چه جهنم در جریان است و در معامله گر جو?

چه جهنم در جریان است و در معامله گر جو? — معامله گر جو کارکنان تلاش برای داشتن اتحادیه در میان به طور فزاینده استرس زا (و در برخی موارد خطرناک) خواسته کار در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس

برای طرفداران این فرقه مورد علاقه بقال فعلی دیوانگی اطراف معامله گر جو و کارگران آن ممکن است تعجب آور است. پس از همه این شرکت — که رشد کرده از کالیفرنیا محله فروشگاه به یک Aldi متعلق به زنجیره ای با بیش از 500 مکان — همیشه بالید خود را بر روی یک برش دیگر سوپر مارکت با محصولات با کیفیت بالا و خدمات مشتری پسند است که درخواست تجدید نظر به خریداران یک مدل کسب و کار است که مطالعه در برنامه های MBA و شهرت برای اینکه یک جای خوب برای کار با بالاتر از متوسط جبران, پزشکی, دندانپزشکی, چشم انداز و برنامه های بازنشستگی و حقوق و دستمزد سالانه را افزایش می دهد در هر آسوشیتد پرس.

اما به عنوان Kim Kelly نوشت: به صورت روزانه وحش “[b]ehind همه شاد دکور و تازگی محصولات پخته کارگران که نگه داشتن قفسه های انبار و ثبت پول نقد زنگ رنج می برند.” در هفته های اخیر, BuzzFeed News, the New York Timesو Bloomberg Businessweek مستند تجربیات معامله گر جو کارگران در این نقطه منحصر به فرد در زمان های زنجیره ای مواد غذایی است که در unionization تلاش و بهداشت عمومی بحران. ائتلاف پشت معامله گر جو اتحادیه — که تنها رفت و در مارس 1 — به سرعت در بر داشت خود را برای مبارزه فوری coronavirus حمایت برای کارکنان. همه گیر تنها در خدمت به برجسته کردن آنچه ائتلاف شده است گفت: کارفرمایان مانند معامله گر جو نیاز به انجام بیشتر برای کارگران آن.

ارسال شده توسط tonycpsu (4 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

مانند بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر وجود دارد یک معضل بین حمایت از کسب و کار و قرار دادن آن کارکنان در معرض خطر است. وجود دارد یک قطعه در نیویورک تایمز در مورد گرفتن takeout – درد می کند آشپز بیش از آن کمک می کند تا آنها را ؟ هر ‘ضروری’ صنعت خدمات ارائه همان مسائل است. من مواد غذایی محلی co-op اتحادیه در سال گذشته و فقط در این ماه جنگیدند و برنده بحران پرداخت. و co-op است که قرار بود پسر خوب! هنگامی که آنها و TJs هستند متخلف به subpar درمان کارکنان, من فقط می تواند فرض کنیم که فروشگاه های دیگر انجام می دهند هیچ بهتر است یا احتمالا انجام بدتر است.

در پنج سال گذشته من برای یک فروشگاه مواد غذایی با مثبت تصویر عمومی که از مدیریت درمان کارکنان با تحقیر, اما من هنوز هم می خواهید برای حمایت از دوستان من که هنوز هم کار می کنند وجود دارد. چه می توانم انجام دهم ؟ من می توانم امیدوارم که کارکنان همچنان به مبارزه برای حقوق خود را, اما من باید برای به دست آوردن غذا در جایی و من ترجیح حمایت دوستان من با این حال به طور غیر مستقیم از برخی دیگر از زنجیره ای است که رفتار کارکنان آن دقیقا همان بدون در نظر گرفتن به رنگ سرخ ،
ارسال شده توسط papayaninja در 3:43 PM در آوریل 10

آنچه ما نیاز داریم این است که برای جلوگیری از داشتن مردم بزحمت راه رفتن را از طریق فروشگاه تا زمانی که ما یک واکسن.

WFs و TJs تنها سالن های من می توانید گرفتن و/یا گسترش این ویروس را به افراد دیگر در حال حاضر!
ارسال شده توسط بولتون Mogroot سوم در 3:57 PM در آوریل 10

البته این فقط معامله گر جو. فروشگاه خواروبار کارگران در حال زمزمه در مورد اتحادیه های کارگری در سراسر کشور و همچنین ترس-و جای تعجب نیست چرا که کارگران در حال حاضر بیمار شدن.

بحران پرداخت در حال پایین آمدن از پایک در چند زنجیره ای, اما در حال حاضر وجود دارد مورموری است که به اندازه کافی و تا حد زیادی ایمنی بستگی دارد که چگونه حاضر مدیران فروشگاه در حال به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله پروتکل ها و پاکیزگی پروتکل های. از 2 دلار در ساعت افزایش دهد که به نظر می رسد در حال حاضر نرخ استاندارد خطر پرداخت ممکن است یا ممکن است به اندازه کافی–خواهیم دید که چگونه کارگر انتظارات تغییر در طول زمان. قطعا در حالی که معامله گر جو در حال حاضر اجرای آن بودند آهسته به انجام این کار–و سریع و قاطع شیفت واقعا نقش مهمی در ایجاد اعتماد به نفس در مورد چقدر کارفرمایان خود را در مورد مراقبت از زندگی خود را.
ارسال شده توسط sciatrix در 3:58 PM در مارس 10 [2 علاقه]

ما تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از خرید در معامله گر جو/در فروشگاه مواد غذایی محلی و شروع به خرید در یک فروشگاه بزرگ جعبه. وجود دارد بیشتر مربع راهرو در حال گسترده تر و کمتر وجود دارد کارکنان روی زمین در هنگام خرید ساعت (فکر نمی کنم هدف بخش مواد غذایی است که تا به حال مواجه نگردند در طول خرید ساعت تنها در شب در حالی که TJs به نظر می رسد پا به طور مداوم به معنای بیشتر و تماس با مشتریان).
ارسال شده توسط muddgirl در 4:02 PM در آوریل 10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>