ما در حال انجام بزرگ

بینی از COVID-19 تاثیر بر سلامت بیمه, (PDF) این تجزیه و تحلیل در تحقیق و مشاوره شرکت مدیریت سلامت همکاران (HMA) پروژه های سه حالات ممکن است از تاثیر COVID-19 در آمریکا بیمه سلامت بازار است. آنها تخمین می زنند که خفیف ترین نتیجه را ترک خواهد کرد و 30 میلیون نفر بدون بیمه. که افزایش به 40 میلیون در شدید ترین سناریو.

برخی از نتیجه گیری:
1. تعداد زیادی از مردم از دریافت پوشش از یک کارفرما می تواند با کاهش 12 تا 35 میلیون
از جمله کارگران و اعضای خانواده.
2. پزشکی ثبت نام می تواند به افزایش از 71 میلیون به 82-94 میلیون.
3. پزشکی ثبت نام می تواند به رشد 5 میلیون بدون در نظر گرفتن تعداد افرادی که خود را از دست
مشاغل.
4. ایجاد اعداد می تواند به افزایش به 40 میلیون, بزرگتر اثرات غیر گسترش متحده است.

در ضمن تهمت و دولت نمی بازگشایی Obamacare به ثبت نام برای بیمه.

ارسال شده توسط Kirth Gerson (6 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

به روز رسانی: trump’s وزیر بهداشت در حال حاضر می گوید: وجود خواهد داشت یک دوره ثبت نام ویژه برای Obamacare.

آذر اضافه شده است که افرادی که به تازگی شغل خود را از دست داده و در نتیجه خود را بیمه خواهد بود واجد شرایط برای دوره ثبت نام ویژه تحت مراقبت های بهداشتی مبادلات ایجاد شده توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه گذشت تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

ارسال شده توسط Kirth Gerson در 6:44 AM در مارس 4 [3 علاقه]

این وحشتناک است. و با تشکر برای ثبت نام به روز رسانی.
ارسال شده توسط clavdivs در 6:51 AM در مارس 4
بسیاری از بیمارستان های روستایی شده اند در آستانه در حالی که برای در حال حاضر و برخی از اند بسته شدن و یا کاهش خدمات. در تگزاس به عنوان مثال 156 شهرستانهای خارج از 254 (60%) ندارد و یک تخت ICU. در این میانه پر از شهرستانهای استان که هیچ ICU تخت بيمارستان هیچ حتی یک پزشک.

فقط فکر می کنم از شوک به سیستم زمانی که 12 درصد از پایه مشتری خود را به معنای واقعی کلمه یک شبه از بین می رود. چگونه بسیاری از بیمارستان ها که در آستانه را درست در وسط این همه گیر? چگونه بسیاری از اعتباری به نگه داشتن عامل یک بار حساب بانکی اجرا می شود خشک ؟ چگونه بسیاری از شما می خواهید برای رفتن به بدهی خطر است که آنها ممکن است به نجات دولت توسط ایالات و دولت فدرال است که هیچ علاقه ای به ارائه خدمات شهروندی فراتر از آنچه لازم است برای جلوگیری از دامن زدن خشونت آمیز انقلاب ؟

این چیزها همه ترکیب در هر یک از دیگر. آتروفی در سیستم ساختمان شده است برای مدت زمان طولانی و ما در مورد به دیدن این قتل عام از کارفرما حمایت انتفاعی پزشکی به راه انداخته است. آن را نمی شود بسیار است.
ارسال شده توسط دوران کودکی خود را حیوان خانگی سنگ در 7:07 AM در مارس 4 [3 علاقه]

که افزایش به 40 میلیون در شدید ترین سناریو.

که در اثر بیکاری زمانی که بیمه درمانی خود را به کارفرمای خود. با این حال یکی از خطر سناریو این است که “شرکت بیمه ورشکسته می رود و نمی تواند از پرداخت هر گونه ادعا می کند” زمانی که ذخایر خود را خشک. که اگر هر کس با استفاده از همان مدل است سیستمیک موضوع است.
ارسال شده توسط mikelieman در 7:27 AM در مارس 4

سیاست این ویروس مرا خیلی عصبانی و آنها را تنه زدن به من از ترس من. این کرکسهای شد به آرامی برش Obamacare به روبان قبل از این اتفاق افتاده و به طور ناگهانی آن را مناسب برای صرفه جویی در این زمان “Oh shit, از کجا پایین” فاجعه است.

اما این حوادث اتفاق می افتد در همه زمان ها به خانواده ها نه فقط یکهو. آن را تقریبا مانند همه ما نیاز به مراقبت های بهداشتی به طور مستقل از ما شغل یا چیزی. ::سرفه::معاشرت آن::سرفه::
ارسال شده توسط erinfern در 7:38 AM در مارس 4 [1 علاقه]

در تگزاس به عنوان مثال 156 شهرستانهای خارج از 254 (60%) ندارد و یک تخت ICU.

الیگارشی و مالیات پایین تشکرها مانند استیفن گراور Norquist خوردند تمام کسانی که در تخت. ما می تواند آنها را داشته باشد اما تصمیم گرفت قایق بادبانی و NZ پناهگاه مهم تر بودند.
ارسال شده توسط benzenedream در 7:40 AM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>