چهارشنبه آب و هوا-ترافیک: بیشتر پراکنده باران قبل از خطر طوفان شدید

شمال گرجستان را دریافت کنید حدود 13 ساعت از نور روز جمعه و خیلی از آن خواهد شد بدون مانع ابرها و یا در آب و هوای بارانی.

وجود دارد که دیگر فرصتی برای برخی از پراکنده طوفان در هوا اما کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت: وجود خواهد داشت مقدار زیادی از نور خورشید در مخلوط بیش از حد. باران است و 40 درصد احتمال زیاد چهارشنبه.

“به دنبال ترکیبی از ابر و آفتاب است که فشار ما را تا حدود 80 درجه,” او گفت:. “آن را به یکی دیگر از بسیار گرم بعد از ظهر با چند رگبار و طوفان در حال توسعه در طول ساعات بعد از ظهر.”

وجود دارد چند صبح زود دوش در کوه ها و در Northside اما بسیاری از مترو آتلانتا خشک است و تا حدودی ابری برای شروع روز است. در حالی که وجود دارد هیچ خطر از هر گونه آب و هوایی شدید در آن 13 ساعت از نور روز موناهان گفت: یک خط از طوفان قوی خواهد ساخت راه خود را به سوی گرجستان در طول شب ساعت.

بسیار از شمال گرجستان را تحت افزایش سطح 2 خطر ابتلا به آب و هوایی شدید پس از نیمه شب به اوایل صبح روز پنجشنبه با توجه به کانال 2. تهدید اصلی است gusts باد قوی و موناهان گفت که خطر نسبتا بالا برای منطقه است.

او انتظار دارد که طوفان می رسند قبل از طلوع آفتاب روز شنبه هنگامی که باران احتمال افزایش به 60 درصد.

“بعد از آن طوفان فرصت حرکت را از طریق فردا صبح ما باید یک کولر بعد از ظهر فردا در 70s” موناهان گفت.

شمال گرجستان نمی بینم یک قطره بزرگ در درجه حرارت تا بعد از مقدم پاک امور خارجه پنج شنبه. جمعه پیش بینی شده است برای شروع در پایین 50s و در نهایت در پایین 60s با توجه به کانال 2.

بیشتر 60s و 70s در هوا برای آخر هفته. موناهان گفت: شانس بعدی برای طوفان می رسد یکشنبه با 80% باران.

“هیچ روز بیش از چهار بعدی است برای رفتن به یک شستشو,” او گفت:. “آن را به خشک ، جمعه و شنبه در واقع نگاه بسیار خوب با یک بیت خوب از آفتاب هر دو روز اگر چه از آن خواهد شد کولر در سراسر شمال گرجستان.”

پیاده رو خشک باقی مانده در سراسر بسیاری از مترو آتلانتا به عنوان صبح روز چهارشنبه درایو لگد کردن. شرایط باقی می ماند و هیچ تاخیر در هر interstates این WSB 24 ساعته ترافیک مرکز در گزارش 6 صبح

جاده ها باید سبک تر از حالت عادی در طول روز با گرجستان تحت اقامت در خانه سفارش در میان coronavirus بحران است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>