به انجمن خوش آمدید Revachol

“شما در مواجهه با یک اولیه انتخاب در اینجا: آیا شما را به عقب کیم تا در این و نه ساده وضعیت (در برابر یک شخصیت که من تکرار برچسب تنها به عنوان نژادپرست راننده کامیون) و یا آیا شما با چنین فراموشی است که او به گفت و گو گزینه برای پرسیدن در مورد مفهوم پول نشان می دهد شریک زندگی خود را زیاده?” من بازی دیسکو بهشت به عنوان یک کاملا فاشیستی غول پیکر
ارسال شده توسط ناپدید (8 نظر تعداد) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
این بازی فقط ممکن است من برای نصب ویندوز دوباره پس از حداقل یک دهه بدون.
ارسال شده توسط rodlymight در 11:35 AM در فوریه 29
لعنت من می خواهم به بازی این بازی! کامپیوتر من دیگر نقش بازی هست. و رک و پوست کنده حتی اگر آن آمده به کنسول من احساس می کنم این امر می تواند بهترین بازی در یک لپ تاپ. من عاشق این سبک هنری. من گذاشتم این مقاله از آنجا که من نمی خواهم به از بین بردن این بازی برای خودم.
ارسال شده توسط SoberHighland در 11:39 AM در فوریه 29
دیسکو بهشت است مانند یک بازی فوق العاده و مثال عالی از جهان-ساختمان و امروز به دنبال سیاسی موقعیت خود را در یک راه جدید است.

وجود دارد چهار های مختلف سیاسی اردوگاه شما می توانید نظرات خود را با: انقلابی کمونیسم ناسیونالیسم نژادپرستانه/فاشیسم آزادیخواه رایگان-marketeering و “moralism.” چه جالب در مورد یکی از آخرین بار است که این اردوگاه شما به خودتان پیدا کنید در اگر شما به طور مداوم را انتخاب کنید “هیچ یک از موارد بالا” گزینه های گفت و گو از آنجا که شما می خواهید به نگه داشتن گزینه های خود را با شخص شما در حال صحبت کردن و یا اینکه شما به طور کلی نمی خواهید به نگرانی در مورد سیاست. در اکثر بازی های این واقعا یک انتخاب بی طرف مثل Mass Effect شما می توانید به عمد اجتناب از Paragon و Renegade گزینه های خود را و اخلاق متر خواهد ماند خنثی است. با این حال به عنوان دیسکو بهشت می رود و شما متوجه است که با انتخاب این گزینه شما در واقع به صراحت هماهنگی خود را با وضعیت موجود به طور کلی و خاص و قدرتمند در گروه های خاص است که شما ممکن است راحت با. آن را جالب و من نمی توانم فکر می کنم از هر بازی دیگر است که این.

همه از اردوگاه سیاسی برخی از نکات دقیق وظریف. من اعتقاد دارم که توسعه دهندگان در حال مارکسیستها در زندگی واقعی اما کمونیست ها در این بازی همیشه آنهایی که خوب است. حتی فاشیستی شخصیت است که در حالی که نه یک فرد خوب بازی می کند و سعی کنید به تصویر بکشد به عنوان یک انسان و نه یک کل کاریکاتور مانند نژادپرستانه راننده کامیون یا Measurehead هر دو ذکر شده در مقاله است.

واقعا بازی بسیار عالی است.
ارسال شده توسط گل روشن در 12:15 بعد از ظهر در فوریه 29 [4 علاقه]

من اعتقاد دارم که توسعه دهندگان در حال مارکسیستها در زندگی واقعی اما کمونیست ها در این بازی همیشه آنهایی که خوب است.

آنها از مارکس و انگلس خود را برای آموزش سیاسی زمانی که آنها برنده جایزه شد.

من می خواهم بگویم آن را ایمن می گویند آنها سوسیالیست/کمونیست ها از جورج اورول تنوع که بسیار آگاه از خطرات ناشی از خود استادانی ایدئولوژی است.

آن را یکی از دلایل این بازی لعنتی خوب است.

به خدا من حتی پایان رسید playthrough. من حتی آن را از طریق اولین روز به خاطر من تغییر ذهن من در مورد چگونه من همه چیز و بازگشت به قبلی ذخیره کنید و یا من می خواهم که صرفه جویی در پرتاب… شده است در حالی که پس از من بازی RPG این در عمق و پیچیده به خصوص یکی با یک به طور کامل سیستم جدید را یاد بگیرند.

آن را قابل توجه و سرکوبگر. من احساس می کنم مثل من حتی نمی تواند پیشرفت زیادی وجود دارد در جریان است.

همچنین, من واقعا دوست دارم “بصری حساب دیفرانسیل و انتگرال” بازآفرینی صحنه های جرم و جنایت بسیار آن را مانند بهترین بررسی جنبه های سری Witcher اما مانند صد بار بهتر و دقیق تر.
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:24 PM در فوریه 29

@rodlymight

آن دارای طلا در ProtonDB از بازی های است که برای اجرا در لینوکس از طریق بخار را پروتون.

https://www.protondb.com/app/632470

فقط گفت: شما ممکن است در واقع برای نصب ویندوز.
ارسال شده توسط deadaluspark در 12:28 PM در فوریه 29

deadaluspark: من می خواهم که صرفه جویی در پرتاب…

برخی از بهترین داستان های و لحظات آمده از شکست نگاه کنید به این مقاله به عنوان مثال. حتی وجود دارد یک چیز جزئی در اواخر بازی که در آن تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که یاد بگیرید که گاهی اوقات بعضی چیز ها غیر ممکن است.
ارسال شده توسط گل روشن در 12:42 ب. ظ در فوریه 29

همچنین من می توانم فکر می کنم از لحظه ای دیگر در اواخر بازی که در آن شما باید یک رول است که به نظر می رسد در آن زمان کاملا حیاتی است. من گذشت آن و بازی در رفت. من بعد از پایان بازی من به عنوان خوانده شده یک دسته از اخلال گران و متوجه شد که در حالی که در حال عبور است که رول منجر به روشنی بهتر نتیجه عدم می خواهم که به من اجازه تجربه یک دسته کامل از داستان سرد است که من برای دیدن.
ارسال شده توسط گل روشن در 12:48 PM در فوریه 29
روشن گل:

چه جالب در مورد [moralism اردوگاه سیاسی] است که آن را اردوگاه شما به خودتان پیدا کنید در اگر شما به طور مداوم را انتخاب کنید “هیچ یک از موارد بالا” گزینه های گفت و گو از آنجا که شما می خواهید به نگه داشتن گزینه های خود را با شخص شما در حال صحبت کردن و یا اینکه شما به طور کلی نمی خواهید به نگرانی در مورد سیاست. […] با انتخاب این گزینه شما در واقع به صراحت هماهنگی خود را با وضعیت موجود به طور کلی و خاص و قدرتمند در گروه های خاص است که شما ممکن است راحت با.

آن را مانند زندگی واقعی. یک ایده مفید برای نگه داشتن در پشت ذهن خود را هنگامی که کسی استدلال می کند “اجازه دهید بحث در مورد سیاست” (به عنوان مثال در حرفه ای / محیط کار) این است که وضعیت موجود سیاسی است. نه بحث در مورد سیاست پشتیبانی از وضع موجود حمایت از وضعیت موجود بسیار موقعیت سیاسی با توجه به راه وضع موجود منافع یا مضرات مختلف افراد و گروه ها.
ارسال شده توسط-مرجان-ساخته شده در 1:06 PM در فوریه 29

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>