چه incel’ جنبش که پلیس ادعا الهام گرفته از یک حمله تروریستی در تورنتو, ماساژ سکسی,?

در سابقه-تنظیم پرونده, پلیس گذاشته اند تروریسم اتهامات بیش از یک حمله در تورنتو, ماساژ دلیل آن که گفته می شود با الهام از “incel” ایدئولوژی.

این اولین بار در تاریخ کانادا — و احتمالا در هر نقطه در جهان — که تروریسم به اتهام استفاده شده است به تعقیب یک incel حمله. اصطلاح کوتاه برای بودن “غیر ارادی مجرد” و آمده است برای اشاره به یک عمیقا misogynistic جامعه اینترنت برای مردانی که احساس جنسی را رد کرد.

17-year-old مشکوک که نمی توان نام با توجه به سن و سال او به قتل 24 ساله, اشلی, Noell Arzaga و با چاقو دو نفر که جان سالم به در برد. پلیس اول گذاشته شد به اتهام قتل درجه اول و اقدام به قتل در ماه فوریه اما اعلام کرد در روز سه شنبه اتهامات به روز شده اند به “قتل – فعالیت های تروریستی.”

پلیس تورنتو در آورده RCMP یکپارچه امنیت ملی اجرای تیم پس از کشف شواهدی وجود دارد که نشان میدهد که این حمله ممکن است با انگیزه های incel جنبش است.

“تروریسم در اشکال مختلف می آید و این مهم است به یاد داشته باشید که آن را محدود به خاص هر گروه دین و یا ایدئولوژی” گفت: این بیانیه مشترک توسط پلیس تورنتو و RCMP. در این بیانیه با اشاره به incel به عنوان یک “با انگیزه ایدئولوژیک خشونت افراطی جنبش است.”

چه incel ،

بسیاری دیگر از حملات قبلا نسبت به incel جنبش از جمله 2018 تورنتو ون حمله که به کشته شدن 10 نفر یک 2015, اورگان, کالج, تیراندازی که منجر به کشته شدن نه نفر و یک 2014 کالیفرنیا تیراندازی که منجر به کشته شدن شش.

جنبش رشد از طریق تابلوهای پیام در وب سایت اختصاص داده شده به عنوان به خوبی به عنوان مرجع تخصصی مانند 4chan, شناخته شده برای بدون نگه می دارد-منع از بحث و جوجه کشی از توطئه مملو از ایدئولوژی است. وب سایت Reddit خود را تعطیل incel فروم پس از شکایت در مورد محتوای خشونت آمیز.

تن از بحث های آنلاین متفاوت است; گاهی اوقات وجود دارد مسخره و طعنه اما مردانی که شناسایی به عنوان “incels” به طور کلی ابراز نفرت نسبت به زنان متهم و آنها را از لحاظ جنسی دستکاری و یا تحقیر مردان است. برخی از پست ها به صراحت تشویق به حمله به زنان است.

تروریسم در اشکال مختلف می آید

نام چاد و استیسی به طور معمول استفاده می شود incels به عنوان stand-ins برای همه آنها نفرت یا حسادت: Chads از نظر فیزیکی جذاب (اما اغلب فکری تار) مردانی که موفقیت با زنان است. Stacys زنان هستند که رد incels نفع Chads.

کالیفرنیا تیراندازی

در سال 2014 22 ساله الیوت Rodger انجام تیراندازی و کشتار در خارج از خانه خواهری در ایسلا ویستا کالیفرنیا قتل شش نفر — دو زن و سه مرد هم اتاقی — و مجروح شدن 14.

قبل از حمله, Rodger حال ایجاد یک مانیفست و تصویری ترسیم خود “وجود” از تنهایی رد و خواسته های برآورده نشده.”

“این یک بی عدالتی و جنایت از آنجا که من نمی دانم آنچه شما نمی بینید در من مرد کامل و در عین حال شما پرتاب خودتان در تمام این مردان نفرت انگیز به جای من عالی آقا,” او گفت:. “من مجازات خواهد شد از همه شما برای آن است.” راجرز خودش را کشته بود در پایان خود را حمله.

تورنتو ون حمله

Alek Minassian برنامه ریزی شده بود به رفتن به دادگاه برای تورنتو ون حمله در مارس, اما آن را در حال حاضر به تاخیر افتاده است با توجه به COVID-19.

مدت کوتاهی قبل از حمله Minassian ارسال شده incel استعارههای در Facebook حساب با اشاره به Rodger به عنوان “عالی آقا” و خواستار سرنگونی “تمام Chads و Stacys.”

پس از او بازداشت Minassian ادعا کرد به پلیس که به او شده است می خواهم در تماس با Rodger و حتی ادعا کرد Rodger تا به حال حتی جلب اعتماد او در مورد “ماموریت” سه روز قبل از عکسبرداری است.


پلیس ایستاده در نزدیکی یک آسیب دیده ون در تورنتو پس از تعدادی از پیاده شدند و به ضرب زده ون محور در پیاده رو, مارس 23 سال 2018 است.

هارون وینسنت Elkaim/کانادا پرس/فایل

Minassian پلیس گفت که او می خواهم رد شده توسط زنان و هرگز در یک رابطه صمیمی با یک. او گفت که او در بر داشت آنلاین incel جامعه از طریق یک دوست که حضور در یک کالج تورنتو در سال 2014.

“من می دانم چندین بچه های دیگر بر روی اینترنت است که احساس می کنید به همان شیوه اما … من در نظر آنها بیش از حد بزدلانه به خود را در عمل خشم” Minassian گفت: پلیس در این مصاحبه.

او ادعا کرد که او نیز در تماس با اورگان کالج تیرانداز کریس هارپر-مرسر که او نیز خودش را کشته بود در پایان این حمله است.

“ما در مورد ناکامی های ما در جامعه و قادر به دریافت گذاشته بودند و ما رسم خاصی بهنگام حملات در جامعه در جهت اشتباه و لرزش پایه های, فقط برای قرار دادن تمام normies در یک حالت وحشت” Minassian گفت: در مورد بحث های آنلاین با Rodger و هارپر-Mercer.

آن شده است به طور مستقل تایید Minassian بود در تماس با دو بورس اما بیشتر اطلاعات ممکن است در دادگاه. محاکمه خواهد شد تمرکز بر روی Minassian دولت از ذهن به عنوان Minassian است اعتراف به این حمله است.

با فایل های از آدریان Humphreys

• ایمیل: [email protected] | توییتر: btaplatt

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im