آنچه شما نیاز به دانستن قبل از اجرای AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

این AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه نزدیک است. در زیر پاسخ به برخی از سوالات متداول تر.

مسابقه اعداد

من نمی تواند اجرا شود, بنابراین من می خواهم به شماره من برای یک دوست. این است که خوب است ؟

هیچ مسابقه شماره ها غیر قابل انتقال مگر اینکه انتقال با استفاده از انتقال رسمی روش. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات در مورد مسابقه رسمی شماره سیستم انتقال.

من نمی قادر خواهد بود برای اجرا. چه می توانم با شماره من?

شما باید دو گزینه:
1. معوق ورود – اگر شما نمی خواهد شرکت در این سال AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه اما می خواهم به شرکت در سال آینده رویداد ورود شما ممکن است به تعویق افتاده. در حالی که هزینه ها چشم پوشی نمی یک معوق ورود کند و اطمینان حاصل شود شما باید یک نقطه در سال آینده Peachtree و نمی خواهد که برای ورود به قرعه کشی. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در معوق نوشته است.
2. مسابقه شماره انتقال – اگر برای برخی از دلایل شما قادر به شرکت در این سال AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه شما ممکن است رسما انتقال از نژاد خود را به شماره دیگری غیر ثبت نام دونده. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در مورد مسابقه شماره سیستم انتقال. مسابقه شماره انتقال برنامه در دسترس خواهد بود آنلاین ژوئن 13 ژوئن 20.

چه خواهد شد من نیاز به با من وقتی که من انتخاب کنید تا مسابقه من شماره در نمایشگاه?

شما نیاز به ارائه دو مورد زمانی که شما انتخاب کنید تا نژاد خود را به شماره:
* مدرک شناسایی معتبر (معتبر اشکال ID شامل: گواهینامه گذرنامه مدرسه شناسه قبض آب و برق مدرسه گزارش کارت و غیره.) ID مورد نیاز است برای تمامی افراد از جمله افراد زیر سن قانونی.
* کپی از خود را در مسابقه شماره تایید. اگر شما انتخاب خود را انتخاب کنید تا تعداد نژاد در نمایشگاه, به شما خواهد شد خود را ایمیل فرستاده مسابقه شماره تایید در اواسط تا اواخر ماه ژوئن.
اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در نمایشگاه.

در هنگام ثبت نام من انتخاب شده را انتخاب کنید تا شماره من در نمایشگاه اما در حال حاضر می خواهم به آن را از طریق پست.

هنگامی که فرم ارسال شده است که ما نمی توانیم تغییر روش مسابقه شماره تحویل.

من انتخاب شده را انتخاب کنید تا شماره من در نمایشگاه, اما من قادر به آن را انتخاب کنید در حال حاضر. می توانید از یک دوست انتخاب کنید تا شماره من برای من ؟

بله اگر شما قادر به انتخاب کنید تا نژاد خود را به شماره در Peachtree بهداشت و درمان و تناسب اندام, نمایشگاه شماره شما ممکن است توسط یک شخص ثالث. فرد چیدن تا نژاد خود را به تعداد نیاز به موارد زیر با آنها به منظور انتخاب کنید تا شماره شما برای شما:
* کپی از ID خود را (نگاه کنید به بالا به صورت قابل قبول اشکال ID).
* کپی از خود را در مسابقه شماره تایید.

آدرس من تغییر کرده است پس از ثبت نام می توانید آن را عوض کنم ؟

شما ممکن است ایمیل تغییر آدرس از طریق آوریل 1. پس از آن تاریخ ما توصیه می کنیم که شما به جلو ایمیل به آدرس جدید خود را. اگر شما نمی دریافت شماره ژوئن 15, لطفا تماس بگیرید [email protected]

من وارد AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه. دریافت مسابقه شماره?

