چهارشنبه آب و هوا-ترافیک: مقدار کولر شروع قبل از آفتاب بازده

آن است که بسیار سرد در شمال گرجستان روز چهارشنبه پس از یک جبهه از طریق منطقه روز قبل از آوردن باران و طوفان.

شنبه باید علامت بازگشت آفتاب, اما آن را همراه با زیر متوسط درجه حرارت با توجه به کانال 2 اکتون اخبار هواشناس Eboni Deon. کسانی که رهبری را درب اوایل صبح امروز می خواهید به بسته نرم افزاری.

“ما باید درجه حرارت در حال حاضر در 40s و حتی برخی از 30s در شمال شرقی کوه گرجستان” Deon گفت. “در مقایسه با دیروز ما درجه حرارت در حال اجرا خوب 10 تا 15 درجه سردتر.”

درجه حرارت خواهد شد و آهسته به افزایش روز شنبه با توجه به کانال 2. مترو آتلانتا است به احتمال زیاد به ماندن در 40s برای خیلی از صبح قبل از ساخت آن را به 50s در اطراف ناهار. پیش بینی شده است که تنها 61 درجه و نزدیک به 10 درجه زیر متوسط برای این زمان از سال است.

آن را خنک ماندن از طریق پنج شنبه شب اما Deon گفت: با شرایط خشک چیزهایی نیست به دنبال خیلی بد است.

“فشار بالا مسلط ما آب و پس از آن است که رفتن به نگه داشتن ما خشک از طریق این بعد از ظهر,” او گفت:. “همراه با آفتاب ما باید شادی بخش شمال غربی بادها لگد زدن تا حدود 20 mph اما gusting حتی بالاتر است.”

روز سه شنبه بارش باران و طوفان باید اثر دیگری در شرایط جمعه: کاهش تعداد گرده. اعداد شده است در بسیار بالا محدوده گذشته چند روز با توجه به آتلانتا آلرژی و آسم سازمان است که آهنگ روزانه تعداد گرده.

جدید دفعات مشاهده شده است که انتظار می رود در ساعت 8 صبح روز شنبه.

آب و هوا خشک و درجه حرارت پایین تر می رود برای ادامه پنج شنبه.

“در روز پنج شنبه حتی اگر ما می خواهد به یکی دیگر از سرد شروع به 40s, توسط, بعد از ظهر ما ضربه نزدیک به 70 درجه” گفت: Deon. “ما در آب و هوای گرمتر در راه خود را به آخر هفته.”

بازگشت به بالا 70s این آخر هفته می آید با یک فرصت کوچک برای بارش باران در روز یکشنبه با توجه به کانال 2.

در حالی که interstates باقی می ماند و سبک-نرمال شنبه با خیلی از دولتی ماندن خانه از محل کار و مدرسه به وجود برخی از مشکلات در سطح خیابان.

در Gwinnett County, تصادف, در, Ga. 316 شد مسدود کردن یک westbound لین در طوفان دنباله قبل از Lawrenceville با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

“اگر شما نیاز به ترک خانه و Ga. 316 ما شاهد برخی از تاخیر” ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

در Coweta County, خطوط مسدود شده در Ga. 85 شمال Ga. 16 پس از یک تراکتور-تریلر jackknifed در جاده, ترافیک مرکز گزارش شده است. رانندگان باید به جلوگیری از این منطقه است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de