یک فلش سیل تماشای صادر شده است برای تقریبا تمام شمال گرجستان و برنامه ریزی شده است را به اثر شب چهارشنبه.

دیده بان می رود به اثر در 6 p. m. هنگامی که طوفان های سنگین انتظار می رود برای شروع در حال حرکت در سراسر منطقه است. برخی از مناطق می تواند بیش از 4 اینچ از بارش قبل از باران و طوفان فروکش صبح روز جمعه با توجه به کانال 2 اخبار.

همه از مترو آتلانتا شامل سیل دیده بان منطقه است. کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت: بارش شدید باران و مخلوط کردن با باد قوی فقط بالاتر از سطح زمین به مقدار شدید آب و خطر است.

“که ترکیب این زمان از سال است که به ما می دهد خطر ابتلا به برخی قوی و طوفان شدید” او گفت:. “برخی از سنگین باران و رعد و برق های مکرر (هستند) ممکن است که خطر ابتلا به برخی از gusts باد قوی.”

برخی از باران در حال حاضر در حال سقوط شنبه صبح موناهان گفت: در آن باقی خواهد ماند نور در طول روز است. شما ممکن است شنیدن گردباد sirens به عنوان بخشی از یک ایالت تمرین برنامه ریزی شده برای ساعت 9 صبح با توجه به کانال 2.

موناهان گفت: وجود دارد هیچ خطر از هر گونه آب و هوایی شدید در طول ساعات روز چهارشنبه. هر هشدارهای صادر شده از اواخر امشب و اوایل صبح روز پنجشنبه اما باید توجه شود.

خطر شدید آب و هوا می رود تا به عنوان سنگین ترین باران می رسد برای پایان شب رفت و آمد است.

“شما می دانید که به علت ponding و گودال کوچک آب در جاده” موناهان گفت. “شما می دانید که کسانی که فقیر تخلیه مناطق در حال رفتن به سیل. ترک مقدار زیادی از زمان اضافی برای رسیدن به هر کجا که شما نیاز به رفتن.”

باران و رعد و برق ادامه خواهد داد و یک شبه با توجه به کانال 2. پنجشنبه صبح درایو می تواند سخت به عنوان گسترده و قوی توفانی طوفان حرکت را از طریق شمال گرجستان.

خط دیگر از طوفان قوی است که انتظار می رود بعد از ظهر پنجشنبه قبل از آن همه شروع به باد کردن.

“آن خط را عبور به شرق” موناهان گفت. “شدید آب و هوا تهدید را کاهش پنج شنبه بعد از ظهر اما باران را در پشت باقی بماند.”

شمال گرجستان پیش بینی شده است برای گرم ماندن چهار شنبه و پنج شنبه قبل از اینکه هوا سردتر ورقه در پشت جبهه سرد. روز چهارشنبه پیش بینی شده برای مترو آتلانتا 71 درجه با توجه به کانال 2.

روز جمعه صبح به هوای سرد وارد موناهان گفت: این احتمال وجود دارد برای برخی از نور برفی و زمستانی مخلوط تا آنجا در جنوب مترو آتلانتا. درجه حرارت داخل محیط هستند انتظار می رود به ترک 40s جمعه.

با دوش ممکن است از طریق به روز خیس پیاده رو باقی خواهد ماند یک نگرانی روز شنبه با توجه به کانال 2. تا کنون باران به نظر نمی رسد که تاثیر زیادی در صبح درایو.

“خوشبختانه هیچ مسائل عمده در بین سیستم در داخل و خارج از مترو آتلانتا” WSB ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت: در ساعت 6 صبح

یک تصادف در یک مشغول Gwinnett County سطح خیابان بالقوه به علت برخی از زود بزرگ پشتیبان گیری ، مقامات تعطیل همه westbound خطوط رونالد ریگان پارکوی گذشته پنج چنگال Trickum جاده در حالی که پاسخ آنها را WSB 24 ساعته ترافیک مرکز گزارش شده است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de