زمانی که coronavirus ضربه اگلتورپ تیم بسکتبال از دست یک رویا فصل

مارس 12 آغاز شد و همچنین می توان امیدوار بود برای اگلتورپ دانشجویان تیم بسکتبال.

طوفانی Petrels در شیرین 16 بخش سوم مسابقات برای اولین بار پس از سال 2009 تا به حال اجرا را از طریق یک ترد عمل در Bowdoin کالج در ایالت مین است. بود که پس از یک سفر گشت و گذار به نزدیک فانوس دریایی.

در حال حاضر این تیم به رهبری بود به فریپورت صفحه اصلی به یک ماموت خرید خروجی پیچیده ای است که شامل L. L. Bean فروشگاه گل سرسبد. اگلتورپ یک لیبرال-کالج هنرهای حدود 1400 دانش آموز در بروکهیون بود به بازی ویتمن دانشکده روز بعد در Bowdoin.

سپس اتوبوس به کنار جاده و مربی الکس ریچی و مدیر ورزشی تاد بروکس بود که زیر اتوبوس در ماشین خود پا روی.

“و فقط نگاه در چهره خود را, ما می دانستیم چه اتفاقی افتاده است” ارشد گارد مورگان Grindle گفت.

به عنوان کالج ورزشکاران Grindle و هم تیمی های او شده بود پس از اخبار مربوط به گسترش coronavirus و تصمیم گیری است که ورزش لیگ شد و ساخت به کمک به جلوگیری از این بیماری همه گیر. NCAA در حال حاضر تصمیم به بازی در آن مسابقات بازی ها با حضور به شدت محدود است. اما بازیکنان شده بود مطمئن باشید پیش از آن روز که این مسابقات خواهد رفت. از صندلی خود در اتوبوس, خواندن او مربی زبان بدن Grindle می دانستم که این پلاگین تا به حال کشیده شده است.

“همه ما قطعا به اطراف نگاه در هر یک از دیگر و اشک فقط شروع به سقوط” Grindle گفت.

Grindle و هم تیمی های او بازی دور از انظار و مظاهر لشکر من دو و میدانی. این Petrels’ خانه به طور متوسط حضور در این فصل در عماد زمینه خانه 275. وجود دارد هیچ کمک هزینه های تحصیلی ورزشی در بخش سوم. در تنها نادرترین استثنا انجام بخش سوم ورزشکاران به رقابت حرفه ای. آنها عمدتا بازی برای لذت از ورزش و رقابت و برای هر یک از دیگر.

اشک که نورد پایین گونه ها از Grindle و هم تیمی های او شهادت داد که شکستگی شد کمتر عمیق است. یک مورد خوب را می توان ساخته شده است که هیچ تیم کالج در ایالت جورجیا به حال بیشتر در معرض خطر وقتی که فصل آن به پایان رسید موعد ظهور COVID-19.

این Petrels بودند در یک joyride که چند که آنها تا به حال در هر سازمان ورزش بوده است ممتاز به تجربه داشتن انباشته یک رکورد از 29-1 و افزایش طول در 27 بازی برنده خط خط. آنها تنها چهار پیروزی دور از جشن قهرمانی ملی است که می شده اند و تنها یک سوم NCAA بسکتبال قهرمانی برنده توسط یک مدرسه گرجستان.

“این فقط یک شوک” تاریخ و مرکز دشت تامالاختیار گفت. “و به خصوص رفتن از بالا. آن را غیر واقعی بود. آن را احساس می کنیم در یک واقعیت. آن را احساس نمی واقعی در همه.”

سطح بالایی از رقابت

شاید اولین چیزی که به دانستن در مورد بخش سوم ورزشی است که آن را جلال intramurals. قطعا ورزشکاران در کل نمی اندازه گیری فیزیکی با آنها تقسیم کنم همتایان خود در مدارس از جمله گرجستان و گرجستان. اما آن را نیز یک مجموعه از دست و پا چلفتی پیشرفته که می تواند زمین در مدرسه بالا است.

Grindle برای مثال بود همه شهرستان و منطقه به عنوان بازیکن در ارشد در شمال فورسیت اما آمد کردن زمین برای اگلتورپ. تامالاختیار دریافت چندین بخش ارائه بورس تحصیلی به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا در نشویل دنیاست. اما تصمیم به بازی در سطح پایین تر برای لذت بردن از یک متعادل تر کالج تجربه.

ریچی در فصل ششم به عنوان اگلتورپ مربی تخمین زده است که حدود نیمی از تیم خود استخدام شد برای بازی در هر دو بخش I یا II سطح.

“رقابت در سطح بسیار بالاتر از اکثر مردم فکر می کنم, به ویژه هنگامی که شما را به postseason بازی” تامالاختیار گفت.

رفتن به فصل بعد از رسیدن به مسابقات NCAA هر یک از دو مورد قبلی فصل تامالاختیار حال سوال در مورد این تیم ظرفیت پس از از دست دادن قوی ارشد کلاس. اما پیوستن به این تیم برای فصل وانت بازی از جمله اول “من مانند” آه خدای من. ما واقعا خوب است.'”

تامالاختیار درست بود. پس از از دست دادن بازی سوم به سقوط به 2-1, ریچی قرار داده و این تیم را از طریق یک سخت تمرین صبح روز بعد با یک بعد از ظهر بازی به دنبال. اگلتورپ برنده 20 و برنده نگه داشته به آینده.

