کاخ سفید به ارمغان می آورد به جلو برزیل محدودیت های مسافرتی توسط دو روز

واشنگتن — کاخ سفید روز دوشنبه به ارمغان آورد به جلو توسط دو روز محدودیت در سفر به ایالات متحده آمریکا از برزیل بودند که اعلام کرد پس از این کشور آمریکای لاتین در جهان تبدیل شد شماره 2 coronavirus کانون.

کاخ سفید بیانیه اصلاح زمان شروع به محدودیت 11:59 p. m. به وقت شرق آمریکا در روز شنبه, مارس 26 (0359 GMT روز جمعه, مارس 27).

در اصلی آن اعلام روز یکشنبه اعلام کرد: “این محدودیت را به اجرا در آمده در 28 مه.

این بیانیه نمی دهد دلیلی برای حرکت می کند. U. s. Department of Homeland Security, که نظارت بر مسائل مربوط به مهاجرت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ممنوعیت سفر بود یک ضربه به جناح راست رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که به پیروی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پرداختن به همه گیر مبارزه برای تماس های اجتماعی فاصله و شعار اثبات نشده مخدر.

کاخ سفید روز یکشنبه گفت: این محدودیت کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی را نمی عفونت های اضافی به ایالات متحده, اما اعمال را به جریان تجارت بین دو کشور.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: اقدامات مورد نیاز برای حفاظت از مردم آمریکا و او امیدوار است که آنها خواهد بود به طور موقت. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان است. (گزارش شده توسط دیوید Brunnstrom و جان ولف ویرایش توسط Sonya Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de