چه اتفاقی می افتد اگر بریوز’ فصل به تاخیر افتاد فراتر از مارس

در اینجا پنج اوایل افکار (در هیچ منظور خاص) در مورد درخواست و چه بلندی هر زمان که MLB رزومه:

زمان مورد نیاز برای بازیکنان برای گرفتن back up

بهار آموزش مورد نیاز است برای کوزه ساخت تا نوبت خود را در آماده سازی برای به طور منظم هر-پنجم-روز گردش. در حال حاضر این کار در ماه گذشته را ارد. کوزه نیاز به مقدار قابل توجهی از زمان برای آماده شدن برای این فصل است. برخی اظهار کرده اند یک بوت کمپ می تواند دو تا سه هفته اما بدیهی است که این مایع وضعیت و غیر ممکن است به کاوش و بدون دانستن زمانی که/چگونه MLB اقدام خواهد شد.

بریوز استارت کول Hamels

Hamels که در پشت برنامه با توجه به شانه راست ناراحتی. او مجموعه ای به دست حداقل در اولین ماه از فصل به طور منظم و احتمالا حتی بیشتر از زمان. با MLB در واقع یک اواسط تا اواخر ماه مه شروع در اولین بریوز بالقوه نمی خواهد که به نگرانی در آنجا در مورد پوشش Hamels’ از دست رفته نوبت.

چگونه MLB/بریوز رسیدگی اردوگاه بازگشایی

به عنوان ذکر شده قبل از آن بازیکنان به زمان نیاز به دریافت reacclimated. یک سوال در ذهن همه است: هر زمان که این اتفاق در کجا خواهد بود ؟ بریوز می تواند به بازگشت به بندر شمالی Fla., برای زمان اختصاص داده شده (که دوباره بسیاری معتقدند حداقل باید یک هفته). آنها می تواند همچنین برگزاری تمرینات در Truist پارک.

جزئی leaguers دیگر ناشناخته است. زمانی که تیم به کاهش به 26 ، اگر تیم برگزاری تمرینات در خانه خود را در بازار چگونه خواهد آنها رسیدگی مسکن جزئی leaguers? بریوز یک مزیت Triple-A Gwinnett بودن فقط تا جاده اما با این وجود یک وضعیت پیچیده با گذشته طرح به دنبال.

و چگونه لیگ دسته خدمات با بازیکنان آن خواهد شد یکی دیگر مداوم صحبت کردن نقطه است. وجود دارد بسیاری از آینده مالی ابهامات بلندی هر زمان که لیگ رزومه.

طول فصل

Red Sox جمهور سام کندی ساخته شده امواج زمانی که او گفت: MLB امید آن را هنوز هم می توانید بازی بازی های 162. آن را بسیار دشوار است برای درک دلایل مختلف از جمله آشکار آب و هوا عوارض اگر MLB بازی فراتر از اکتبر برنامه ریزی سردرگمی و جبرا پیرایش پایین offseason.

این مردها سناریو بیس بال بازی کوتاه فصل برای اولین بار از سال 1995 زمانی که بریوز شکست سرخپوستان در جهان سری. آن را تقریبا غیر ممکن است برای میخکوب کردن محکم کردن تعداد برآورد شده از بازی به عنوان وضعیت همچنان در حال تغییر است.

طرفداران کارکنان و برنامه ریزی

تیم NBA در ادامه صدور بیانیه که آنها مراقبت از خود را در عرصه کارگران در این فصل نبود. متعدد بازیکنان ستاره از جمله کوین عشق بلیک گریفین صهیون ویلیامسون و Steph کاری در حال اهدای پول به سمت این علت است. MLB تیم خواهد بود وظیفه با شرایط مشابه به زودی.

بریوز خواهد شد که اطلاعات بیشتر در مورد بلیط بعد از آن به خصوص با توجه به فصل دارندگان بلیط, چگونه تیم های رسیدگی قبلا به فروش بلیط خواهد بود عمده جامعه بهره.

در بالا از آن تیم نیز بازی خواهد کرد ناهموار تعدادی از خانه و دور بازی باید MLB استفاده از زمان برنامه. آنها همچنین می خواهم به بازی نامتعادل برنامه.

برای مثال اگر MLB آغاز شده در مارس 25 — صرفا یک مثال برای این ورزش — بریوز و متس را از دست رفته چهار سر-به-سر جلسات که برابر با 13 بازی از 19 بازی فصل سری. که ناعادلانه به هر دو باشگاه به عنوان آنها مبارزه برای لیگ ملی شرق تاج در کوتاه فصل است.

تحت این فرض بریوز خواهد از دست دادن هفت بازی برابر Marlins اما تنها سه برابر فیلیز و هیچ یک در برابر اتباع.

بیشتر بریوز و Padres شد به بازی در تمام شش بازی خود در این فصل دو هفته اول پس از بیس بال اخیر حکم در حال حاضر حذف فصل خود سری. اگر این تاخیر طولانی به اواخر ماه مه یا فراتر از آن بریوز همچنین می تواند از دست های نجومی سری با غول دایاموند و کاردینالز. اگر آن را با تاخیر فراتر از هفته دوم ماه ژوئن بریوز و Dodgers — دو NL قدرت — نمی بازی هر یک از دیگر.

در نهایت وجود خواهد داشت یک پاسخ کامل. اما چگونه MLB حرکت رو به جلو خود را با اصلاح برنامه بدون شک یک عامل در postseason نژادها.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de