تظاهرات ایستاده در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تنها برافروختن در حال حاضر شدید وضعیت را نادیده سال از رایزنی های انجام شده با سازمان ملل در امتداد مسیر خط لوله می گوید: Ellis Ross, که در خدمت به 14 سال در یکی از 20 انتخاب گروه شوراها که امضا توافق نامه با ساحلی GasLink.

“وجود دارد بسیاری از مردم که نیست از این جوامع است که بومی که می گویند ارثی رهبری اقتدار کامل, و آنها در حال انجام آن را بر هر گونه حقایق است. در آن می خواهم به من گفت که منتخب رهبری از میلاد و کانادا حق ندارد و آن را ملکه است که تمام قدرت گفت:” راس در حال حاضر لیبرال MLA برای Skeena, B. C. “خواهد بود که بسیار بی ثبات سخن گفتن را. آن را بسیار غیر مسئولانه سخن گفتن را.”

پنج مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا کرده اند آنها را به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت حدود چهار برابر اندازه جزیره پرنس ادوارد و انتخاب روسای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره. راس در مورد اعتبار این نقطه نظر با توجه به این که بومی عنوان متعلق به جوامع بومی است و نه برگزار شده توسط هر فرد خاص یا گروه.

“بسیاری از آنچه که من در خارج وجود دارد در حال حاضر از این افراد صحبت کردن در مورد آن است که اساسا نظر. این نیست واقعیت است,” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ کس تا به حال ثابت شده است که انتخاب روسای اقتدار تنها بیش از ذخایر. “در واقع در عمل گروه شورا از نظر قانونی مجاز به امضای موافقتنامه و قرارداد از طرف جوامع است.”

اما ضد خط لوله معترضان ندارد اذعان کرد این منطقه خاکستری, او گفت:, و یا پنج سال از مشاوره.

“آن شعلهء وضعیت, و من فکر می کنم که چه نقطه ای است که برای همه این افراد که در حال صحبت کردن در مانند این — بومی و غیر بومی به طور یکسان. آنها فقط می خواهم برای بالا بردن وضعیت که در مواجهه با ما امروز. و این جوامع لازم نیست مسائل خود را تشدید,” الیس گفت. “من مطمئن هستم که آنها از آن آگاه هستند اما آنها باید از این پتانسیل به اشک این جوامع از هم جدا — حق را به خانواده و دوستان.”


معترضان ایستاده در خارج از بانک توسعه کسب و کار از کانادا در 1515 Douglas Street با تالار شهر منعکس شده در ویندوز به عنوان بخشی از اعتراض ساحلی GasLink خط لوله در ویکتوریا بریتیش کلمبیا, کانادا فوریه 14 سال 2020 است.

کوین نور / ایسنا

برای برخی در مرطوب’suwet’en ملت همبستگی تظاهرات در حال گرفتن از دست.

اندرو جورج عضو مرطوب’suwet’en ملت و بال رئیس Gidimt’en گفت APTN روز سه شنبه که مرطوب’suwet’en بزرگان نگران افزایش تظاهرات در سراسر کانادا است.

“آنچه در حال حاضر در جریان است منعکس نمی کند درست حکومت از مرطوب’suwet’en – در هر دو طرف” او گفت:, و اضافه کرد که او به خصوص در مورد افراد جوان مسدود کردن قطار و زنجیری خود را به اتومبیل های پلیس. “هنگامی که شما نگاه کنید چه اتفاقی می افتد با جوانان, آن را مانند آتش سوزی گسترش, اما هیچ کنترل است.”

به نام او برای نادر همه قبیله جلسه برای رسیدگی به این موضوع است.

“ما می ترسند چیزی بد اتفاق می افتد ممکن است” جورج گفت: با اضافه کردن آن را به مرطوب’suwet’en کشور را به اتهام.

در ضمن یکی از کسانی که همبستگی تظاهرات منجر به واکنش شدید در برابر یک جامعه ملل بود که حتی درگیر در تظاهرات.

K’omoks اول کشور در جزیره ونکوور با صدور بیانیه ای روشن که آن را به حال چیزی برای انجام با یک محاصره در بزرگراه 19 روز دوشنبه پس از نظرات نژادپرستانه بودند هدف در جامعه در رسانه های اجتماعی.

“K’omoks اول ملت هرگز تماس گرفته و یا توصیه می شود از این رویداد و ما ناامید هستند که ما نام ندانسته استفاده می شود. این رویداد توسط غیر بومی Comox ساکنان دره که متصل نیست به خاک ما در همان راه به عنوان K’omoks و به هیچ وجه نماینده K’omoks یا ارزش های ما” K’omoks اول ملت رئیس نیکول Rempel در بیانیه ای گفت.

او گفت: ملی پست در مصاحبه ای که او معتقد است که مردم باید حق اعتراض به هر آنچه که آنها می خواهند, اما که برخی از پروتکل باید به دنبال.

“اگر شما در یک کشور خاک شما واقعا باید در تعامل با ملت” او گفت:.

در بیانیه ای ارسال در روز سه شنبه به Chek, اخبار, اعتراض, سازمان ادعا کرده به حمایت از اول ملت است.

“ما یک گروه از ساکنان از خانه ما در K’omoks خاک با کمک برخی از K’omoks ملت مردم محاصره بزرگراه 19” گفت: این بیانیه از انقراض شورش نانایمو. انقراض شورش است که یک جنبش بین المللی است که می گوید آن را “استفاده غیر خشونت آمیز و نافرمانی مدنی در تلاش برای توقف انقراض و به حداقل رساندن خطر فروپاشی اجتماعی.” این گروه گفت که آن را به حمایت از اعتراض و اما این تظاهرات که رسمی نیست انقراض شورش رویداد.

راس بود که رئیس شورا برای Haisla اول کشور از سال 2013 تا 2017 گفت: از مزایای این پروژه به جامعه خود هستند بیش از حد بسیاری به دفعات مشاهده شده است.

او در شورای زمانی که مذاکرات آغاز شد در مورد LNG و خط لوله و او برای تبدیل شدن به یک MLA استناد به “کمک به LNG در سراسر خط پایان است.”

“هدف واقعی بود که افراد خاموش با توجه به گروه شوراها برای رفاه یا خانه و یا شغل. و نکته دیگری بود که شوراهای کردن وابستگی بودجه دولت از اتاوا و در جامعه ما زمانی که” او گفت:.

“آنها در حال تلاش به رنگ یک تصویر است که اگر این خط لوله می رود از طریق فرهنگ ما از زندگی در wigwams یا خانه ها را تخریب و,” راس گفت. “این چیزی نیست که جامعه به نظر می رسد. هیچ کس در 15 سال گذشته به دفتر من می آیند و شروع به گریه کردن در مورد چگونه فرهنگ در حال رفتن به نابود شود.”

مردم به دفتر خود نگران هستند زیرا آنها به اندازه کافی پول ندارد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im