آنچه که در مورد قتل هارولد و تلما Swain

داستان یک سیاه گرجستان, زن و شوهر کشته شده توسط یک مرد سفید پوست که با نزدیک شدن به آنها را در خود فروتن, کلیسا, افزایش دختر باپتیست شده و سرند شده با تئوری های مختلف از جمله یکی که خود را به قتل بودند با نژاد با انگیزه برای آخرین 35 سال است.

چه شده است, شفاف است که هارولد Swain یک 66 ساله شماس در کلیسا و همسرش, Thelma Swain, 63 کشته شدند توسط یک مرد ناشناخته بود که وارد کلیسا و خواسته به صحبت می کنند به هارولد.

چه شده است نامشخص است که به پایان رسید زندگی خود را با خشونت و به همین دلیل آنها کردند. هر چند دنیس پری 58 بود که به جرم قتل خود را در سال 2003 شک کفن محکومیت خود را برای بیش از 15 سال است.

بدون هیچ گونه شواهد فیزیکی بستن Perry به صحنه پری و خود را وکیل التماس بود برای تحقیق بیشتر به آنچه اتفاق افتاده است که شب. در حال حاضر مورد هارولد و تلما Swain بازگشایی شده و قبلی مشکوک اریک Sparre شده است مربوط به خود را صادر کرد. Sparre مرتبط است به صحنه DNA با توجه به پری وکیل در گرجستان پروژه بی گناهی و پادشاه و Spalding قانون شرکت.

تاب و چرخش این مورد شده اند وقایع توسط مجله آتلانتا قانون اساسی جرم و عدالت کیفری خبرنگار جاشوا شارپ. در اینجا برخی از چیزهای اولیه که در مورد این مورد حذف شده از قبلی AJC گزارش.

چه اتفاقی افتاد که شب در حال افزایش است.

در تاریخ 11 مارس سال 1985 یک جنوب شرقی گرجستان جامعه متزلزل قتل از ی آمریکا swains. زن و شوهر, حضور در یک مطالعه کتاب مقدس با 10 نفر دیگر در منطقه روستایی از بهار بلوف. حدود 8:45 p. m., یک مرد نشان داد تا به کلیسا گفت: او می خواست به صحبت می کنند به “او” با اشاره به هارولد Swain بازنشسته pulpwooder. دو مرد به زودی شروع به مبارزه است. تلما نوکر آمد به شوهرش کمک و در لحظات آنها هر دو در طبقه. آنها به ضرب گلوله کشته شده مرده توسط مرد مرموز که فرار کرد به سرعت پس از تیراندازی.

هیچ کس به رسمیت شناخته شده ضارب.

چگونه Dennis پری بیا به بازی ؟

در چند سال اول این تحقیق Camden County محققان در نگاه متعدد مظنون از جمله دنیس پری و اریک Sparre. Sparre همسر سابق خانواده پلیس گفت که آنها تا به حال او را در نوار گفت او کشته شدن “دو n—— که در کلیسا.”

در سال 1986 محققان کاهش یافته است Sparre به عنوان یک مظنون کسی که پس از شناسایی خود را به عنوان Sparre رئیس به نام GBI عامل جو گریگوری می گویند Sparre مشغول به کار بود در شب 11 مارس 1985.

پری آمد در سال 1988 زمانی که کسی جلو آمد ناشناس با یک مشکوک نکته. محققان می گویند که آنها آموخته پری شده بود زندگی در منطقه آتلانتا در زمان قتل و تا به حال هیچ ماشین. او در روز قتل و نمی توانست از آن ساخته شده به کلیسا در زمان به تیرانداز محققان معتقد بودند.

در سال 1998 یک محقق دیل باندی در زمان پرونده و صحبت با مادر پری دوست دختر سابق. او ادعا پری بود قاتل. جین بیش از حد گفت: پری گفته بود و او برنامه ریزی شده برای کشتن هارولد Swain چون نوکر بود خندید در چهره خود را زمانی که پری پرسید: برای پول با توجه به باندی فایل های.

