چهارشنبه آب و هوا-ترافیک: با بیشتر باران برای پاییز, سیل در اثر

اگر شما در حال ابتلا به یک استراحت از باران صبح روز چهارشنبه کانال 2 اخبار هواشناس Eboni Deon گفت: شما باید در نظر خودتان را خوش شانس.

دوش در حال سقوط در شمال آتلانتا در شروع صبح با عجله و سنگین باران در حال حرکت است به غرب گرجستان در سراسر ایالت آلاباما خط. Deon گفت: نه همه در آب و هوای مرطوب در حال حاضر, اما وجود دارد بیشتر به آمده است.

“ما هنوز هم از جنگل” او گفت:. “ما در حال رفتن به دیدن دوش به ما سر از طریق اوایل بعد از ظهر و از طریق این شب دور دیگری از بارش باران های سنگین.”

Deon شمالی گفت: گرجستان می تواند در برای سر و صدا از رعد و برق یا دو اما آب و هوایی شدید تهدید است و از جنوب به چهارشنبه.

“این خبر خوبی است برای ما,” او گفت: “اما هنوز باران است که قطعا چیزی است که ما لازم نیست برای دیدن.”

مترو آتلانتا و مناطق جنوب باقی می ماند تحت فلش سیل دیده بان از طریق پنج شنبه بعد از ظهر. خدمات ملی آب و هوا انتظار اضافی بارندگی مقدار 1.5 به 3.5 اینچ در طول و جنوب I-20 با بالاترین مقادیر متمرکز در وسط گرجستان است.

“با بالا streamflows و در حال حاضر اشباع خاک و رواناب از این بیشتر باران منجر به یک تهدید بیشتر از فلش سیل” آب و خدمات گفت: در یک هشدار.

مکان هایی که نمی خیس شدن صبح روز چهارشنبه در برخورد با مه. رطوبت اضافی در اطراف در حال کمک به کم پوشش ابر و پایین آوردن دید در بعضی از نقاط با توجه به کانال 2.

به عنوان یک نتیجه درجه حرارت خفیف هستند. خیلی از این منطقه شروع روز در 50s فوقانی به پایین 60s اما Deon گفت: 40-درجه آب و هوا در کوه ها هنوز هم بد نیست برای این زمان از سال است.

آتلانتا است که انتظار می رود برای رسیدن به بالای 57 درجه این بعد از ظهر با توجه به کانال 2. باران همچنان 90 درصد احتمال زیاد در طول روز است.

“قطعا حفظ باران دنده دستی” Deon گفت. “ما در حال رفتن برای دیدن برخی از معافیت از زمان به زمان اما همه ما در انتظار بارش باران بیشتر.”

مرطوب پیاده رو می تواند دوباره برای کثیف صبح راش. در این مرحله مترو آتلانتا مسافران باید مورد استفاده قرار گیرد برای رانندگی در باران WSB ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

در حال حاضر همه چیز به “بسیار مناسب شروع,” او گفت:.

قبلی تصادف بود که مسدود کردن خطوط روی عازم جنوب مرکز شهر اتصال منتقل شده است به کنار اما هنوز هم وجود دارد برخی از تاخیر در عبور از خیابان بهار با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

در Northside حجم ساختمان در I-85 اما وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک جایگزین و در عین حال از طریق Gwinnett County, ترافیک مرکز گزارش شده است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>