اگر شما انتخاب خود را به مسابقه شماره به شما از طریق پست مسابقه بسته های حاوی شماره خود را وارد خواهد شد در ماه ژوئن 20 در آدرس ارائه شده در هنگام ثبت نام.
برای کسانی که انتخاب شده برای خود را انتخاب کنید تا مسابقه شماره در Peachtree بهداشت و درمان و تناسب اندام, نمایشگاه را مسابقه شماره تایید از طریق ایمیل با 22 ژوئن. شما مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن خود مسابقه شماره تایید همراه با یک شناسه معتبر هنگامی که شما انتخاب کنید تا شماره خود را در نمایشگاه.

به همین دلیل است که وجود دارد یک نامه در مسابقه شماره?

این نامه در مقابل خود مسابقه شماره نشان می دهد شروع موج است که شما شده اند. برای مثال اگر شما مسابقه شماره H76455 که نشان می دهد که به شما اختصاص داده شده اند به شروع موج H. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر در شروع موج قرار دادن جزئیات.

من از دست من شماره. می توانم یک جایگزین کند ؟
متاسفانه تنها یک شماره صادر شده است در هر دونده. شماره های از دست رفته را نمی توان جایگزین تحت هر شرایطی. اگر شما هنوز هم مایل به شرکت, موسسه خیریه اعداد در دسترس هستند. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

آیا من می توانم اجرای مسابقه بدون یک مسابقه شماره?
شما باید یک مسابقه رسمی شماره.

فروش مسابقه شماره?

نه رساله از مسابقه اعداد ممنوع است. شماره های فرسوده توسط ثبت نام کنندگان منوط به رد صلاحیت.

شروع امواج
من یک آتلانتا پیگیری عضو باشگاه. چرا من نمی قرار داده شده در اوایل شروع موج ؟
آتلانتا پیگیری عضویت در باشگاه را تضمین نمی کند ویژه شروع موج قرار دادن. به طور عادلانه به همه عضو و غیر عضو شروع موج تکالیف مبتنی بر عملکرد. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در مورد شروع موج قرار دادن.

من خانواده اختصاص داده شده است که در شماره های مختلف شروع به امواج. چگونه می تواند ما را در اجرا با هم ؟

اگر شما می خواهم برای اجرا با کسی اختصاص داده شده به یک شروع موج, شما ممکن است در حال اجرا با هم در شروع موج با بیشترین تعداد است. مثلا اگر شماره شما در شروع موج A و خود را دوست و یا اعضای خانواده است که در شروع موج L, شما ممکن است در اجرا با هم در شروع موج L. شما حرکت می کند ممکن است به یک قبل از شروع موج. شروع موج که به شما اختصاص داده است که نشان داد در نژاد خود را به شماره.

چگونه در حال شروع موج استانداردهای تعیین می شود ؟
شروع موج استانداردهای خدمت به عنوان یک راهنما در هر سال برای تعیین موج قرار دادن. شروع موج استانداردهای تعیین شده بر اساس طیف وسیعی از مقدماتی بار ارسال شده در هنگام ثبت نام. در تایید و واگذاری فرآیند ممکن است لازم باشد برای تنظیم استاندارد از سال گذشته به منظور سازگاری با طیف وسیعی از مقدماتی بار فرستاده شده و حجم دونده در فضای فیزیکی اختصاص داده شده است.

آیا من می توانم تغییر دهم شروع موج ؟
هیچ نژاد بار نمی توان به اضافه شده و یا تغییر پس از یک بار خود را ارسال کنید ثبت نام.

چه اتفاقی افتاد به زیر دانه شروع موج ؟
ما را ساخته اند برخی از تنظیمات برای شروع امواج برای کمک به بهبود و ساده کردن خط شروع تجربه. کشت دوندگان ادامه خواهد داد تا در خط شروع در مقابل موج A. کسانی که از لحاظ تاریخی واجد شرایط به عنوان یک “زیر-دانه” را در حال حاضر بر اساس زمان جدید استانداردهای شروع موج A. زمان شروع برای هر دو کشت موج و موج خواهد بود به طور همزمان.