بیش از حد خواهد نقش مهمی در پری اعتقاد. پری وکلای مدافع می گویند که آنها آموخته در سال 2018 است که بیش از حد پرداخت شد $12,000 پاداش پول برای او شهادت.

هیئت داوران اعتقاد ارسال Perry به زندان در سال 2003. در سال 2018 پری وکلای کمک یک فصل از “نامعلومی” پادکست در مورد این مورد.

آنچه DNA پیدا شد لینک جدید مشکوک ؟

اولیه محققان در مورد یک جفت از عینک در نزدیکی اجساد قربانیان. در گیر لولا از فریم شد دو تار مو.

پری بود, آزمایش قبل از دادگاه خود را به دیدن اگر DNA خود را همسان موها. نبود یک مسابقه که منجر به وزارت امور خارجه نشان می دهد عینک ممکن است مربوط به این مورد است.

اما در سال 2020 و پس از گزارش توسط مجله آتلانتا قانون اساسی نشان داد مشکلات با Sparre را بهانه پری وکلای تصمیم گرفتیم برای تست Sparre. یک محقق قادر به دریافت Sparre را برای به اشتراک گذاشتن نمونه مو. این آزمون نشان داد که موهای متعلق به کسی از Sparre مادری خط, با توجه به یک حرکت برای یک محاکمه جدید برای پری.

“جدید DNA شواهد بسیار قابل توجهی از آنجا که آن را برای اولین بار فراهم می کند قابل اعتماد قانونی شواهد فیزیکی ارتباط شناخته شده و مشکوک اریک Sparre به شواهد فیزیکی در صحنه جرم” وکلای نوشت.

چه اریک Sparre باید بگویم در حال حاضر ؟

هنگامی که تماس با AJC خبرنگار جاشوا شارپ, Sparre, 56, گفت که او نمی تواند توضیح دهد DNA مطابقت.

“من نمی باید هر گونه عینک گم شده,” او گفت:.

نیوبرانزویک دادستان منطقه Jackie Johnson در اوایل ممکن است خواسته GBI به بازگشایی پرونده قتل بر اساس نتایج DNA.

Sparre همسر سابق قبلا او را به عنوان کسی که “سیاه پوستان متنفر.” او زندگی و دیگر هیچ اما دوم همسر سابق گفت: AJC که Sparre همچنین به او گفت که او کشته ی آمریکا swains. Sparre را انکار می کند و او را نژادپرستانه و اصرار او بی گناه است.

چه اتفاقی می افتد ؟

جانسون گفت: او را با استفاده از GBI یافته است برای تعیین چگونگی پاسخ به یک حرکت برای یک محاکمه جدید برای پری. این می آید به عنوان دا آن که درگیر بحث در اطراف آن و دست زدن به کشتار Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به اتهام قتل دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن. وزارت دادگستری ایالات متحده و GBI در حال بررسی جانسون ،

پری وکلای ابراز ترس که در مورد او می تواند متوقف به دو مورد هر دو مربوط به مسابقه صبر در نظر گرفته شود.

“ما شگفت زده و نا امید به یاد بگیرند که دادستان منطقه منتظر شش هفته پس از ما ارائه نتایج DNA برای درخواست این کمک” وکلا با گرجستان پروژه بی گناهی و پادشاه و Spalding قانون شرکت در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما در حال heartened که GBI در حال حاضر بررسی … آقای پری همچنان در زندان برای جنایت را مرتکب نشده بود.”

بیشتر در “افزایش دختر” مورد

“ویژه ارائه: “ناقص بهانه”

“پوشش کامل: افزایش دختر, بررسی

“ویدیو: معرفی افزایش دختر, بررسی

“پادکست: گوش دادن به نویسنده به عنوان خوانده شده “ناقص بهانه”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de