گفت: مترو آتلانتا است به احتمال زیاد برای رسیدن به 70s در راه به پیش بینی بالا از 72 درجه است.

آن را نمی خواهد تمام شود آفتاب و springlike گرما ، 40% باران در هوا بیش از حد است.

“وجود خواهد داشت برخی از دوش و طوفان در مخلوط همراه با برخی از این آفتاب” موناهان گفت.

یک جبهه گرم است انتظار برای آسانسور در سراسر شمال گرجستان اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر. در امتداد آن موناهان گفت که او انتظار دارد برای دیدن این فرصت را برای برخی از دوش و سر و صدا از رعد و برق.

این جبهه باید در حال حرکت به مترو آتلانتا توسط 5 p. m. در زمان برای چه باید یک نور شب درایو صفحه اصلی.

“درست در I-20 و سپس به شمال گرجستان کوه است که در آن ما می خواهید که بهترین شانس را برای یک دوش یا طوفان بعد از این بعد از ظهر و از دیدن یک پاکسازی آسمان در Southside” موناهان گفت. “پاکسازی آسمان خواهد کار خود را راه شمال را به ساعات شب.”

مه است انتظار می رود به بازگشت صبح روز پنجشنبه اما موناهان گفت: آن را در نهایت تبدیل به گرم و آفتابی با بعد از ظهر در اوج کم 80s. یک وزش نسیم ملایم وزش باد از جنوب کمک خواهد کرد که این درجه حرارت به افزایش است.

شنبه باید خشک بعد با توجه به کانال 2.

“جمعه ما رو دوش ما رو طوفان های آینده به عنوان بعد از ظهر می رود” موناهان گفت. “ما در حال رفتن به گرفتن برخی از خورشید هم جمعه. اما در بعد از ظهر شما رو به صورت آماده برای برخی از کسانی که در طوفان و سپس کولر درجه حرارت در زمان برای تعطیلات آخر هفته است.”

به عنوان شده است در مورد هر روز این هفته شرایط interstates سبک تر از حالت عادی برای صبح روز چهارشنبه درایو با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

مدارس سراسر گرجستان بسته و کسب و کار در حال تشویق کارکنان به کار از راه دور در میان coronavirus نگرانی. به عنوان یک نتیجه, I-20 است تاخیر-رایگان بر روی هر دو طرف از شهر وجود دارد تاخیر در Ga. 400 جنوبی ترک باشگاه و من-85 روشن است از بازار گرجستان به محیط ترافیک مرکز گزارش شده است.

ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت: من-285 نیز سبک تر از نرمال اگر چه برخی از دوره در حال ساخت است. وجود دارد هیچ عمده تصادفات به مسدود کردن محیط در ساعت 6 صبح با توجه به ترافیک مرکز.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>