“من احساس می کردم که این تیم در این سال بیشتر بود فداکارانه یک گروه می تواند” ریچی گفت. “بچه ها نمی تواند مراقبت کمتر که به ثمر رساند نقاط که دقیقه که رو عکس. همه آنها در مورد مراقبت و با ارزش بود و روابط آنها با یکدیگر و اعتماد آنها با یکدیگر که منجر به برنده است.”

تزریق که از خود گذشتگی به تهاجمی سبک دفاعی و برتر عمق اگلتورپ rifled از طریق جنوب, انجمن ورزشی, برنده آن 14 بازی لیگ به طور متوسط 20 امتیاز. در طول راه ریچی تشویق بازیکنان است که آنها می تواند رسیدن به مراتب بیشتر از هدف خود را از ساخت به شیرین 16. آنها می تواند برنده آن است.

نه حتی از دست دادن خود را بهترین بازیکن (گارد تیلور اسمیت) در فینال به طور منظم فصل بازی می تواند متوقف شود اگلتورپ به عنوان تامالاختیار رهبری تیم خود را به سه کنفرانس مسابقات برنده های دو رقمی. قبل از شروع مسابقات NCAA سوخت اندکی توسط یک وب سایت را پوشش می دهد که بخش سوم بسکتبال (آن را به نام اگلتورپ تیم “به احتمال زیاد نا امید” در چهارم آن از براکت) به Petrels برنده در دور اول و دوم به گسترش خود را به پیروزی 27 بازی.

نیروگاه در ساخت

آن را تحقق ریچی را دید. یک صدمین بالا گراد که بازی برای اگلتورپ تیم مردان که زنان تیم نهایی رسیده چهار در سال 2009 ریچی به خوبی می دانستند چه می تواند انجام شود زمانی که او را استخدام کرد تا در سال 2014 در سن 24 سالگی پس از دو فصل به عنوان مردان دستیار مربی است.

پس از این Petrels خود را افزایش داده اند نجومی پیروزی در مجموع در هر یک از ریچی شش فصل و برنده این کنفرانس به طور منظم فصل و مسابقات عناوین در سال 2018 قبل از تکرار آن در این فصل است.

تامالاختیار توصیف یک مربی که می تواند شدید است اما در قلب یک دختر 13 ساله به دام افتاده در یک فرد بالغ ، او گفت: نقطه عطف این فصل بود که او یک صدای تلپ افتادن شکم به یک هتل, استخر, سکس لباس پوشیده, برنده 50 دلار شرط می بندم از یکی از دستیاران او یک لحظه است که به کمک بالابر ارواح پس از این تنها از دست دادن این فصل است. (فلاپ دنبال مذکور بعد-از-بازی تمرین.)

“او به ما, مانند, ‘Yo yo yo” و ما مانند, ” اوه, خدای من,” او گفت:.

تیم آینه شخصیت او را بسیار رقابتی در دادگاه اما احمقانه کردن آن است. تصویری جلسات مملو از بازیکنان حول خوشخو jabs در هر یک از دیگر. قبل از بازی, بازیکنان, عضویت در آواز خواندن-پابه به موسیقی از فیلم های دیزنی و “High School Musical.” تیم اجتماعات به تماشای “کارشناسی” و “نقاب خواننده” در حال اساسی می باشد.

“این تیم بود نوع مسخره” Grindle گفت.

این تیم پر از اعتماد به نفس رانده شده و نه بالاتر از آواز خواندن, موسیقی متن فیلم از “Moana” – که فصل آمد به یک پایان ناگهانی در یک اتوبوس در ایالت مین است.

“من فکر می کنم که آنها تا به حال این فرصت را به بسیار رقابتی در مجموعه بعدی از بازی گفت:” راندولف-مکن مربی کارول LaHaye که تیم شکست خورده بود توسط اگلتورپ در دور دوم. “آنها تا به حال تمام اجزای ادعا.”

‘به یاد داشته باشید خوب’

بعد از شوک ریچی اطلاعیه در مورد مسابقات لغو این تیم رفت پیش رو به خروجی (“ما تا به حال برخی از درمان های خرده فروشی,” تامالاختیار گفت) و سپس feasted در یک استیک و غذاهای دریایی رستوران. تیم پرواز به آتلانتا روز بعد و بازیکنان باید پس از پراکنده است.

بازیکنان در ادامه به برقراری ارتباط از طریق متن گروه اما با سالمندان در فهرست و پردیس بسته آن را به احتمال زیاد آنها هرگز همه با هم دوباره.

به عنوان آن معمولا زمان شسته درد از دست رفته شود. در حالی که Grindle نیز از دست داده و شانس خود را برای تجربه نهایی ترم در دانشگاه و مدرسه سنت برای سالمندان مانند زنگ زنگ بالای برج لاپتون سالن او را به خانه در پایان.

“من حدس می زنم من می توانید به یاد داشته باشید ما کنفرانس قهرمانی بازی و چگونه هیجان انگیز است که بازی اول دو بازی که ما برنده در (NCAA) مسابقات” Grindle گفت. “فقط نوع به یاد داشته باشید خوب به جای” چه می شود اگر؟'”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de