که پیشرفت تیم در coronavirus در راه چین – Tedros جیر

ژنو — پیشرفت تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) به سمت چپ برای پکن برای کمک به بررسی چین coronavirus اپیدمی ژنو مستقر در آژانس گفت: در روز یکشنبه.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که ساخته شده یک سفر به پکن برای مذاکره با رئیس جمهور چین و چینی وزیران در اواخر ژانویه بازگشت و با توافق بر ارسال یک ماموریت بین المللی.

اما آن را گرفته است نزدیک به دو هفته به دولت چراغ سبز در ترکیب آن بود که اعلام کرد دیگر از به می گویند که جانباز دکتر بروس Aylward کانادایی اپیدمیولوژی و شرایط اضطراری متخصص بود و عنوان آن است.

“من فقط شده بود در فرودگاه با دیدن خاموش اعضای یک پیشرفت تیم برای @WHO-رهبری #2019nCoV بین المللی متخصص ماموریت به #چین به رهبری دکتر بروس Aylward کهنه از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری” Tedros گفت: در یک صدای جیر جیر از ژنو.

دکتر سیلوی Briand که به همراه Tedros ماه گذشته و مانده برای مذاکرات با شرکت چینی بهداشتی مقامات به رویترز گفت هفته گذشته که آنها بحث شد یک لیست از کارشناسان با چین است.

“به دلیل آن است که یک ماموریت مشترک آنها باید در هیئت مدیره آن را نه فقط یک گروه بین المللی از رفتن وجود دارد. ما حدود 15 نفر” گفت: Briand مدیر جهانی عفونی خطر آمادگی در که.

چین افزایش مرگ و میر از شیوع کروناویروس به 811 روز یکشنبه با عبور از تعداد کشته ها در سطح جهان با شیوع بیماری سارس به عنوان مقامات ساخته شده برنامه ای برای میلیون ها نفر از مردم بازگشت به کار پس از تمدید سال جدید قمری ،

این ویروس که به دو دوجین کشور کشته شده است برخی از 2 درصد بیش از 37,550 موارد در سراسر جهان با 99 درصد از عفونت در چین که آمار و ارقام نشان می دهد.

که اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی در ژانویه. 30 روز پس از چینی ها دولت مرکزی تحمیل یک مستند 60 میلیون نفر در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان کانون ویروس پدید آمده است که در ماه دسامبر در بازار غذاهای دریایی.

Tedros گفت: در روز شنبه گفت امیدوار است که این تیم شامل کارشناسان از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC).

“آن را به معنی در زمین” لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی قانون در جورج تاون قانون در مصاحبه ای گفت: در مذاکرات ژنو این هفته است.

Gostin به نام “اصل همکاری با شفاف جریان اطلاعات و پاسخگویی برای پاسخ به” اضافه کردن وجود دارد که باید قوی CDC حضور.

“CDC کردم هیچ نظیر از لحاظ تجربه و تخصص فنی در برخورد با بین المللی شیوع بیماری” او گفت:.

“اما دیگر مزایای هوشمند دیپلماسی آنچه در آن می تواند سیگنال است که با وجود همه ما تفاوت در ایدئولوژی تجارت و سیاست است که هنگام مواجهه با یک تهدید مشترک برای بشریت ما گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه انسانی به مقابله با آن” Gostin گفت.

(گزارش شده توسط استفانی Nebehay; ویرایش توسط Pravin کاراکتر کیرستن داناون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net