چه دلیلی برای تغییر ؟

مختلف امواج شروع در همان زمان ایجاد سردرگمی غیر ضروری و هیچ سود واقعی به دوندگان در آن بخش. ترکیب آن امواج باعث می شود زمان بندی دونده قابل کنترل تر و کارآمد و از همه مهمتر دقیق است.

آیا من می توانم ارسال جدید ؟
تمام بار ارسال شده در AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه ثبت نام نهایی و نمی تواند تغییر کند.

در حال دوندگان در موج هنوز واجد شرایط برای پول جایزه و جوایز?
به طور کلی جوایز, جایزه, پول بالای 1000 و بالای اقامت گرجستان* ها بر اساس رسمی مسابقه تفنگ بار. زنان در کشت بخش و موج یک را نمی خواهد واجد شرایط کلی پول جایزه و یا به طور کلی جوایز وجود دارد به عنوان یک جداگانه نخبگان زنان شروع با این حال آنها خواهد بود واجد شرایط برای اقامت گرجستان. زن ثبت نام که می خواهم به در نظر گرفته شود به صورت جداگانه نخبگان زنان شروع لطفا تماس بگیرید [email protected]
مردان در موج واجد شرایط برای پول جایزه و جوایز. با هیچ جداگانه نخبگان شروع نر موج و کشت دوندگان شروع در همان زمان و رقابت برای همین جوایز.
*معتبر گرجستان گواهینامه رانندگی بدون راننده ID و یا قبض آب و برق خطاب به دان مورد نیاز برای اقامت گرجستان پول جایزه.

آیا من می توانم تغییر دهم شروع موج ؟
هیچ نژاد بار نمی توان به اضافه شده و یا تغییر پس از یک بار خود را ارسال کنید ثبت نام.

اگر من یک شماره از طریق شماره مسابقه سیستم انتقال می تواند به روز رسانی کنم من شروع موج ؟
هیچ شروع امواج را نمی توان تغییر داد. شما را دریافت خواهد کرد به همان تعداد که صادر شد به اصلی ثبت.

نمایشگاه
که در آن است Peachtree بهداشت و درمان و تناسب اندام, نمایشگاه واقع شده است ؟
این هتل هفت افراز بهداشت و درمان و تناسب اندام نمایشگاه برگزار خواهد شد در گرجستان کنگره جهانی (مرکز سالن نمایشگاه C1 362 ایوان آلن جونیور Blvd. NW آتلانتا 30313) در جولای 2 و 3 ژوئیه.

آیا من باید برای حضور در نمایشگاه?
اگر شما انتخاب شده را انتخاب کنید تا شماره خود را در نمایشگاه در هنگام ثبت نام شما نیاز به شرکت در AJC Peachtree بهداشت و درمان و تناسب اندام, نمایشگاه بین ساعت 10 صبح و 6 بعد از ظهر جولای 2 و 3 ژوئیه.

است وجود دارد یک هزینه برای حضور در این نمایشگاه?
هیچ AJC Peachtree بهداشت و درمان و تناسب اندام, نمایشگاه رایگان است و برای عموم آزاد.

هر کسی می تواند حضور Peachtree بهداشت و درمان و تناسب اندام, Expo ؟

بله این نمایشگاه به عموم مردم باز است بنابراین هر کسی می تواند شرکت کنند.

آنچه وجود دارد در نمایشگاه?
این هتل هفت افراز بهداشت و درمان و تناسب اندام, نمایشگاه امکانات 100+ فروشندگان از در حال اجرا/بهداشت و تناسب اندام, صنایع. شما می توانید با متوقف کردن نمایشگاه برای پیدا کردن معاملات در آخرین و بزرگترین چرخ دنده و پوشاک. این نمایشگاه نیز از ویژگی های یک منطقه با تعاملی پیگیری و زمینه وقایع و همچنین به عنوان فرصت برای برنده شدن یک 2018 Peachtree ورود در برخی از حامیان غرفه.

