چهارشنبه آب و هوا-ترافیک: مداوم باران به سهولت قبل از ابری بعد از ظهر

بسیار از شمال گرجستان است به یک مرطوب شروع چهارشنبه مداوم باران باید سهولت توسط midmorning با توجه به کانال 2 اخبار.

سنگین ترین بارش باران در حال سقوط در سراسر شرق آتلانتا و حومه و شمال شرقی کوه گرجستان برای شروع روز است. کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت: کسانی که به دوش خواهد حرکت در عرض چند ساعت از طلوع آفتاب, اما بیشتر باران در راه است چهارشنبه.

 

“ما را دریافت کنید کمی خشک دوره آب و هوا,” او گفت:. “این خواهد بود حزب ابری تا ابری با درجه حرارت گرم کردن به 60s در سراسر بسیاری از مترو آتلانتا 1 p. m. و فقط چند جدا دوش در شمال غربی گرجستان در اوایل بعد از ظهر.

به طور کلی او گفت: هر بعد از ظهر باران خواهد بود که بسیار کمتر از دوش افتاد که یک شبه و اولین چیزی که صبح روز چهارشنبه.

آب و هوا شده است توسط یک منطقه کم فشار است که گیر بالای شرقی. موناهان آن را به نام “ترافیک در جو است.”

 

“این پایین رفتن را به ماندن گیر در سراسر جنوب شرقی بیش از چند روز آینده و این که رفتن برای ما به ارمغان بیاورد برخی از اضافی بارش,” او گفت:.

باران شانس هستند در هوا هر روز این هفته و برای اولین بار نیمی از آخر هفته روز یادبود با توجه به کانال 2. حداقل در روز چهارشنبه, احتمال دوش شروع به بالا و در 70% و قطره ظهر.

این شانس را از دوش تنها 20 درصد در ناهار موناهان گفت. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ابرها در اطراف و او گفت: وزش باد از شرق خواهد شد نگه داشتن درجه حرارت پایین.

مترو آتلانتا تنها آن را به یک پیش بینی از 70 درجه حومه غربی خواهد بود گرمترین روز شنبه با اوج در پایین به اواسط 70s.

در حالی که مداوم باران کوتاه مدت خواهد بود روز شنبه, پیاده رو می تواند نرم و صاف کردن برای چند ساعت بیشتر. از جاده های مرطوب در حال حاضر کمک به برخی از تاخیر با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

در Clayton County تمام خطوط I-285 شرق مسدود شده با یک تصادف در ریوردیل جاده ها است. بیرونی حلقه رانندگان بودند که مجبور خاموش من-285 در ریوردیل جاده, ترافیک مرکز گزارش شده است.

تاخیر کشش و برگشت به من-85 تبادل در جنوب Fulton. ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت: این تصادف نیز می تواند تاثیر سوار بر که بین ایالتی رهبری به مرکز شهر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>