کاخ سفید محدودیت سفر به آمریکا از برزیل با توجه به کروناویروس

واشنگتن — کاخ سفید روز یکشنبه گفت که منع اکثر شهروندان غیر آمریکایی از سفر به ایالات متحده اگر آنها به حال شده است در برزیل در دو هفته گذشته دو روز پس از آمریکای جنوبی شد جهان شماره 2 نقطه داغ برای coronavirus موارد است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: محدودیت های جدید کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی را نمی عفونت های اضافی به ایالات متحده, اما اعمال را به جریان تجارت بین دو کشور.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین در اوایل روز یکشنبه گفت: CBS’ “چهره ملت” او امیدوار است این حرکت می تواند تجدید نظر در برخی از نقطه.

“ما امیدواریم که می تواند موقتی باشد اما به دلیل وضعیت در برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است برای محافظت از مردم آمریکا” اوبراین گفت.

برزیل روز جمعه پیشی گرفتن روسیه برای تبدیل شدن به جهان شماره 2 نقطه داغ برای coronavirus مورد دوم تنها به ایالات متحده, و در حال حاضر بیش از 347,000 افراد آلوده به ویروس وزارت بهداشت گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به اعمال ممنوعیت سفر از برزیل.

“من نمی خواهم مردم آمدن به اینجا و آلوده کردن مردم ما است. من نمی خواهم مردم بیش از وجود دارد بیمار یا نه. ما در حال کمک به برزیل با هواکش. … برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ سوال در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید.

اوبراین گفت که ایالات متحده را در محدودیت برای کشورهای دیگر در نیمکره جنوبی در یک کشور به کشور بر اساس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ورود برای بسیاری از مسافران از چین که در آن شیوع آغاز شد, در ماه ژانویه است. در اوایل ماه مارس او تحمیل محدودیت های مسافرتی در افرادی که از اروپا است.

محدودیت های جدید در نوار اکثر شهروندان غیر آمریکایی که به برزیل سفر کرده اند در گذشته 14 روز. گرین کارت, دارندگان بستگان نزدیک از شهروندان آمریکایی و خدمه پرواز در میان انتخاب دیگران معاف خواهد بود. (گزارش شده توسط Alexandra Alper پیت شرودر و Doina Chiacu; گزارش های اضافی توسط دیوید Shephardson; ویرایش توسط لیزا Shumaker و سونیا Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de