البته
این است که آب موجود در این دوره ؟
بله آب ایستگاه های واقع در حدود هر مایل در طول دوره. چند اسپری آب نیز در واقع در طول این دوره است. برای مشاهده اینجا کلیک کنید البته نقشه.

است وجود دارد یک دوره زمانی محدود ؟ ؟ ؟
این هتل هفت افراز دوره را رسما در 11:30 صبح

وقتی شروع به خط رسمی نزدیک ؟
شروع خط بسته بلافاصله پس از آخرین دونده در گذشته شروع موج. متاسفانه ما قادر به ترک خط شروع باز برای زمان اضافی.

من می خواهم به تشویق خانواده و دوستان آنها را به عنوان راه خود را به پایین ، که در آن بهترین نقطه برای تماشای این رویداد ؟
برای مشاهده اینجا کلیک کنید بهترین مکان در طول دوره به تماشای مسابقه. اگر رانندگی مطمئن شوید که برای خودتان آشنا با بسته شدن جاده در دسترس است در اینجا.

البته بسته به ترافیک?
بله کل 10K البته بسته به ترافیک; اما لطفا آگاه از محیط اطراف خود را در مورد هر شرایط اضطراری. برای مشاهده اینجا کلیک کنید البته بسته شدن جاده.

وجود دارد هر گونه مواردی که مجاز نیست در این دوره ؟
اینجا را کلیک کنید برای یک لیست از موارد ممنوع.

که خیابان بسته خواهد شد برای مسابقه و هنگامی که آنها نزدیک ؟
اینجا کلیک کنید برای لیست کامل از بسته شدن.

من می خواهم به در یک نقطه خاص به تماشای کسی اجرای مسابقه. چگونه می توانم وجود دارد ؟
کلید برای گرفتن بهترین دیدگاه است که برای دریافت وجود دارد در اوایل برنامه ریزی و بیمار هر دو در راه خود را به دیدگاه و هنگام خروج. بهترین شرط بندی شما است به مارتا به که در آن شما خواهد شد تماشای مسابقه.

از کجا می توانم ملاقات با خانواده و یا دوستان پس از این رویداد ؟
بهترین محل برای دیدار با خانواده و دوستان پس از این رویداد است که در سرود نشست خانواده منطقه واقع در ناحیهای در شمال غربی پارک در نزدیکی پارک میخانه. به ترتیب حروف الفبا مرتب بالن واقع خواهد شد در منطقه برای کمک به شما در تعیین یک نقطه مناسب برای دیدار با خانواده و دوستان خود. نمایش پایان نقشه اینجا.

زمان/نتایج
است Peachtree بهنگام رویداد ؟
بله AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه بهنگام رویداد. همه شرکت کنندگان در این رویداد را دریافت خواهد کرد Chrono-پیگیری B-برچسب زمان بندی برچسب متصل به خود مسابقه شماره. برچسب فعال می شود زمانی که شما عبور از خط شروع حصیر و زمان متوقف می شود زمانی که شما عبور از خط پایان mat. خود را می پوشند ماهیگیری در جلوی پیراهن خود و نه تحت پوشش هر لایه های چنین به عنوان یک سوخت کمربند برای زمان بندی دقیق. اگر شما نمی متقابل زمان تشک در آغاز شما را رد صلاحیت خواهد شد و حذف از نتایج جستجو.

هنگامی که نتایج مسابقه بود ارسال شده است ؟
غیر رسمی نتایج مسابقه خواهد بود ارسال شده در atlantatrackclub.org و ajc.com/peachtree شب 4 جولای. نتایج استعلام خواهد شد و پذیرفته شده برای 30 روز بعد از مسابقه. در این زمان نتایج نهایی خواهد شد و ساخته شد.

