چه جدید در Truist پارک ؟ چمن جدید جدید, scoreboard, sign

هیچ کس نمی داند در این نقطه زمانی که یک بازی بیس بال برگزار خواهد شد وجود دارد اما Truist پارک چمن جدید در این زمینه و ثبت نام در بالای صفحه رتبه بندی/ویدیو هیئت مدیره.

بریوز گفت: آنها باید جایگزین خانه خود ورزشگاه چمن با چمن جدید. زمینه نگاه کرده بود بی ثمر و مورد ضرب و شتم پایین در مکان پس از 800 تن از تولید برف و 15 طبقه-بلند-fa ski-jump ساختار قرار داده شد و در آن “هوا” اسکی و اسنوبورد رویداد در ماه دسامبر.

بریوز مدیر عامل درک شیلر گفت: در اوایل سال جاری که resodding برنامه ریزی شده بود قبل از رویداد برف. او اشاره کرد که بریوز نیز جایگزین paspalum چمن در این زمینه خود را قبل از هر یک از دو فصل گذشته.

جدید Truist پارک ثبت نام در حال حاضر در محل در بالای رتبه بندی/ویدیو هیئت مدیره فراتر از مرکز زمین ورزشگاه برجسته ترین علامت های داخلی. آن را جایگزین SunTrust پارک نشانه آن است که تا به حال در صدر رتبه بندی برای ballpark را سه فصل اول از عملیات. در ثبت نام های جدید کلمات “Truist” و “پارک” از هم جدا شده توسط این بانک در لوگوی جدید.

ورزشگاه را تغییر نام اعلام شد در ماه ژانویه پس از ادغام SunTrust و BB&T به شکل Truist. از آن پس کارگران شده اند و در فرایند از بین بردن و جایگزین کردن حدود 150 نشانه ها در داخل و اطراف ورزشگاه.

بریوز در اصل برنامه ریزی شده به بازی اولین بازی خانگی 2020 فصل شب جمعه. اما MLB فصل شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

>> مرتبط با: در محل خانه, درب بازکن, بریوز طرح “در خانه بازکن’

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net