چهارشنبه آب و هوا-ترافیک: باران پاک کردن راه را برای آفتاب

پس از چند روز از آب و هوای مرطوب شمال گرجستان گرفتن یک استراحت پنج شنبه با مقدار زیادی از نور خورشید در هوا.

در واقع باید آن را خشک ماندن از طریق پایان هفته با توجه به کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان. او با دادن چهار شنبه چهار از پنج امتیاز برای توانایی برای لذت بردن از برخی از هوای تازه اما سه روز پس از آن همه نمره کامل.

“زیبا آب و هوا به خارج و لذت بردن از خارج از منزل” موناهان گفت. “و البته انجام این کار با خیال راحت پنج شنبه, جمعه و شنبه به عنوان درجه حرارت واقعا شروع به گرم کردن و در سراسر شمال گرجستان.”

یک جبهه سرد که آورده رگبار و طوفان به منطقه شبه همچنان در حال حرکت جنوبی صبح روز چهارشنبه. در حالی که آب و هوا در گرجستان بسیار فعال برای شروع روز موناهان گفت: شمال گرجستان انجام شده است با باران.

و درجه حرارت شروع به سقوط. کوه ها در حال حاضر احساس اثرات جلو با اعداد در پایین 50s. آن را نمی خواهد بماند تا در تمام طول روز ،

“خواهیم دید که آفتاب گرم ما تا به 70s امروز” موناهان گفت. “ما در پایین به چند اواسط 70s ترین بخش این بعد از ظهر در سراسر مترو آتلانتا.”

پیش بینی شده بالا در داخل محیط 73 درجه است.

شمال وزش باد چهارشنبه خواهد بود راحت یکی موناهان گفت. یک شبه او گفت: یک آسمان پوشیده از ابر معنی خواهد بود که یک کولر شروع پنج شنبه در 40s و 50s.

“شما نیاز به یک سنگین تر کت برای شروع روز پنجشنبه,” او گفت:. “در بعد از ظهر … چیزی جز آفتاب و درجه حرارت گرمتر که ما تا به اواسط 70s.”

حتی در دماهای بالاتر هستند و در این راه برای پایان کار در هفته است. با تمام آفتاب مترو آتلانتا باید رسیدن به اواسط 80s جمعه با توجه به کانال 2.

این همه آفتاب و آب و هوای گرم. موناهان گفت: شمال گرجستان است “ماندن خشک برای شروع تعطیلات آخر هفته نه خشک برای نیمه دوم تعطیلات آخر هفته” با 30 درصد احتمال بارش باران در روز یکشنبه.

برای معدود رانندگان در جاده ها در صبح روز چهارشنبه میان coronavirus بحران پیاده رو خیس است برای شروع روز است. اما interstates باقی می ماند پاک در سراسر مترو آتلانتا و با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

در Cherokee County یک درخت افتاده است مسدود کردن ماروین زمین جاده در اتحادیه Hill Lane, مقامات گفت. با توجه به ترافیک مرکز از رانندگان انتظار می رود حداقل به تاخیر می اندازد.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im