چرا که نتایج رسمی نشان می دهد من در حال اجرا کندتر از زمان من در watch ؟

کیفیت های مختلف واحد GPS می تواند متفاوت باشد اما همه آنها را می توان متاثر از شرایط مانند ساختمان ها و یا جمعیت زیادی است که می تواند تداخل با دریافت سیگنال های ماهواره ای آنها باعث می شود نادرست است. تراشه زمان رسمی خود را در زمان.

وجود گروه سنی جوایز?

گروه سنی جوایز به سه نفر برتر مردان و زنان در هر گروه سنی (14 و تحت پنج سال افزایش تا 90+) هستند از طریق پست به شرکت کنندگان پس از نتایج نهایی سی روز پس از این رویداد.

در حال دوندگان در موج هنوز واجد شرایط برای پول جایزه و جوایز?
به طور کلی جوایز, جایزه, پول بالای 1000 و بالای اقامت گرجستان* ها بر اساس رسمی مسابقه تفنگ بار. زنان در کشت بخش و موج یک را نمی خواهد واجد شرایط کلی پول جایزه و یا به طور کلی جوایز وجود دارد به عنوان یک جداگانه نخبگان زنان شروع با این حال آنها خواهد بود واجد شرایط برای اقامت گرجستان. زن ثبت نام که می خواهم به در نظر گرفته شود به صورت جداگانه نخبگان زنان شروع لطفا تماس بگیرید [email protected]
مردان در موج واجد شرایط برای پول جایزه و جوایز. با هیچ جداگانه نخبگان شروع نر موج و کشت دوندگان شروع در همان زمان (7:30 a. m.) و رقابت برای همین جوایز.
*معتبر گرجستان گواهینامه رانندگی بدون راننده ID و یا قبض آب و برق خطاب به دان مورد نیاز برای اقامت گرجستان پول جایزه.

حمل و نقل

چگونه می توانم به منطقه شروع?

پارکینگ در دسترس است در منطقه شروع, بنابراین توصیه می شود که شما را به مارتا. مارتا آغاز خواهد شد در حال اجرا در ساعت 5 در روز مسابقه. این لنکس ایستگاه از خط طلا این است که نزدیک ترین ایستگاه به خط شروع. شرکت کنندگان در مسابقه هستند دلسرد از استفاده از Buckhead ایستگاه آن را به عنوان تنظیم نشده است که مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از مردم خواهد شد که پس از رسیدن در منطقه شروع. شرکت کنندگان با استفاده از Buckhead ایستگاه نیز باید یک زمان سخت تر شدن به منطقه شروع هنگامی که بر روی صندلی چرخدار و footraces آغاز خواهد شد.

چگونه می توانم بازگشت به خانه پس از این رویداد ؟
همه شرکت کنندگان در مسابقه به شدت تشویق به مارتا پس از این رویداد پس از پارکینگ در اطراف ناحیهای در شمال غربی پارک محدود است. Midtown ایستگاه 10 خیابان و مرکز هنرهای ایستگاه در نزدیکی 14th Street هستند و هر دو در حدود 15-20 دقیقه پیاده روی از ناحیهای در شمال غربی پارک.
برای کسانی که برنامه ریزی در رفتن به Midtown ایستگاه مطمئن شوید که به خیابان 8 هنگام رفتن به ایستگاه به 10 خیابان هنوز هم بسته شده برای شرکت کنندگان در مسابقه به اتمام.

وجود دارد خواهد بود اتوبوس ما را از ناحیهای در شمال غربی پارک به مارتا ایستگاه?
هیچ اتوبوس ارائه خواهد شد به مانكن به مارتا ایستگاه. هر دو Midtown و مرکز هنرهای ایستگاه 15-20 دقیقه پیاده روی از ناحیهای در شمال غربی پارک.
اینجا کلیک کنید برای مشاهده بسته شدن جاده.
هنوز هم جواب میده ؟ ارسال سوال خود را به [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im