نیویورک — هیئت داوران در سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein را تجاوز به عنف در دادگاه از سر گرفته شد مذاکرات روز چهارشنبه خود را به عنوان وکیل شکست خورده در تلاش خود را برای به دست آوردن یک داور حذف شد برای نوشتن یک بررسی از یک رمان تا حدودی در #MeToo عصر در دادگاه.

Weinstein التماس کرد گناه نیست به جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز جسیکا مان یک زمانی بازیگر مشتاق در سال 2013.

یکی از Weinstein وکلا دامون Cheronis مجدد یک درخواست او ساخته شده شنبه به بوت داور از این مورد به دلیل آنلاین نقد و بررسی, نوشته شده در طول محاکمه از کیت الیزابت راسل اولین رمان “تاریک من ونسا.”

این رمان در مورد رابطه بین 15 ساله دانش آموز و 42 ساله با مرد معلم در سال 2000. در سال 2017 سابق دانش آموز را تشویق به جلو آمده و به او بگویید که داستان در میان #MeToo جنبش که در آن زنان را متهم به مردان قدرتمند در کسب و کار, سرگرمی, اخبار رسانه و سیاست از سوء رفتار جنسی.

قاضی جیمز برک رد درخواست.

“من پیدا کردن است که فقط صدای اشتباه” او گفت:.

همان داور نوشت: رمان در مورد زنان جوان و “درنده” مردان مسن تر است. دفاع تا به حال سعی در حذف او از داوران قبل از شروع به محاکمه.

به زودی پس از آنها از سر گرفته شد مذاکرات روز چهارشنبه منصفه خواسته به بررسی بخش هایی از Haleyi شهادت و همچنین به عنوان ایمیل بین او و Weinstein.

پس از آغاز مذاکرات در روز سه شنبه هیئت منصفه درخواست دیگر شواهد مربوط به Haleyi و به Annabella Sciorra که شهادت دادند که دادند وارد آپارتمان در نیویورک یک شب زمستانی در سال 1993 یا 1994 و تجاوز ،

این اتهام خیلی قدیمی است به اتهام به عنوان یک جدا, جرم, اما آن می تواند عمل به عنوان یک عامل تشدید برای حمایت از یک درنده اتهام تجاوز جنسی که حامل بالقوه جمله زندگی است.

پس از سال 2017 بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی. دادند که فیلم ها عبارتند از “بیمار انگلیسی” و “شکسپیر عاشق” را رد اتهامات و گفت: هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. (گزارش شده توسط Brendan پيرسون در نیویورک ویرایش توسط Noeleen Walder و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im