“هنگامی که یک زن با یک مرد”

روح خواننده لین سفید می خواند آمیزه ای خدا برکت عشق ما / وقتی که یک مرد عاشق یک زن / که چگونه قوی عشق من است. این است که از سال 1985 “متاسفم” آلبوم. بیوگرافی
ارسال شده توسط growabrain (2 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم که medley من تا به حال سوء ظن قوی بود که در پشت صحنه است. مطمئن شوید به اندازه کافی زیستی خود می گوید که او ضبط شد که برای ویلی میچل در این آلبوم است.

من سوء ظن ناشی از O. V. رایت تفسیر دقیق همان medley (میچل proudced رایت). تمام احترام به خانم سفید من کامل رایت acolyte. من نمی توانم به یاد بیاورید که, اما من به یاد داشته باشید یک نقل قول از معاصر خود گفت که “هنگامی که او آواز می خواند یک آهنگ خود را.” من تمایل به توافق برسند.

که گفت:, من کلیک در اطراف لین سفید کار می کنند. من بهتر قادر به درک صدای او را پس از او را متوقف ضبط برای Mitchell-برخی از بلوزی, ‘پایین خانه” آهنگ های.

میچل بدن از کار است که ارزش دانستن. کار خود را به عنوان یک مترادف است بهترین و شناخته شده برای سلام سوابق تولید شده است که نمودار تریلر از Al سبز و ان پیبلس و همچنین رایت در طول 1970s. هر بار که من یک سلام سوابق 45 در فروشگاه رکورد من می توانم پیش بینی درام به جلو صدا که با سنگ ثابت ضرب و شتم و حتی قبل از من قرار داده و آن را در گوش دادن به ایستگاه. اضافه کردن کسانی که شاخ و ارگان و… آن را کاملا متمایز صدا. مانند یکی از لینک های بالا گفت: “خام و مبنی بر لذات جسمانی”. من حدس می زنم آنچه من میگویم این است که اگر شما یک سلام سوابق دیسک در اطراف شیکاگو پس از آن من نبوده است که رکورد فروشگاه به تازگی. مانند سلنیوم برای من!!

میچل برگزار شد آن را به عنوان نوازنده در سمت راست خود را هر چند!!

خیلی خوب فقط یکی!
ارسال شده توسط Theophrastus جانسون در 9:12 PM در مارس 4

با تشکر از شما Theophrastus جانسون که برای توضیح:

من هرگز در مورد آن شنیده ام خانم قبل. در واقع یوتیوب در خدمت او به من شب گذشته از آنجا که من در حال گوش دادن به یک دسته از Al سبز. آواز او floored من و گوگل بود و نه مفید در پیدا کردن اطلاعات در مورد او. پس از آن من نمی تواند به توقف بازی او (برای اولین بار) پیگیری و بیش از بیش. من تعجب می کنم که او در حال حاضر.

رفتن برای کشف بقیه لینک های خود را!
ارسال شده توسط growabrain در 11:43 PM در مارس 4

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im